USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку шукають господарів алабая, який нападає на людей

14 Січня 2017 09:27
Уже другу добу на вулиці Бенделіані, що на ДПЗ у Луцьку, розгулюють дві великі собаки - алабай та голден ретривер, пише Оля Валянік на своїй сторінці у Фейсбуці.

З її слів, алабай агресивний, накинувся на двох людей, покусав собак, що мешкають на вулиці та деяких домашніх, яких господарі вивели на вулицю, 13 січня напав на її лабрадорів, а 14 зранку покусав сусіда.

Ольга зателефонувала в КП "Ласка", на що їй відповіли, що "виклик записали ще вчора. Проте в ловців сьогодні вихідний і ніхто не приїде". На усі аргументи щодо маленьких дітей та безпомічних людей реакції не було, адже у них вихідний.

Жінка в мережі звернулася до очільниці "Ласки" Богдани Новарчук за поясненнями.

"Це уже не перший випадок такого відношення та роботи. Міняти там у себе нічого не збираєтеся? Чи основне ваше завдання забори будувати? Тільки не треба розповідати про "прийдіть подивіться як нам важко, тяжко", "спробуйте самі", "це одиничний випадок" і т д. Є обов'язки - їх потрібно виконувати", - переконана Ольга Валянік.

"Шкода собак, видно, що вони домашні. Ретривер взагалі не агресивна собака, а от алабай, якого не кормити... В Києві уже мали випадок. То може будемо діяти на випередження? Сподіваюся, господарі побачать своїх тварин та заберуть їх додому", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанка Показати IP 14 Січня 2017 09:50
Коли нарешті і хто наведе порядок з тими собаками? Жахіття!!! Це люди повинні себе обмежувати,щоб собакам було добре. Коли це закінчиться???
дана до Лучанка Показати IP 14 Січня 2017 18:47
Дайте іще грошей на забора!!! Добра лавочка для відмивання грошей. Навіть у центрі міста не можуть навести порядок з собаками.
Читач Показати IP 14 Січня 2017 09:55
А що депутат Коля по цьому питанню скаже?
777 Показати IP 14 Січня 2017 10:33
домашні мають хазяїв,а це бродячі і іх потрібно ізолювати або приспати, бо коли хтось постраждає то хазяї точно не признаються. Викликати поліцію , нехай вирішують.
Анонім до 777 Показати IP 14 Січня 2017 12:58
щоб ти в наступному житті був бродячою собакою!
Зірочка до 777 Показати IP 14 Січня 2017 13:53
Вони не схожі на бездомних!!! А уявіть собі - у вас загубилася собака її знайшли, приспали. А у вас шок, у дітей істерика! Добре вам було б? Скільки собак щодня губиться. Давайте всіх присипляти
Зірочка до 777 Показати IP 14 Січня 2017 13:57
Ви думаєте, що ви пишете?
анонім Показати IP 14 Січня 2017 11:30
Ковбасу "смачненьку " кинути! Бо як когось добряче покусають, то буде вже пізно
Активіст Показати IP 14 Січня 2017 11:35
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Січня 2017 11:55
коментар було видалено
оля Показати IP 14 Січня 2017 12:52
На пр.Соборності біля хімчистки за гурнтожитком СНУ теж собацюри людей лякають.
Анонім Показати IP 14 Січня 2017 14:32
Цей алабай вже пів року гуляє по місту. Раніше бачив його на Володимирській
ввп Показати IP 14 Січня 2017 14:57
ну ті що на соборності на людей не нападають, вони місцеві, з бірками, їх підкормлюють жильці з будинку, гріються собі на люках біля хімчистки, в тому районі мешкає та грає куча дітей - ніколи ні про які надзвичайні ситуації не чув , а алабай в місті це страшно, ця порода виведена для того щоб душити вовків у степах , та вечеряти бараниною що їй вділять пастухи, так що все може закінчитись дуже сумно, і не захищайте власників алабай не голка , якби хотіли та любили то знайшли б
оля до ввп Показати IP 14 Січня 2017 21:28
Ці "мирні песики" весною пошарпали дитині куртку. Добре, що дитина тільки злякалася. Тепер обходить іншою стороною псів. Собака з біркою чи без - кусається однаково.
Тінь до 777 Показати IP 14 Січня 2017 18:16
Собаки набагато вірніші за людей!І тим більше за таких, як ти!!!
? Показати IP 14 Січня 2017 19:10
Ретривер ніколи не нападе і не вкусить,Алабай чітко контролює межі кордону ділянки яку він для себе встановив,не треба до нього наближатися і все буде добре,гнатися він не буде...
Анонім Показати IP 14 Січня 2017 20:48
Алабай якщо відчуе смак людської крові то вихід буде тільки один приспати
те саме Показати IP 15 Січня 2017 00:03
В районі Львівської по вулиці Баранова (на розі з вулицею Красовського) є один будиночок, господарі якого випускають свого пса на всі чотири сторони, біда лиш у тім що пес непростий, а стафордшир-тер'єр. Ми щодня проходимо на тому повороті і та собака весь час гуляє. По цій вулиці дітки ходять в школу, інших батьки ведуть у садок, а та бійцівська собака весь час гуляє без нагляду!!!
бачила до те саме Показати IP 15 Січня 2017 15:03
бачили ми того стафа на Баранова. Там ще бабця завше його захищає. Люди кажуть шо власниця тої собаки працює в поліції Луцька. то певно тому немає управи на тих господарів! хай би ВН зробили репортаж про ту собаку і тих господарів!
Маю алабая Показати IP 15 Січня 2017 11:28
Алабаї чудові і розумні собаки. Але господарі цих " ведмедиків" повинні нести відповідальність за своїх вихованців.... Прочитала всі коментарі... І скажу вам так... Найбільша біда любої собаки - це д@урний господар.... Відстрілювати треба саме таких господарів..... (Вибачте за грубість).
Дана Новарчук Показати IP 15 Січня 2017 15:52
Працівники КП "Ласка" відлови у вихідний день собаку породи Алабай і передали власнику https://www.facebook.com/dana.gart - детальна інфо і фото у мене на сторінці
Даша Показати IP 15 Січня 2017 15:55
Ви розумієте що собаки це живі істоти. Їх присипляти не варіант. Знайдеться господар, а собаку приспали і що нового будуть шукати. Нехай просто відвезуть у притулок. Але шкода алабая Графа і голдена Арчі. Всетаки це природа!!!
Даша Показати IP 15 Січня 2017 16:00
Алабай не бродячий він мав нашийник. А голден гарний і мирний пес нікого не вкусить!!!
Іра Показати IP 15 Січня 2017 17:26
Мені здається Даша має рацію.