USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку спецкомісія перевірить весь громадський транспорт

23 Лютого 2016 11:34
Транспортні засобів, що здійснюють міські перевезення, перевірить спеціальна комісія. Перевірка маршруток та тролейбусів буде відбуватися з 9 по 31 березня за заздалегідь складеним графіком.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Луцького міського голови Миколи Романюка.

Комісія проведе огляд транспортних засобів перевізників, з якими укладено договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Луцьку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКОМ ЇЗДИТЬ ТРОЛЕЙБУС, У САЛОНІ ЯКОГО СТИРЧАТЬ ЕЛЕКТРИЧНІ ДРОТИ

Комісії доручено «провести огляд транспортних засобів в період з 09.03.2016 до 31.03.2016, за результатами огляду скласти акти», - йдеться у розпорядженні.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло новий проект «Інспектор транспорту» в тролейбусах Луцька. Нещодавно відбулася вже друга ревізія - інспектори транспорту проїхавлися двома тролейбусами. Особливу увагу цієї інспекції приділили тролейбусам 15 та 15а, адже, зі слів хлопців, лучани дуже просили перевірити саме ці маршрути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Перевізник Показати IP 23 Лютого 2016 13:10
Налічман готувати?
Роман Показати IP 23 Лютого 2016 14:03
Ви для того щоб краще перевірити - скажіть в який автобус і в скільки годин будете заходити, тоді хоч водії і перевізники зможуть краще підготуватись (сарказм). Якщо серйозно, то для того щоб перевірка дала якісь результати потрібно робити її раптово, без попередження. В іншому випадку це буде констатація фактів про добросовісне виконання перевізниками договірних умов та ще один привід для відписок міській раді.
Усе для бидлякув Показати IP 23 Лютого 2016 14:31
А чого ви г*внюки не пишете, що зупинку тролейбусів перенесли від "України" до тепер уже АПсуду?! Люди чередою біжать за тролейбусом...І ризикують потрапити під транспорт!
пасажир Показати IP 23 Лютого 2016 14:32
Захожу в новий тролейбус, в мене ріст 180 см, неможу дістати рукою до труби щоб втриматись, тримавався двома пальцями, майже нігтями, оце зконструювали барани чи пяні алкаші. Це як насмішка, коли купували чим дивились.
інна Показати IP 23 Лютого 2016 15:53
треба перевіряти їх частенько. а то хамству нема меж. їздять як скаженні.в рівне зовсім інша якість перевозок. пенсіонери їздять безкоштовно. їх ніхто не принижує. в нас за кожну копійку вдавляться.
Людмила Показати IP 23 Лютого 2016 16:17
Транспорт брудний.Зупиняється за метри від бровки зупинки.Хто буде перевіряти прочитайте Правила.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 17:29
Коли буде іздити маршрутка 18 по новому маршруту?!