USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пропонують облаштувати 2 підземні переходи

13 Січня 2016 12:05
Лучани пропонують облаштувати підземні переходи: один на Театральному майдані, а другий – біля ТРЦ ПортCity.

Відповідну петицію опублікував Іван Дідух на сайті Єдина система місцевих петицій 13 січня 2016 року.

«Зробіть все належне, щоб у Луцьку були хоча б два підземні переходи. Один у центрі на Театральному майдані, другий біля Порт Сіті – зручність і водіям, і пішоходам», – йдеться у петиції.

Нагадаємо, щоб петицію розглянули органи місцевої влади, вона повинна набрати 300 голосів зареєстрованих користувачів. Наразі петицію підписали 2 особи. До закінчення голосування залишилося 14 днів.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Луцьку вже не перший рік розмовляють про будівництво підземного переходу в центрі міста. Однак далі обговорення проектів на архітектурній раді справа не доходила.

Обіцяли й підземний перехід і поблизу торгово-розважального комплексу ПортCity. Його спорудження планувалося паралельно із будівництвом комплексу, однак лучани так і не дочекалися обіцяної «підземки».

На фото: черговий проект підземного переходу на перехресті проспект Волі-вулиця Винниченка-вулиця Словацького.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ВВВ Показати IP 13 Січня 2016 12:11
а біля ТамТаму вже не ПортСіті буде будувати перехід? переводять стрілки на місто? як оренда площ - то прив'язали до курсу долара, а як виконувати обіцянки - то в них "криза". мудаки
... Показати IP 13 Січня 2016 12:26
Дістали вже, одні розмови. Мали б будувати то хай би будували, ато мови більше ніж треба.
Микола Показати IP 13 Січня 2016 12:30
Ну навіщо в центрі той перехід?...В усьому цивілізованому світі давно визнали, що підземні переходи не вирішують проблеми безпеки пішоходів, а лиш додають незручностей маломобільним верствам населення. В нормальних країнах стараються обмежувати і краще організовувати рух транспорту в місцях скупчення людей, і роблять нормальні надземні переходи з острівками безпеки.
Анонім до Микола Показати IP 13 Січня 2016 17:52
Правильно, только имеется "маленькое" уточнение: при этом пешеходы остаются на уровне грунта, а автомобили либо останавливаются, как только пешеход ступил на дорогу, либо едут под землей или над переходом.
лучани Показати IP 13 Січня 2016 13:12
Мало їм будок на поверхні. Тепер ще під землею хочуть туалетів-бутіків нставити.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 14:40
А чому тільки 2 підземні переходи? Якщо будувати то відразу п'ять: біля кінотеатру Промінь, біля РАГСУ, на перехресті Рівненська-Відродження, біля Цуму і біля Порт Сіті. І відразу почати будівництво метрополітену між цими переходами - перша кільцева лінія метро ЦУМ-Промінь-Порт Сіті-РАГС-Рівненська-ЦУМ.
Хлоп до Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 15:06
100%)))
Лучанин до Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 16:09
Відносно цих точок Ви абсолютно праві і жарту тут ні до чого. Я б ще додав 5 школу. А надземні чи підземні це вже діло десяте. Взагалі то для такого переходу багато грошей не треба. Вирити котлован, залити бетоном і зарити, облаштувати наземну частину. Але якщо будуть і далі гратися з бутіками, то побачимо ми цей перехід лише році так в 5317. І я цілком без жартів.
Лана Показати IP 13 Січня 2016 15:34
Для чого ті підземні переходи? Біля ЦУМу вже робили, а потім закопали. Це було просте відмивання грошей.
ВОВК Показати IP 13 Січня 2016 15:50
Краще канатну дорогу біля універмагу . І метро Карабас Барабас- Опера. А з Опери на планері до чортової матері бовдури .
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 17:54
міст імені кривицького біля вокзалу будувався 20 років. а переходи треба будувати надземні з ліфтами і ескалаторами
Ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Січня 2016 19:21
Респект ВОВКУ
Анонім до Ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Січня 2016 22:54
дурак дурака видит издалека
містянка Показати IP 14 Січня 2016 00:26
Як на мене то підземка потрібна точно біля портсіті, а все решта фігня....!
містянка Показати IP 14 Січня 2016 00:29
...ну хіба що ще на перехресті відродження-рівненська....!
Окозамилювання Показати IP 5 Серпня 2016 11:41
Невже не зрозуміло, що під соусом "дбаємо про людей" хочуть побудувати ТОРГОВІ площі і ПРИМУСОВО загнату туда потік людей. Причому скільки реально буде місця для самого переходу, чи буде криша (або сходи будуть мокрі і з льодом взимку?!) і найголовніше, як пересуватимусться люди із колясками? Хочуть зробити суцільну автостраду із центру міста, замість поступово обмежувати там рух транспорту?! Тупіковий шлях. Але комусь просто кортить грошей заробити...