У Луцьку відкриють Тиждень сталої енергії
Енергетичний форум, у якому візьмуть участь представники 40 міст, Єврокомісії та центральних органів влади, відбудеться у Луцьку в червні.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня.
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев повідомив, що 12-13 червня у Луцьку відбудеться офіційне відкриття Тижня сталої енергії в Україні. У заході братимуть участь представники 40 міст, Європейської комісії в Україні, а також представники міжнародних фінансових інституцій, наприклад, ЄБРР, НЕФКО, Світовий банк тощо.
У рамах заходу на Театральному майдані планують декілька локацій, де показуватимуть, яким чином можна впроваджувати енергозбереження. Семінари та інші заходи відбуватимуться у Палаці учнівської молоді. Окрім цього, цілий день присвятять панельним дискусіям, де представлятимуть найкращі практики у сфері енергозбереження. Також відбуватимуться збори Асоціації енергоефективних міст, до якої належить Луцьк.
Під час заходу очікують на участь представників центральних органів влади, на рівні прем’єр-міністра чи віце-прем’єра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня.
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев повідомив, що 12-13 червня у Луцьку відбудеться офіційне відкриття Тижня сталої енергії в Україні. У заході братимуть участь представники 40 міст, Європейської комісії в Україні, а також представники міжнародних фінансових інституцій, наприклад, ЄБРР, НЕФКО, Світовий банк тощо.
У рамах заходу на Театральному майдані планують декілька локацій, де показуватимуть, яким чином можна впроваджувати енергозбереження. Семінари та інші заходи відбуватимуться у Палаці учнівської молоді. Окрім цього, цілий день присвятять панельним дискусіям, де представлятимуть найкращі практики у сфері енергозбереження. Також відбуватимуться збори Асоціації енергоефективних міст, до якої належить Луцьк.
Під час заходу очікують на участь представників центральних органів влади, на рівні прем’єр-міністра чи віце-прем’єра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Лучани
Показати IP
16 Травня 2016 23:29
Приїдуть вчитися як недодавати на батареї необхідної кількості тепла - знижено витрати- єкономія, гарячої води - знижені витрати - економія, як забирати у нас квартири, у арендарів приміщення, зменшувати робочі місця-нема роботи, нема витрат єнергії.
до Лучанина
Показати IP
17 Травня 2016 09:01
Роботи немає тільки для того хто робити нічого не хоче. Ти видно один з таких. Якщо це не цікаво для тебе то це не означає що це не цікаво нікому.
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.