USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку з лютого почнуть демонтаж Старого ринку

29 Січня 2020 10:54
Луцька міська рада припинила право користування земельною ділянкою на Глушець, 1, на якій розташований Старий ринок, комунальному підприємству «Луцькі ринки». Тож після 1 лютого базар планують перенести.

Про це йшлося 29 січня під час засідання міської ради.

Нагадаємо, раніше Луцька міська рада повідомляла підприємців Центрального ринку, що при переїзді до 1 лютого на торговий комплекс «Новий ринок» (вул. Боженка), вони зможуть скористатися пільгами щодо оплати торгового місця. Після 1 лютого скористатися такими пільгами буде неможливо. Зокрема, після 1 лютого міська рада вживатиме заходи щодо примусового демонтажу тимчасових споруд та МАФів, що розміщені на цій території з порушенням законодавства.

Голова земельної комісії Олександр Козлюк запропонував включити в порядок денний проєкт рішення про припинення права користування комунальному підприємству «Луцькі ринки» користування земельною ділянкою на вулиці Глушець, 1. З його слів, на припинення користування є лист-згода комунального підприємства.

Заступник директора КП «Луцькі ринки» Михайло Ломага розповів, що міською радою оголошено конкурс на проведення реконструкції Старого ринку, відповідно до концепції розвитку Старого міста. Тож розглядається можливість звільнення території Центрального ринку від металевих конструкцій, аби в подальшому привести відповідні роботи.

«Ми виконуємо рішення міської ради», - зазначив представник комунального підприємства.

Олександр Козлюк додав, що в преамбулі звернення вказано його мету: розвиток туристичної привабливості міста.

