USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку підпільно виготовляли «брендовий» пральний порошок

17 Вересня 2016 10:48
Нелегальний цех з виробництва фальсифікованих пральних порошків та інших миючих засобів діяв на території складських приміщень Луцька. Тут з дешевої сировини виготовляли «брендові товари», які у подальшому мали реалізувати через мережу Інтернет, повідомляє “Рівне Інформаційне”.

Незаконну діяльність викрили та припинили 13 вересня 2016 року працівники кіберполіці та рівненські слідчі.

Правоохоронці вилучили під час обшуків обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару та сировину для виготовлення фальсифікованої продукції.

«За результатами обшуку вилучено обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару та сировину для виготовлення фальсифікованої продукції. Загальна кількість вилученого фальсифікату склала понад 2 тисячі кілограмів», – розповів керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 11:11
Ще на вул. Карбишева 5 теж є такі бадяжники, орендують цех на території Волинського РМК і сидять там підробляють порошки аріель, персіл і інші, рідкі і порошкоподібні, розсипають/розливають в тару, клеять фірмові наклейки і на продаж.
Екс до Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 11:27
Подзвони в поліцію!!!
777777 Показати IP 17 Вересня 2016 11:37
так як в україні некого ненаказують то небояться нічого
дідо Показати IP 17 Вересня 2016 12:05
Совки хочуть дешеве модноє-загранічноє, вони отримають.
Анатоль_ до дідо Показати IP 17 Вересня 2016 12:16
Ти хіба не хочеш отримати дешеве модноє-загранічноє? Га?
дідо до Анатоль_ Показати IP 17 Вересня 2016 13:38
ні, у мене голова на плечах. Це тупарилі совки вічно у пошуках халяви,яка закінчується кидком.
Петро до Анатоль_ Показати IP 17 Вересня 2016 13:42
Воно - не хоче.. Йому вистачає савєцкого "лотоса" по талонам, та хоз.мила для полоскання язика. (та газети "правда", для імпортозамєщєнія сортірної бумаги ) Взагалі, ДЕ тут фальсіфікат? рзфасовка та виготовленя фальсіфікату досить різні речі. Це не "пальонка", де спирт бодяжать водою с крану.. Є тара, а ДЕ обладнання для "виготовлення фальсифікату"? Знайдено тільки упаковочне обладнання.. (це злочин?)
Ната. до Петро Показати IP 17 Вересня 2016 21:19
Злочин, бо податки то ніхто не хоче платити. Тільки з держпідприємств тянуть і нас з Вами.
Luchanka Показати IP 18 Вересня 2016 16:14
Читаю жаах повна деградація .....так були часи, можливо і погані, але це наше минуле...без знання минулого неможливо побудувати краще майбутнє..