USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку виступили «Друга Ріка» та «MadHeads»

17 Травня 2015 23:40
«MadHeads» та «Друга ріка» виступили сьогодні, 17 травня, у Луцьку в рамках святкування дня народження торгово-розважального центру Порт City.

Свято розпочалося о 15:00. Варто додати, що, окрім улюбленців української публіки, хедлайнерів діства «Друга ріка» та «MadHeads», для лучан та гостей міста виступили гурти «Лучеськ Бенд», «Санмай», «Чачка».

Так, жваві хлопці із музичної формації «Mad Heads» потішили лучан запальними, давно знаними треками, як-от «Смерека», «Надія є», «П’ятниця» та іншими. Звісно, не обійшлось й без патріотичної пісні «Молода кров».
«Бачте, наші музиканти можуть грати і з гіпсом», - пожартував фронтмен гурту, натякаючи на пошкоджену після ДТП руку трубача Вадима Нікітана. Однак, така травма ніскілечки не повпливала на гру музиканта, бо він травмував ліву руку, а без неї грати на трубі, як виявилось, цілком можливо.
Після запального «ска» від Вадима Красноокого і компанії на сцену вийшла не менш улюблена українцями команда «Друга Ріка».
Фронтмен гурту Валерій Харчишин привітав мешканців обласного центру, а також безпосередньо винуватців свята.
Послухати знаних виконавців прийшло декілька тисяч лучан та гостей міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Степан Бандера Показати IP 17 Травня 2015 23:50
Дякуємо Єремеєву і Романюку за європейський торговий і розважальний заклад Порт-сіті і за безкоштовні концерти найвищого рівня! Так і луцьк стане Еуропейським! Ура!
мока до Степан Бандера Показати IP 18 Травня 2015 09:06
це концерт найвищого рівня?! ви мабуть до цього були тільки на концертах у Мальованці)))
Анонім Показати IP 18 Травня 2015 00:02
Дуже класний концерт))
Олег Показати IP 18 Травня 2015 01:05
Гарний репортаж!
Валера Ленартович Показати IP 18 Травня 2015 02:05
...а "наші" фоток недостойні )))...ну і фіг з ними - то ж наші...ще час на них витрачати.
Мод до Валера Ленартович Показати IP 18 Травня 2015 07:59
Хлопці, журналісти реально не встигли з футболу. Накладка з подіями вийшла, Тут нічого особистого!
Анонім до Мод Показати IP 21 Травня 2015 17:57
!!!Багато букв!!!...- впевнений,що нічого особистого!...це просто ген меншовартості...чужому - пріорітет,а своє - то ніщо))),або просто - "немає часу"))...це наше виховане совкове правило - перед чужими викластися,свої- абайдутся!...в Тернополі,в Києві,в Жмеринці - нам - луцьким - гримерки,водичка,кава,"що ще бажаєте?трусюсю,сюсюсю",а тернопільські артисти біля машини перевдягаються(((...а в Луцьку - навпаки. ...часто і бгато,їжджу по фестах в Польщі...ось там картина інша! ЗМІ в першу чергу своїх: інтерв'ю,телекартинка,тощо - "НАШІ такі ,наші сякі,ось теж наші,і це наші,польський артиста,польский гончар,польський поет і т.п."(і не обов'язково звьозди)))- шанують,бережуть,піарять...Ґонорово!... ...аж потім - "ось гості з закордону,з Німеччини,з Угорщини,з України - ми їм раді,ми їх поважаємо" - але свої в ПЕРШУ чергу! ...а у нас?...спочатку мер,депутат,заступник голови департаменту другого помічника...потім звізда...потім менша звізда...потім орґанізатор,може...а своїх артистів-виконавців?...та,вже нема часу!))) ...комплексок...меншовартості...в найчистішому вигляді))) Ще підтвердження?На здоров'я! - тим самим кінцем))) http://volyn.tabloyid.com/art/mad-heads-ta-druga-rika-na-svyatkuvanni-richnyci-portcity ...та повно прикладів!)) ОбрАзи - ноль.Констатація.))