Депутати підтримали проєкт рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
До Показати IP 29 Січня 2020 11:04
Еее а транспорт Як людям з мкс доїхати? Чи ви вважаєте що на 12 маршрутку зможуть сісти ?
Андрій до До Показати IP 29 Січня 2020 11:35
Програма влади, вижити укрвїнців за кордон в дії.
Страх до До Показати IP 29 Січня 2020 19:28
З мкс? Кажуть Ілон Маск над цим вже працює. Ракети вже пройшли часткові випробування.
скептик до Страх Показати IP 29 Січня 2020 20:30
суперлуп запустять
Їван до До Показати IP 31 Січня 2020 10:23
Як доїхати? Ровером!
127 Показати IP 29 Січня 2020 11:06
"туристичної привабливості міста". Не сміщіть.
укр Показати IP 29 Січня 2020 11:36
127 проідься до Любліна і все побачиш
трешнячок Показати IP 29 Січня 2020 11:45
Ну нарешті! Не могли набагато раніше це зробити?
Бунт до трешнячок Показати IP 29 Січня 2020 19:39
Хочуть якоїсь хурделиці. Можуть отримати. Народ не залізний. Для чого так знущатися відверто. Повторюю: "В замку витрішки на 5 хв." І все. Що ще можна подивитися в нашому селі Луцьк? Причина ясна - треба розчистити територію для буржуазних маєтків. Ще й замка собі прихватять. Будуть на кониках цокати. А той керовнік "Луцькі ринки" - ще той "герой" А основне - проблем більше немає, тільки ржаві криші ринку. Подивіться краще на полігон (БРИЩЕ) і його фільтрат
123 Показати IP 29 Січня 2020 11:49
А хоч туалетом новий базар облаштують, чи продавцям і відвідувачам в поле ходити?
скептик до 123 Показати IP 29 Січня 2020 20:31
памперси надівати
Їван до 123 Показати IP 31 Січня 2020 10:22
Люди в селах все життя в поле чи в ліс ходять і нічого. І тут так само буде. Приїде трахтор, загорне оте все діло і все.
Гван до Їван Показати IP 31 Січня 2020 16:47
Правильно, адже Луцьк - це село. Пропоную трактором загортати і на Варшавці також
коли? Показати IP 29 Січня 2020 11:54
Давно пора!
Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Січня 2020 11:57
Будите їздити через вулиці Володимирська, Львівська, Потебні на Рованці. Будите робити маршруткою коло (екскурсія по краєвидах). Вставати з ліжка та виходити на маршрутку на пів години раніше. Ось і все, і нічого страшного не виникне. А місто Луцьк, для майбутнього покоління необхідно залишити гарним та привабливим для туристів. Тим більше, що змінять цю територію дуже розумно та мудро. Одним словом: лучанам та гостям міста буде, що показати.
Фіма до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Січня 2020 12:59
Добрими намірами вимощена дорога в пекло- як говорять класики.Аби і в нас не було так.... ,особливо з таким керівництвом...
Андрій до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Січня 2020 14:16
Що показати туристам? Три звони у вежі замку?
f до Андрій Показати IP 29 Січня 2020 17:28
без ржавого мотлоху, по імені базар, збоку вони втратять свою цінність?)))
скептик до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Січня 2020 20:32
що показати ? буряни і смітник кругом замку ?
Лучанин до скептик Показати IP 29 Січня 2020 23:50
Без базару це буде мертвий район міста. Що там мають робити люди?
Люда до Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Січня 2020 08:54
Чи у вас вже зовсім дах поїхаа! Це має бути зручно, недалеко а не 30 хв їхати!
Андрій Показати IP 29 Січня 2020 13:13
а це вже цікаво.... нагадаю передісторію коли луцькі чиновники вмовляли риночників перейти з "правління" облспоживспілки під правління "комунального підприємства Луцькі Ринки" типу сплат податків в бюджет луцька і все таке.... люди перейшли... платять за місце дехто до вересня вже проплатив а тут Комунальне підприємство пише а ми відмовляємось :)))) це шановні депутити та владці називається "кинути" Вам знайомий цей термін !!!!
10 мерських заповіде Показати IP 29 Січня 2020 13:19
Наступні пріорітети: 1. Реконструкція і оптимізація Завокзального ринку. 2. Винос автостанції на межу міста. 3. Винос авторинку на об'їздну дорогу. 4. Рекострукція проспекту Волі і вул. Рівненської. 5.Винос громадського і приватного транспорту з центральної частини міста і облаштування перехоплюючих парковок. 6. Демонтаж усіх торгових кіосків на зупинках громадського транспорту. 7. Будівництво об'їздної дороги з вул. Ковельської - на Володимирську - на Львівську - на Рівненську. 8. Реставрація пам'яток культури в історичному ядрі міста. 9. Створення рекреаційних зон вздовж річки Стир у межах міста. 10. Створення авіа-залізничного-авто хабу на вул. Ківерцівській. P.S. Якщо ото зробите - маєте шанс залишитися адміністративним центром Волині, а ні - то повітовим містечком у складі Житомирської губернії !
