USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку продовжать маршрут № 25

12 Березня 2016 13:59
У Луцькі пенсіонери звернулись до депутатів облради із проханням посприяти продовженню маршруту №25 до табору «Ровесник» і передбачити хоча б 2-3 його рейси, або ж знизити вартість проїзду маршрутом «Луцьк-Торчин».

Про це під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради 10 березня повідомив депутат Юрій Ройко.

З його слів, дачники масиву, що у Боголюбах, які здебільшого є пенсіонерами, людьми похилого віку та ветеранами праці, зазвичай діставались власних ділянок автобусом «Луцьк – Торчин», вартість проїзду у якому становила 2 гривні.

«Щодня понад 100 людей їздили на власні дачі цим автобусом. І, якщо раніше вартість проїзду обходилась у 2 гривні, то тепер, аби дістатися власних городів, дачники змушені платити 6 гривень, оскільки перевізник підвищив ціну. На жаль, така сума непідйомна для пенсіонерів, які й так виживають за рахунок власної городини», - зазначив обранець громади.

Тож, як варіант вирішення болючого питання, він запропонував продовження маршруту № 25 від Забороля до табору «Ровесник».

«Варто було б передбачити хоча б 2-3 рейси до дачних масивів щодня, зокрема у весняно-літній період», - звернувся Ройко до колег.

Так, волинські депутати проголосували «за» у кількості 46 голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
пексіонер Показати IP 12 Березня 2016 14:40
якого соватись? або сидіть на місці або продайте ті ділянки-дачі
пасажир Показати IP 12 Березня 2016 14:51
а всім іншим як іхати? ці дачники повсюду з своіми тачками ще хочуть безкоштовно і місце попробуй не уступити! хай платять 6 і за тачку 3!
Вікторія Показати IP 12 Березня 2016 15:32
маршрут №25 не доїзджає до кінцевої зупинки села Забороль,як це було раніше,спочатку продовжіть його до кінця села,а тоді вже до Ровесника. бачите,і дозвіл є......
водій Показати IP 12 Березня 2016 16:11
подовжити і зробит 1 рейс в один бік
лучанка Показати IP 12 Березня 2016 16:30
якій маршурт продовжити так це 22по вул. Хутірськії уМилушин то не дачі а люди які мешкають по цієй вулиці літом та взимку ходять по 3км з дітьми просто знущання а то плачуть що дорого а може пішки так буде дешевше
Читачка Показати IP 12 Березня 2016 17:54
Які продовжити маршрут!!!!! Ту 25 і так чекаємо 30-40 хв. Щоб дістатися додому. То тепер по 1,5 години будемо чекати. Цей маршрут взагалі як кара небесна. Таке враження що ходить 3 -4 маршрутки. Це просто жах!!!!!
Юлія Показати IP 12 Березня 2016 18:08
Прочитаєш коментарі, і диву даєшся, які в нас люди. Що маршрутку чекаєш по 30-40 хв, це проблеми перевізника і впершу чергу до нього потрібно звертатися, а не від того чи продовжили маршрут чи ні. Я ходжу по 3 кілометри, то хай інші по 5 ходять. Здуріти можна. Є дачі і будуть дачники. Дуже добра новина.
Лучанка до Юлія Показати IP 12 Березня 2016 21:01
Справа ні в тому що хай ходять 5км. справа в тому що люди нікому непотрібні,це дачникам в дачний період дорого але ж можно доїхати, а як зима сніг темнота а ти з дитиною кожен день це кайф, а судити можно и здуріти теж
Вікторія Показати IP 12 Березня 2016 18:11
В Забороль пустили цей маршрут взагалі невідомо для чого,спочатку їздили в кінець села,тепер тільки до школи, там розвели срач,так бути не може. Їздили сільські маршрутки стабільно,всім було зручно,а з кінця села до школи-2км, чим добиратися? Дозвіл на перевезення в Забороль до 2019 року,або ця маршрутка буде їздити нормально,або не буде ніяк. Це знущання над людьми.
МКС Показати IP 13 Березня 2016 10:59
Лапша на вуха для народу. Не продовжать 25, бо буде вже приміський маршрут. Волинські дармоїди законів не читають.
Юлія до МКС Показати IP 13 Березня 2016 12:40
22 їздить в Зміїнець, 19 в Гірку Полонку, 9А в Ліпіни, а 25 в Забороль. Чого ви до тої 25 причепилися. Велика кількість людей з навколишніх сіл їздить до Луцька на роботу. Їм що пішки ходити? І тільки не починайте знову, хай селюки сидять по селах і не турбують коррінних лучан з Камінь-Каширського і Любешова. Мають право і дачники, і люди з села, і містяни на послуги, в даному випадку на послуги перевезення. Підприємці надають ці послуги, а от як надають - це вже інше питання. Не пасажири винні в тому що маршрутка спізнюється, аж ніяк.
semka Показати IP 14 Березня 2016 10:58
А чому дачники вирішили,що їх зобов'язані возити безкоштовно? А чим водій повинен заправляти автобус? Як він буде всіх возити безкоштовно,де переважна кількість пенсіонерів (а в таких рейсах це складає 70 відсотків),то маршрут взагалі знімуть....ніхто за свої гроші не хоче ремонтувати і заправляти автобус
вася Показати IP 18 Жовтня 2016 09:32
Так як 25 їздять, то краще взагалі їх зніміть з цього рейсу, ніби мають їздити через 10-15 хв. а насправді їх не дочекатись, 1-1.5 год. Для чого вони тоді потрібні?