USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку – понад дві тисячі незаконно встановлених гаражів

17 Грудня 2015 08:00
Рішення про демонтаж 186 металевих гаражів вже ухвалив виконком.

Низку проектів рішень про демонтаж металевих конструкцій розглянули під час засідання виконкому Луцької міської ради 16 грудня.

Демонтувати пропонували металеві гаражі, встановлені без правовстановлюючих та дозвільних документів на вулиці Гордіюк, 45, Кравчука 1, 3, 5, 7, 9, 42а та 36, На Таборищі 2, 2а, 5, 7а, Федорова, 2, Шота Руставелі, 13в, по проспекту Соборності 4, 13а, 13б, Молоді, 22.

Директор департаменту Муніципальної поліції Юлія Сиротинська розповіла, що наразі винесені проекти рішень про демонтаж 117 об’єктів, загалом рішення були прийняті щодо 186 об’єктів, вже демонтовано 115. Інвентаризація встановила, що на території міста є загалом 2450 незаконно розміщених гаражів, не враховуючи району вулиці Львівської.

Під час демонтажу винятки роблять для ветеранів Другої світової війни.

Члени виконкому рішення про демонтаж незаконно встановлених гаражів підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 17 Грудня 2015 08:14
А Чернишевського ?????
поха Показати IP 17 Грудня 2015 08:32
Соборностіііііі 38а.
петя Показати IP 17 Грудня 2015 08:38
для нових клиентов готовити?
лор Показати IP 17 Грудня 2015 08:52
А квартал в межах вулиць Козакова-Московська-Відродження-Рівненська; за будинком вул. Привокзальна, 25; вул. Ветеранів, 3; вул. Шопена, 11; вул. Гулака-Артемовського, 7; пр. Волі (за магазином "Перлина") і т. д.
Свєта Показати IP 17 Грудня 2015 09:22
А де ж Соборності 25б, тут їх стільки, що дітям немає толком де погуляти.
Лошарам Показати IP 17 Грудня 2015 09:31
А скільки незаконного будівництва триває у цю хвилину в Луцьку. Усі мають цю владу в ду*і. Який бардак кругом Старого базару. Закінчується будівництво над Черевичками і до ду*и усі ці ваші сайти де ви пишете і самі читаєте
федорова 4 Показати IP 17 Грудня 2015 11:58
Там їх стільки..... Зоднієї сторони гаражі,а з другої машини на бровках. Там у вечері не проїхати не пройти
Мамсурова, 6 Показати IP 17 Грудня 2015 15:01
Мамсурова, 6
юхим Показати IP 17 Грудня 2015 20:25
А на дружби народів 15 гарненько заплатили і ніхто нікого нечіпає
Санчез Показати IP 22 Грудня 2015 09:22
А карабас не заважає нікому?