Андрій до 10 мерських заповіде Показати IP 29 Січня 2020 14:10
Їм треба земля ,для них люди це сміття .Недарма люди виїжджають з сімьями за кордон.
Луцьк до 10 мерських заповіде Показати IP 29 Січня 2020 14:14
Мріяти - нешкідливо! Досить з міста ваших "оптимізацій"!
скептик до 10 мерських заповіде Показати IP 29 Січня 2020 20:35
trzymaj mi plecy, bo mi dupa lecy
Люда до 10 мерських заповіде Показати IP 30 Січня 2020 09:00
Жах! Що ви говорите? Ці плани тільки руйнують турботу про лучан! Нащо мені ваша та туристичність? Про тих думайте, хто живе в Луцьку. Щоб їм зручно було, щоб більше дерев норм, а не карликів було!
лучанка до Люда Показати IP 30 Січня 2020 17:15
нащо мені ваш срач?! засрали центр міста до неможливого! в кожному мікрорайоні є свій ринок! Яких "селян" пускають торгувати на Старий ринок?! десятиліттями торгують одні перекупщики! Давно треба було цей бардак припинити!
10а до 10 мерських заповіде Показати IP 30 Січня 2020 14:02
Ботік ти наший, десять пунктиків склав. Як говорити про красу міста - то місто архітектурно спаплюжене, чого тільки вартують ті прибудови на перших поверхах, засклені в найрізноманітнішому стилі балкони, облуплені фасади... Як говорити про освітлення міста - так воно далеке від сучасності, одні тільки стобви псують загальне враження від міста. Що вже говорити про дроти які протянуті між будинками по верху (інтернет, телефон...) бо укртелеком в землю нікого не пускає. Як говорити про зручність проживання - то практично іншого міста не знаю де було б все під рукою, зручно та близько. Про базар окрема мова - при совєтах і на 10% в порівнянні з сьогоденням місто не було забезпечене сільськогосподарською продукцією. Тепер питання - що ви намагаєтеся знищити?
Остап Вакарчук Показати IP 29 Січня 2020 14:20
Можна подумати місто Житомир розбудовується прям як Харків, Вінниця або Київ. Такий самий бардак у Житомирі, як і в Луцьку. Сто раз там був то можу доповісти, що за тридцять років проїжджаючи центром чи окраїною міста, нічого не міняється, та як і у нас.
укр Показати IP 29 Січня 2020 15:36
цікаво чи вистачить духу.Думаю будуть зносити років пять
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 29 Січня 2020 16:24
Кричали мешканці та гості міста Луцька про ці валідатори в маршрутках, аж слюна з рота бризкала. Пройшло пару місяців, всі звикли їздити з валідаторами. Чемно пасажири заходять в маршрутку, один одному поступаються, один одному роз"яснюють і т.п. Слюна з рота припинила бризкати. Так точно буде з цим гадюшником ринком "Центральний". Спочатку у першій половині 2020 року знесуть лівий бік ринку від вул. Глушець по вул. Замковій до будинків приватного сектору. У другий половині 2020 року розпочнуть демонтаж правої частини ринку. Правда ми почуємо, як ще не у одного спекулянта знову слюна з рота буде бризкає, але і тут стане все на місце. Роздадуть трохи сеікулянтам грошенят і перенаправлять по всіх ринках Луцька. Більшість спекулянтів однозначно перейде на ринок "Новий" район ЛПЗ, що на вул. Боженка. І на цьому все закінчиться.
Андрій до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 29 Січня 2020 16:48
Для майбутных власників бізнесу це називається "звикнуть" для малого підприємця якого вишвирнуть з робочого місця НЕ ЗАПРОПОНУВАВШИ АЛЬТЕРНАТИВИ це горе ! (тільки не кажіть про новий ринок влада не спромоглася до цього часу навіть маршрутку туди запустити!!!!
ігор луцький до Андрій Показати IP 29 Січня 2020 18:16
А хто туди буде їздити?Я наприклад краще на Варшавку і Пассаж.І АТБ рядом.
Волинянин до ігор луцький Показати IP 29 Січня 2020 23:53
А я в Європу з кінцями. Навіть признаватися не буду що з України
Саша до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 29 Січня 2020 23:36
Нащо пишеш брехню,що звикли до валыдаторыв.Плачу готывкою і не морочусь з поповненням щоразу.
Луч... до Саша Показати IP 30 Січня 2020 19:28
Шкода що такі як ви вперті і не свідомі, ще є.... Щоб зробити країну кращою, починати треба з себе, і хоч намагатись іти в ногу з часом. А така сіра масса привикли жити в га--ні, то може назад в СССР. Чи в 90і. А новий базар думаю приживеться, Людям з кромберга, буде зручно,,, і тд..
Звиклий до валідатор до Саша Показати IP 31 Січня 2020 10:40
