USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знову увімкнуть опалення

15 Квітня 2015 11:31
Луцький міський голова Микола Романюк доручив відновити подачу теплоносія для опалення.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

У зв'язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря, міський голова Микола Романюк доручив відповідним службам сьогодні, 15 квітня, відновити подачу теплоносія для опалення.

Нагадаємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету від 25 березня 2015 року, у зв'язку з підвищенням температурного режиму, подачу тепла в оселі лучан до сьогодні було призупинено.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині опалення вимкнули тільки в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Антон Показати IP 15 Квітня 2015 12:03
Ой не треба не замерзнемо дешевше буде платити
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 12:23
Та кому потрібні ці гойдалки ? Потім нам красиво пояснять, що саме за ці дні пішло газу більше, ніж за увесь зимовий період. Цитуючи одного відомого політика, - спочатку воду треба підігріти. А підігрів найбільш витратна частина, особливо коли теплоносій охолов. З нас і так авансом плату взяли за опалювальний сезон 2014-2015 років. Загляньте у квитанції від 1 жовтня минулого року і згадайте. Тепер згідно постанови уряду, ми знову змушені будемо платити за опалення цілий рік. Побачимо як це у міськраді врахують.
Справедливий Лучанин Показати IP 15 Квітня 2015 12:28
Як вже ті всі "пальнуті" чиновники на чолі з Р.М.Я. ЗАДОВБАЛИ!!!
Толік Показати IP 15 Квітня 2015 12:42
Так хто там грішив, що Романюк поганий. Поплакалися лише день, і він пішов на поступки.
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 12:53
Не знаю як у кого, но у мене у квартирі дуже холодно, ми змушені ходити тепло одягнені, навіть пес мерзне, а зранку з під теплої ковдри не хочеться вставати! Мене така новина дуже радує!
!! Показати IP 15 Квітня 2015 12:57
А мв квартирах й справді холодно. Добре, що включать опалення, то зігріємося
ната до !! Показати IP 15 Квітня 2015 14:30
Рахунок за опалення прийде, то одразу зігріє і душу і тіло....
Олексій Показати IP 15 Квітня 2015 14:50
По 17 грн. за кв. м. вд*віться своїм теплом Луцьктепло разом із продажною мерією!!!
Анонім до Олексій Показати IP 15 Квітня 2015 16:48
Люди Шо гарячі батареї ,зігрілися?ледь теплі а заплатим поповному тарифу і дальше будем нити шо комунальні рахунки захмарні!люди -пр...дурки....