USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку хочуть позбавити Анатолія Тимощука звання почесного громадянина

24 Березня 2017 17:12
Позбавити звання почесного громадянина міста відомого вихованця волинського футболу закликає автор електронної петиції – причиною стало те, що Анатолій Тимощук став тренером російського ФК «Зеніт», що належить «Газпрому».

Електронну петицію про позбавлення Анатолія Тимощука звання «Почесний громадянин міста Луцьк» зареєстрували 24 березня.

«На сході України триває війна. Щодня там гинуть наші хлопці, ламаються чиїсь долі, матері хоронять синів! Чи не щотижня прощаються із воїнами й на Волині.

Сумніви стосовно того, проти кого воює наша держава відсутні: без Російської Федерації конфлікт було б давно локалізовано і припинено.

У в час війни з Росією аморально вести будь-які стосунки із ворогом – торговельні чи робочі. Вихованець волинського футболу Анатолій Тимощук безсумнівно довгий час прославляв наш край і країну в світі. Але його рішення працювати тренером ФК «Зеніт», власником якого є російська державна корпорація «Газпром», викликало в місті обурення. Більшість не тільки футбольної громадськості обурюється таким вчинком Анатолія.

Наполягаємо на скасуванні рішення міськради від 18 червня 2008 року # 28/7 (про присвоєння звання «Почесного громадянина міста Луцьк») та позбавленні А. Тимощука цього високого звання!», - йдеться у петиції, яку зареєстрував Віталій Гуменюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
До Гуменюка Показати IP 24 Березня 2017 17:23
А може зарееструй петиція за позбавлення Порошенка як не як перша особа і фабрика в Росіі.Тут ти не герой.
Иван Показати IP 24 Березня 2017 17:26
присвоение, потом лишение - это всё мышиная возня.
пеця Показати IP 24 Березня 2017 17:33
А всіх украінців , що користуються російським газом, що газпром видобуває позбавити громадянства
Тимощук Показати IP 24 Березня 2017 17:44
Я мав ваше звання...
Фигвам Показати IP 24 Березня 2017 17:46
Похоже, автор петиции из числа тех "патриотов", которые любят провозглашать "Защищать родину можно и сидя в офисе"
Хрен собачий Показати IP 24 Березня 2017 18:40
Чхав Тимощук на ваші петиції та звання. Гроші не пахнуть. Бабло на жаль не побєждає зло, а тільки його примножує. ПОЦріот ПЕДРОшенко вже збувся своїх канхветних фабрик в кацапії?..І таких ПЕДРОшенків у Верховній зРаді більше половини. Толік хоч не ДУПУтат, але як я вже сказав, гроші не пахнуть...
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 19:01
бред
ще не зовсім свідоми Показати IP 24 Березня 2017 19:07
У нас офіційно ніякої війни з Росією немає. Дипломатичні та економічні відносини наявні та діють у повному обсязі. Безвізовий режим функціонує. Воєнні каравани з Росії йдуть (мені вже цікаво, як у серіалі "Санта барбара" - скільки їх буде серій, тобто, "гуманітарних допомог"). Недолугі войовничі заяви ЗОРЯНА НЕПАЛЬСЬКОГО та Геращенка про "вину Путіна у всіх українських проблемах", нічого, крім, озлоблення до цих "коментаторів", не викликають. А то, що наші хлопці гинуть тисячами на сході, то це просто статистика, яка нашу владу не цікавить. Так що, шановні, які ще можуть бути питання до Толіка Тимощука?
Вікінг Показати IP 24 Березня 2017 19:45
Тимощук - спортсмен, а не політик. Спорт - бізнес. Не буду говорити про те, що як він міг... А скажу наступне... Почніть із себе... Скільки людей на заробітки в Росію їздять? чи ви оголошень в Луцьку не бачили типу "автобус в Пітєр чи Маскву"? Шановна футбольна громадськість сама ж сидить в ворожому "ВК". Щось тут не так? Подвійні стандарти, ні? Та про що це я... Тимощук не вернеться в Луцьк, не переживайте... Йому всерівно. А таким способом піаритися не слід. І знаєте чому ви обурюєтеся? Проста заздрість.
КЛАВА Показати IP 24 Березня 2017 19:59
Є всемірно відомая балерина - Захарова Світлана Юріївна, уроженка Луцька. Я пропоную надати їй «Почесний громадянин міста Луцьк»... Але ж у Луцьку за революціями народ одичав...
Степан до КЛАВА Показати IP 25 Березня 2017 11:43
Довідка з Вікепедії -"Світла́на Ю́ріївна Заха́рова (рос. Светла́на Ю́рьевна Заха́рова; нар. 10 червня 1979, Луцьк, Українська РСР) — російська балерина, прима-балерина «Большого театру». Народна артистка Росії (2008). Лауреат Державної премії РФ (2006). Депутат Державної думи Російської Федерації 4 та 5 скликань (2007–2011, 2011–2015). Член партії «Єдина Росія» з 2007 року.У березні 2014 року підписала листа на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо російської військової інтервенції в Україну.
Перехожий Показати IP 25 Березня 2017 13:35
Звичайно, позбавити. Йому наплювати? Та й добре, тим більше позбавити.Он вже на нас всіх наплював.Но ми-то втремося.А ось ми наплюємо - потоне.