USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку з мосту стрибали чоловіки. Фото

21 Серпня 2017 11:36
У Луцьку з мосту через річку Стир стрибали чоловіки. І робили вони це із задоволенням.

Про це свідчать світлини, зроблені луцьким фотографом Віктором Чухраєм і опубліковані у Фейсбуці.

«Доброго ранку Луцьк! Пацани. Звідки беруться сміливці? Їх не вирощують в окремих таборах і оранжереях, вони живуть поряд знами, вони всі родом з дитинства, коли пацанами приходилось брати участь у певних тестах на відвагу. До Вашої уваги пацани з Красного і ДПЗ, які вчора сміливо стрибали з Крапненського мостуу чисті води Стиру. Молодці! Мені вже було слабо) Я лише Стир перепірнув )))», - йдеться у дописі фотографа.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
АК 47 Показати IP 21 Серпня 2017 11:49
Долбо..би!
не підтримую Показати IP 21 Серпня 2017 11:56
Не знаю, чи можна назвати сміливістю безглуздий ризик своїм здоров"ям і життям?
Невгамовний Показати IP 21 Серпня 2017 12:13
Дорога редакціє! Скажіть, ви ж скоро публікуватимете, як кожна дворняга десь всереться у дворі? Резонансні розслідування, інтригуючі та водночас скандальні інтерв'ю уже в минулому? Пишімо тепера, на зразок "новий листочок впав з дерева", "у немовляти ріжуться зуби", "у машини крутиться колесо". Навіщо писати маячню, на яку всім НА*РАТЬ! Пишіть цікаві речі і не будьте занудними. Вам слід заборонити використання соцмереж для роботи!
0707 Показати IP 21 Серпня 2017 12:18
а потім якби один з них якось себе покалічив то ми всім би містом збирали на це гроші!???? абсурдний вчинок...
Ола Показати IP 21 Серпня 2017 12:32
Чоловіки???) Сц*куни)
ніка Показати IP 21 Серпня 2017 12:43
нічого доброго тут немає можна залишитись інвалідом багато травмуються через це..
Катя Показати IP 21 Серпня 2017 12:58
прид.рки раптом, що батькам страждання. а де поліція була в той час? нехай ідуть в басейн і під наглядом тренерів скачуть в воду. може толк який буде.
123 Показати IP 21 Серпня 2017 15:52
А потім, допоможіть на термінову операцію...
Анонім Показати IP 21 Серпня 2017 22:07
cьогодні я сходив в туалет
Катя Показати IP 22 Серпня 2017 09:09
http://volyn.com.ua/news/84142-pirnuv--i-stav-invalidom.html як то кажеться "получите распишитесь" доскакалия вже деякі
лучанка Показати IP 22 Серпня 2017 13:16
Люди ! чого ви не сприймаєте новини про звичайні будні дні, розваги молоді. Звичайні хлопці. Нехай в них все буде якнайкраще Да трохи опасно, але скажіть в які роки і в яких містах чи селах так не стрибали? Завжди! . Думати треба про позитивне а не зразу нити, так можна і з хати не вийти.