перепрошую,Не Анонім до Анонім Показати IP 21 Травня 2015 17:59
перепрошую,Не Анонім - Валера Ленартович.
енп Показати IP 18 Травня 2015 07:22
Так і луцьк стане Еуропейським! Ура! День вибрали вдало- в державі траур а Луцьк гуляе.
111 до енп Показати IP 18 Травня 2015 09:08
Ото правда! Не могли не так пафосно, і не в такий день! Але ж то Івахів і Єремеєв їм, що до того трауру
Ярослав до енп Показати IP 18 Травня 2015 10:12
То може ще й разом заборонимо весілля,дні народження,хрестини святкувати?Це теж для людей свято.Вони це свято робили для адекватних,розумних людей,які розуміють що якщо не буде працювати сьогодні бізнес,то й не буде податків з яких держава платить пенсії,стипендії,утримує армію та флот.І як виявляється розумних людей в нас як я бачу на фото дуже багато.І це радує.Моя дитина була на святі і їй сподобалось.Дякую організаторам.
123 до Ярослав Показати IP 18 Травня 2015 10:24
Коли вже ці ідіоти втямлять, що великий бізнес податків не платить, або платить в мізерному обсязі, а ті податки, які платяться, тотально розкрадаються чинушами-корупціонерами.
555 до 123 Показати IP 18 Травня 2015 10:37
не кажучі, що кредит на будівлю того торгового центру взятий в державному (!!) банку під смішні відсотки! а пересічному громадянину - квартира під 25 річних.
Яна до 123 Показати IP 18 Травня 2015 12:05
Ти спочатку сам щось зроби для держави ,а потім вже вчи людей як жити і як їм бізнес робити.А те що ти пусте місце яке лише сидить днями на цьому сайті і гадить на людей то це і так всі бачать:)
оленка Показати IP 18 Травня 2015 10:25
Стільки непрофесійності ! Ведучі мляві, без гумору, вони не вміють працювати з такою кількістю людей, їх рівень - шкільна дискотека. Оператори, в яких камера просто скаче де хоче - жах. Звук був більш-меньш нормальним, якщо стояти прямо навпроти сцени, трохи в сторону і все, одне бубоніння. Дах сцени підняли настільки високо, що люди на ній виглядали мурахами. А сцену прикрасити, чи хоча б позаду банер натягнути грошей не хватило? Взагалі склалось враження, що або дали мало грошей, або їх покрали.
777 до оленка Показати IP 18 Травня 2015 11:03
точно, бабла зажали, але з того ще й вкрали, то й взяли якихось подешевше, аби було.
Ростік до 777 Показати IP 18 Травня 2015 12:11
Ну-ну,може сам когось з артистів проплатиш на якесь свято???А ми підем і тобі це все обгадимо.
777 до Ростік Показати IP 18 Травня 2015 12:59
так їх з моєї кишені і оплатили. знаєш, яка оренда в тому сіті?
Валентина Показати IP 18 Травня 2015 12:12
Вчора під вечір проходила біля Там Таму, то скажу чесно аж плакати хотілось. Дужа багато молоді зустріла групами напідпитку і багато різного такого. Мені страшно було там проходити і дуже якось неприємно було це відчувати. Це суто моя особиста думка. Нікого не хочу ображати.
лтп до Валентина Показати IP 18 Травня 2015 12:55
100%, молодь пила пиво не ховаючись, але куди без цього, це батьки так виховують. а дорослих там і не було майже, такі виконавці для підлітків та молоді до 25 більше підходять, зате гонорар малий беруть.
Просто мама Показати IP 18 Травня 2015 15:41
Хай гуляє молодь. Скільки тої молодості безтурботної. В нашому місті й так давно не було "халявних" концертів такого маштабу.
ЙОУУУ Показати IP 19 Травня 2015 10:48
29 фото Свой среди чужих))))хаха
Анонім до ЙОУУУ Показати IP 19 Травня 2015 14:35
А знизу не можна було порахувати...? Бля мусів фотки до 29 ти лічити)))
ЙОУУУ до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 15:47
Так треба було))