USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку відкрився ще один хостел

19 Серпня 2015 10:25
Напередодні Дня міста та Дня Незалежності Луцьк очікує на певну кількість туристів.

Нещодавно у місті відкрився новий хостел «Sweet home», і вже готовий приймати гостей, - повідомляє «Волинська правда».

«Ми забезпечимо домашню атмосферу та комфортне перебування відвідувачів «Sweet home», - обіцяють власники хостелу.

Хостел знаходиться на вулиці Коперника, 17/5.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Влада Показати IP 19 Серпня 2015 11:09
Краще б гарячу воду дали для лучан, а то для гостей тільки, а лучани живуть без основних комунальних послуг!
Анонім до Влада Показати IP 19 Серпня 2015 11:28
Поставте бойлера, і вас буде тепла вода
Народ до Влада Показати IP 19 Серпня 2015 12:09
Самі собі зробіть гарячу воду за допомогою бойлера!
тт до Влада Показати IP 19 Серпня 2015 14:15
який стосунок хостел має до вашої гарячої води? чи приватні підприємці повинні подбати за вашу квартиру, а потім займатись справою?
ImNotHater Показати IP 19 Серпня 2015 11:28
Молодці! Простенько і со вкусом. Хороша, незамінна річ для подорожуючих. Процвітання Вашій справі!
Лучанка Показати IP 19 Серпня 2015 11:35
Дуже гарно, по-домашньому, але, мабуть, дорого.
Юрій Показати IP 19 Серпня 2015 13:08
Півтора року назад, в центрі Варшави я знімав Хостел за 30 злотих по курсу 2.5...Цікаво скільки коштує хостел в Луцьку
ятамбув до Юрій Показати IP 3 Вересня 2015 14:30
100 грн за добу, 500 грн за тиждень
Anonymous Показати IP 19 Серпня 2015 13:27
если по правде не понимаю этих 2х ярусных кроватей ..... я так понял всего в хостэле можно разместить 4 человека ..... проще бы сдавали квартиру по суточно и почасово... бред ......
коля до Anonymous Показати IP 19 Серпня 2015 22:03
прозрій, хостел - це підприємництво, офіційно все, ясна річ, це податки в бюджет. а сдавать посуточно, так чинить купа бариг втіхаря, які по 5+ хат мають, а офіційно - безробітні, класно?
Карина Показати IP 19 Серпня 2015 14:16
Та для лучан пролем вистачає то вічно немає у міської влади грошей. А для показухи то є завжди. І правильно написали -води гарячої немає, якщо платимо гроші і ті в кого немає заборгованості чому мають ставити бойлери і за які гроші??????????????????????? Якщо мерія виділить то поставимо але чомусь міській владі це зовсім байдуже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
буся до Карина Показати IP 3 Вересня 2015 14:34
Пані Карино, якби не відкрився хостел, то у вас була б гаряча вода? чи як???????????
Олеся Показати IP 21 Серпня 2015 11:44
Якщо для лучан гаряча вода настільки важлива, що вони готові здаватися негостинними, то можу запевнити, що хостел залюбки прийме і місцевих жителів, жеби вони могли помитися!)