Щоразу це пан "Саша" готівкою платить, а нормальні люди 1 раз на місяць поповнили і все. Наразі максимум 10% готівкою оплачують. Так що не треба "ля-ля", про брехню.
777 Показати IP 29 Січня 2020 16:53
А чего.как с универмагом не будет? Так просто думаете барыги разойдутся? Сомнения.
Андрій до 777 Показати IP 29 Січня 2020 17:18
Людина яка за свої кошти зробила робоче місце, оплачує податкі і кормить вас -це барига? Шо 666 -крутий бандіт?
777 до Андрій Показати IP 29 Січня 2020 19:40
ну меня вы точно не кормите,насчет налогов кому нибудь другому впаривайте,создавая новые рабочие места на гпз
22 04 1870 Показати IP 29 Січня 2020 17:29
Спекуляція це злочин. В тюрму за це саджати.
ХМ до 22 04 1870 Показати IP 29 Січня 2020 19:58
прийдеться посадити всю країну а волинянам - пожиттєво
Укр Показати IP 29 Січня 2020 18:53
Хтось пошуткував за податки? Не смішіть
лучанин Показати IP 29 Січня 2020 19:47
Яка ще реконструкція ринку? Ринок все-таки буде там? Навіщо базар під Луцьким замком?
Віталій Показати IP 30 Січня 2020 10:00
Нарешті! Цей бардак і розсадник анти санітарії давно потрібно закрити.
Абдал Саид Показати IP 30 Січня 2020 13:05
Запасаемось попкорном,шоу починаеться!!!!
нострадамус Показати IP 30 Січня 2020 14:00
а чому ринок не на Марс переселити... теж не далеко...!
Капіталіст до нострадамус Показати IP 30 Січня 2020 15:25
Мені на дачу, обіцяю оренду в 2 рази зменшити
дід Показати IP 30 Січня 2020 14:16
"Дешевше ніж на базарі" - тепер з ким будуть конкурувати супермаркети?
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 30 Січня 2020 15:38
Особливо зачекались щодо знесення ринку ті мешканці Луцька, які проживають поряд з цим гадюшником. Більше всіх не бажають порядку та зрушень ті громадяни нашого міста, що приїхали на цей в лапках ринок, які скупилися та поїхали собі додому на ГПЗ, Львівську, 33-40-55 квартали чи в інший куточок Луцька і забули про цей сморід. А нам тут жити біля цього ринку, і ми вже натішились цим бардаком та хочемо змін. Побудувати Вам би під вашими вікнами таке саме, як у нас, що називається центральним ринком. Тоді хотів би почути як ви будите кричати, що під вікнами сморід.
Андрій Показати IP 30 Січня 2020 16:09
Так у підприємців є договора з Комунальним підприємством Луцькі ринки ДО КІНЦЯ РОКУ. Те, що комунальне підприємство уклало угоди а потім передумало і відмовилось від ділянки НЕ НАДАВШИ РОЗУМНИХ СТРОКІВ для виїзду а також розпродажу продукції яка марнується, та не запропонувавши альтернативи. Кваліфікується як перешкоджання підприємницькій діяльності. Бажаю підприємцям сили духу та змогти дійти до європейського суду.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 30 Січня 2020 16:51
Який європейський суд, про що ви базікаєте? Такий бардак, антисанітарія та срач може бути тільки у Сомалі, Гвінеї-Бісау і у нас в Луцьку. Давно вже чекають свого часу фотозйомки обісраного та смердючого краєвиду навколо ринку, щоб їх передати. Тут і комісії не треба, ви що несете чоловіче. Я живу біля цього ринку 59 років та бачу це кожний день, куди люди ходять по малій та великий нужді, куди викидають продавці-спекулянти відходи від риби та овочів з фруктами. Вам би під ваші вікна те саме, кожний день!!!
Андрій до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 30 Січня 2020 17:07
Псевдо пенсіонеру не говоріть байок всі підкреслю ВСІ навколишні приватні будинки в тій чи іншій мірі були причетні до торгівлі або складування товару... тому ви певно живете в замку ;)
Лучанин Показати IP 31 Січня 2020 02:58
Зберегти головну будівлю ринку - вона історична вже, там продавати м'ясо і городину від наших довколишніх фермерів. Ринок з файною їжею має бути в пішій доступності в середмісті. Там ще можна фудкорти зробити. Подивіться як в Києві зробили Київ Фуд Маркет на Арсенальній. Круть! Речовий ринок можна прибрати повністю. Але крім ринку ще й підстанцію треба перенести.
Поплавок Показати IP 31 Січня 2020 13:35
за 30 років ні одна зараза не верещатала що знає як запустити великі непрацюючі підприємства. Про створення робочих місць та сама зараза не заїкалась. Як справа доходить до рибних місць - жеруться як собаки за костомаху. Нетреба мені ваших туристів в замку як і сухого фонтану на Театральному майдані, всі ваші дії фальшиві. Крокодилячі сльози про піклування за місто говорять про інше піклувааня - забезпечення власних інтересів.