USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькраді виступила 6-річна школярка, яка знає напам’ять усю Біблію

14 Травня 2019 08:51
До Луцької міської ради завітала учасниця шоу «Крутіше за всіх» – учениця школи № 18, 6-річна Рената Кравчук.

Під час оперативної наради в Луцькій міській раді 14 травня виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вручив дівчинці ведмедика за представлення та популяризацію міста на центральному телебаченні.

Так, 6-річна Рената Кравчук з села Лище Луцького району під час програми розповідала Біблійну історію.

Як відзначала мама дівчинки, вчитися читати вона почала у два з половиною року по Біблії. Зараз вона знає притчі, імена біблійних персонажів, а також назви річок, міст, гір, пустель, де відбувалися описані події.

Біблійну історію вона розповіла напам’ять і в Луцькій міській раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Яцик Показати IP 14 Травня 2019 10:29
Маразм буяючий. Нема майбутнього в ТАКОЇ держави. Де..(цитата лаврова).
Ти до Яцик Показати IP 14 Травня 2019 22:41
Подивись на себе, вже 40 років, толку ноль, єдине що навчився це читати етикетки на пляшка з під горілки!
здравомислячий до Яцик Показати IP 15 Травня 2019 11:55
Молодці батьки що в правильному напрямку виховують свою дитину-на Біблійних істинах!Біблія нікому зла не принесла і не принесе,а тільки добро!Молодець дівчинка що має таку хорошу память і ділиться своїми знаннями з іншими людьми.Це приклад для інших батьків щоб вони навчали своїх дітей Біблійним принципам,як потрібно жити в цьому світі.Саме з такими дітьми є майбутнє нашої країни.Справді приємно бачити і чути таку розумну дівчинку-а це праця батьків-в основному мами!Побільше таких було б дітей в нашій країні!Це справді талант!
Анонім Показати IP 14 Травня 2019 11:12
її мама була б найкращим "вчителем" церковно-приходської школи
думка до Анонім Показати IP 15 Травня 2019 15:22
ТАК МОЛОДЦІ. АЛЕ В НАС БАГАТО ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ ЗБЕРІТЬ В ДРАМТЕАТРІ. ВІДЗНАЧТЕ ПОДАРУНКАМИ. ВОНИ ВНОСЯТ СВОЮ ЧАСТИНКУ В РОЗВИТОК МІСТА ТА ОБЛАСТІ. ХАЙ МІСЬКА ВЛАДА НАЙДЕ КОШТИ. ЦЕ НЕ ПРОБДЕМА.
Читач Показати IP 14 Травня 2019 12:24
Звучний заголовок "...знає напам'ять УСЮ Біблію". А це не перебільшення?
Угу до Читач Показати IP 14 Травня 2019 14:18
Біблія багато разів редагувалася в часи середньовіччя, неугодні для церкви частини викидалися так що всієї повної і оригінальної версії вже ніде не знайдеш.
я Показати IP 14 Травня 2019 15:45
Молодчинка дівчинка... Рада ,що такі дітки є. Дуже приємно слухати і бачити таку дівчинку. Нам є , що всім у неї повчитися.
юрій Показати IP 14 Травня 2019 23:56
молодець що знає Біблію,це нам усім хто незнає приклад,а ще краще щоб ми так жили як нас учить Біблія.
ЛУЦЬКИЙ Показати IP 15 Травня 2019 09:49
ДІТЕЙ ТРЕБА ВШАНОВУВАТИ ТА ЗАОХОЧУВАТИ. АЛЕ ВСІХ ДІТЕЙ ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ВОЛИНЬ. ТОДІ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ХЛОПЧИКІВ. ЯКІ СТАВЛЯТЬ РЕКОРД УКРАЇНИ. І ЇХ ВІТАЮТЬ З ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ. НАВІТЬ З ІНШИХ КРАЇН. ТОМУ ЩО ПОБАЧИЛИ ПО ТЕЛЕВІЗОРУ. ДО ВЛАДИ ВИ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ДІТЕЙ ВСІХ ЯКІ РОБЛЮТЬ РЕКЛАМУ ДЛЯ НАШОЇ ОБЛАСТІ.В ТОМУ ЧИСЛІ САМИЙ МАЛЕНЬКІЙ ВОРОТА УКРАЇНИ. ЯКИЙ ХОДИТЬ НА ТРЕНУВАННЯ.І ЗАСЛУГОВУЄ НА РЕКОРД ГІНЕСА.
ЛУЦИК Показати IP 15 Травня 2019 09:58
А ІНШИХ ДІТЕЙ. ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ВОЛИНЬ. ЗАБУЛИ. ЩО ДІТИ СТАВЛЯТЬ РЕКОРДИ В ЧОТИРИ РОКИ.