USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку - «лихоманка» демонтажів: у полі зору 300 тимчасових об'єктів

29 Жовтня 2015 12:25
Виконком ухвалив рішення знести 25 тимчасових об’єктів у Луцьку, ще 117 чекають своєї черги й понад 300 об’єктів в полі зору муніципалів.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 29-го жовтня.

Ухвалюючи відповідні рішення, члени виконкому затвердили для демонтажу 25 об’єктів за адресами: вулиця Кравчука, 2,4, 6, 8, 12, проспект Соборності, 4, 6, 8, 26, Федорова, 4 (11 металевих гаражів), вулиця Шота Руставелі, 13, бульвар Дружби Народів, 7, проспект Відродження, 51, Молоді, 8 а, Соборності, 1.

З цього приводу начальник відділу муніципальної дружини Луцька Юлія Сиротинська інформувала, що з початку року передбачені кошти для демонтажу у сумі 50 тисяч гривень вже вичерпали й потребують дофінансування.

«50 тисяч ми вже витратили, ще 117 гаражів і один об’єкт комерційного призначення потребують демонтажу, а це - додаткових понад 200 тисяч гривень. Окрім цього, у нас в опрацюванні є ще понад 306 гаражів, щодо яких ми чекаємо відповіді з різних інстанцій про законність розміщення. Людям подобається наша діяльність, вони не хочуть бачити свої двори захаращеними», - розповіла Сиротинська.

Члени виконкому поцікавилися, чи власник може забрати своє майно й чи відбувається демонтаж гаража, коли там автівка.

Головний муніципал Луцька відповіла, що випадки із зайнятими гаражами були, й їх успішно прибирали не пошкоджуючи машину. Щодо майна, додає Юлія Сиротинська, то власник може його забрати впродовж 30 днів, за умови оплати суми за зберігання майна та відшкодування затрат на демонтаж.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Нарешті Показати IP 29 Жовтня 2015 13:53
Дочекалися,а то в двір не вийди з дітьми,навколо одні гаражі.А між ними безкоштовний туалет для п;яниць та безпритульних.
Сумніваюсь до Нарешті Показати IP 30 Жовтня 2015 18:42
А що на місці гаражів спорудять громадські туалети? Чи відсутність гаражів зупинить п`яниць і безпритульних від справляння природних потреб. Це виглядає так: "Не ходіт,ь діду, в кожусі бо це не естетично. позбудьтесь його своїм коштом, а то самі знімемо. А ми обіцяємо Вам колись дати змогу брендову дублянку придбати".
Юля молодець Показати IP 29 Жовтня 2015 14:15
Луцьк тепер має свою Юлю)))Давай вперед до перемоги безкоштовні туалети та самоправство у дворах нам не потрібні.
555 Показати IP 29 Жовтня 2015 14:52
цікаво кому на дачу іх вивозять=)))
лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 15:40
давно пора цим зайнятись, добре хоч зараз "руки "дійшли.Ще на Соборності,20а не забудьте демонтувати
Тетяна Показати IP 29 Жовтня 2015 16:32
А куди і до кого звертатися, щоб і в нашому дворі прибрали незаконну "черепашку"? ( вулиця Гнідавська 63)
Вітя до Тетяна Показати IP 30 Жовтня 2015 01:15
До Юлі, в муніципалітет
Шурік Показати IP 29 Жовтня 2015 16:43
Куди потрібно звернутись, щоб забрати такий гараж собі на дачу?
справедливість Показати IP 29 Жовтня 2015 19:57
А це нічого, що земля під гаражами на Молоді,8а належить Сну і є всі дозволи та документи на гаражі.
Юлія Сиротинська до справедливість Показати IP 30 Жовтня 2015 12:47
В разі наявності земельної ділянки на гараж має бути паспорт привязки. В іншому випадку таке розташування незаконне
Сумніваюсь до Юлія Сиротинська Показати IP 30 Жовтня 2015 18:51
А чому не запропонувати власникам гаражів (якщо вони нікому не заважають) належним чином оформити документи і сплачувати кошти в міський бюджет? Можливо й дійсно б колись якусь стоянку побудували. Щоправда це важче зробити, ніж огульно знести все. Цікаво, якщо демонтаж гаража проводитимуть у відсутності власника і пошкодять автомобіль чи інше майно, хто за платитиме? Чи так минеться?
124 Показати IP 30 Жовтня 2015 00:07
"гроші вже витратили" - то що, ніхто не платить штрафи і майно не викупає?
Анна Петрівна Показати IP 30 Жовтня 2015 06:40
Яке відношення виконком має до землі на проспекті Молоді 8а??? і яким чином будуть повертати матеріальні та моральні збиткі після судових засідань???
Знай до Анна Петрівна Показати IP 30 Жовтня 2015 12:48
Спочатку виграйте суд
777 Показати IP 30 Жовтня 2015 21:53
Заберіть "черепашку" по пр. Молоді 14. P.S. З мене пиво.