USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку відсьогодні курсує маршрутка № 9

29 Січня 2020 14:57
З 29 січня у Луцьку відновили рух автобуси за маршруток № 9.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

Так, зі слів Степанова відсьогодні у Луцьку курсують 5 автобусів перевізника ФОП Макарчука М.П. Із завтрашнього дня на маршрут вийде ще 6 автобусів.

Також днями оголосять конкурс на цей маршрут на ще таку ж кількість автобусів.

Автобус № 9 «Теремнівська – Вересневе» курсує за таким маршрутом:

У прямому та зворотному напрямку: Теремнівська, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна, Мамсурова, Ранкова, Новодворської, Корольова, Полонківська (Молодіжна, Межова, Мамсурова) (місця міжзмінного відстою на вул. Теремнівській та вул. Полонківській)

Примітка: після повноцінного функціонування ринку «Ринок Новий» вулиці Бенделіані, Дружби Народів виключаються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
111 Показати IP 29 Січня 2020 15:31
По вул. Теремнівській вже три маршрутки ходить, а до Епіцентра жодної...
Ололо до 111 Показати IP 29 Січня 2020 17:53
Епіцентр - не Луцьк, нехай цим займається ОДА.
А? Показати IP 29 Січня 2020 16:16
17 17а планують повертати?
Ололо до А? Показати IP 29 Січня 2020 17:54
Враховуючи перенесення Центрального ринку, не бачу необхідності в цих маршрутах. Зв'язок Конякіна із Відродження має 2-ка.
888 Показати IP 29 Січня 2020 16:30
А на Грабовського, Потебні і до Рованець коли буде ходити?
Ололо до 888 Показати IP 29 Січня 2020 17:55
Ніколи. Рованці - не Луцьк, є 210-й автобус.
888 до Ололо Показати IP 29 Січня 2020 18:03
Чудо вулиця Потебні Луцьк куди не їздить жодна маршрутка з грудня місяця до чого тут 210 це не в ту сторону розумник
Ололо до 888 Показати IP 29 Січня 2020 18:15
Я писав про Рованці. До Грабовського можна дійти від кінцевої 28-ки, там пару метрів. А на Потебні пишіть петиції, флаг вам в руки. П.С. Ну ти явно не розумник, писати без розділових знаків, телеграму писав?
Лучанин Показати IP 30 Січня 2020 17:07
Пустіть маршрутки на колишній маршрут №23!!!! З центру до 55 району дістатись неможливо!!! Пішки, або кільце по всьому місту.