USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку запрацює «єдине вікно» для учасників АТО

12 Січня 2017 09:39
Для учасників АТО відкривають центр обслуговування у форматі «Єдиного вікна», де можна буде скористатися усіма передбаченими пільгами, виплатами, оздоровленням, стати учасником житлової програми і навіть отримати безкоштовні водійські права.

Про це йшлося на відкритих зборах учасників АТО Волині спільно зі заступниками міського голови 10 січня в приміщені Палацу культури міста Луцька.

Відтак, з 16 січня на проспекті Волі, 4 в приміщенні департаменту соціальної політики на першому поверсі буде облаштовано два кабінети з вивісками «Тільки для учасників АТО».

Шість спеціалістів відділу, серед яких юристи, будуть не лише консультувати військових з будь-яких бюрократичних питань, а й приймати заяви від бійців на одержання передбаченої для них соціальної підтримки.

Це стало можливим завдяки спільній роботі міського осередку спілки воїнів АТО Волині та депутатів Луцької міської ради. В результаті співпраці стала можливою комплексна програма підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операціях на сході України, а також членів сімей загиблих, які проживають у Луцьку.

Хто підпадає під дію програми?

Під дію програми підпадають військовослужбовці, призвані з міста Луцька по демобілізації з 2014 року, демобілізовані військові збройних сил України, які брали участь в АТО на сході України та зареєстровані в Луцьку, члени сімей військовослужбовців, або військових по контракту, члени сімей загиблих або померлих і добровольці, які на період укладення контракту були зареєстровані в місті Луцьку.

Що передбачено програмою?

Забезпечення одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5000 гривень військовослужбовцям, які призвані на службу за контрактом. Під цю програму в 2017 році виділено 750 тисяч гривень.

Одноразова адресна грошова допомога на вирішення соціально-побутових проблем та лікування. Бюджетом передбачено 950 тисяч гривень на рік, проте депутати обіцяють через півроку, при потребі переглянути збільшення бюджету програми.

Звільнення родин демобілізованих військових від сплати житлово-комунальних послуг в частині утримання будинку на період служби годувальника в зоні АТО.

Безкоштовне дитяче харчування в школах та дитсадках для дітей військового, на час перебування в зоні бойових дій.

Безкоштовне навчання для отримання посвідчення водія категорії «Б» або відкриття додаткових категорій «С» та «Д». Бюджет опції 200 тисяч гривень, тому скористатись можливістю зможуть 40 чоловік, які першими напишуть заяву.

Виділено 100 путівок на психологічна реабілітація військовослужбовців.

Безкоштовне медикаментозне забезпечення при наданні амбулаторного та стоматологічного лікування.

Відтак, аби ознайомитись та скористатись повним переліком можливостей соціальної програми для луцьких учасників АТО, військові з 16 січня 2017 року можуть звертатися за адресою: проспект Волі, 4.

Крім того, до слова, оголосили конкурс на три державні посади безпосередньо в новому центрі соціальної підтримки воїнів АТО. Обов’язкові умови для кандидатів – участь в АТО, вища освіта та досвід роботи в соціальній сфері. Заяви на участь в конкурсі на вакансію прийматимуть в тому ж «єдиному вікні».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
тепер Показати IP 12 Січня 2017 09:48
Я розумію чого раніше ненавиділи афганців
Лана Показати IP 12 Січня 2017 10:05
Хто таке говорив, що ненавиділи? Це не правда!!!
До Лани Показати IP 12 Січня 2017 10:19
Да .Да не правда
Лучанин-атовець Показати IP 12 Січня 2017 11:00
по-перше - не заздри!!! це одна із заповідей. Та й ніхто не заважає піти Вам на контракт. Язиком махати - не в окопах сидіти!!! по-друге. було б чому заздрити... пишуть багато і гарно... для тих хто не вникає в деталі... я троха проясню... більшість пільг потрібно добиватися... і не просто добиватися, а деколи "попу рвати" і піднімати власні зв'язки, підключати впливових людей, спілку. і в більшості випадків все зводиться в: "да пішло все на ЙУХ" не для того на сході воював, щоб вдома пільги, як подачки випрошувать! і щоб скоса всі зі сторони дивилися, як на бомжа малоімущого... більшість пільг для тих, хто в даний момент перебуває в зоні АТО. Ті хто вдома - впрольоті... це стосується харчування дітей в садочку та школі, пільг на утримання будинку, мат допомоги в 5000грн... - Гунчик дав вказівку мобілізовувати в першу чергу тих хто перебуває на обліку в центрі зайнятості як безробітний... зашибісь, пацанів забрали. На той час законом була передбачена компенсація середнього заробітку з бюджету за весь період мобілізації. Поки пацани воювали, на початку 2016 року компенсацію забрали. Де справедливість? 1, 2, 3 хвиля, плюс ті що офіційно числились на роботі отримували компенсацію - іншим фігушки...Щоб Ви розуміли, в грошовому еквіваленті це приблизно 25 тис грн на одного. напишу по-факту: - Землю не дають. аргументують нема вільної землі в даному населеному пункті... можна взяти лише десь в забитому селі за сотні км від Луцька. - кажуть, що квартиру можна взяти з фінансуванням 50/50. але момент 1 кількість обмежена. 2 квартир ще не виділено. 3 кредити банки не дають, хоча по-закону мають давати. 4 - треба стояти на квартирній черзі. І тут прикол в тому, що на квартирну чергу ставлять якщо по місцю прописки Атовця незадовільне житло - в аварійоному стані або невистачає жилої площі - 6м.кв на людину. тобто якщо я з дружиною і батьками прописаний в двокімнатній - з постановкою на чергу впрольоті. Щоб перевести дачний будинок в житловий - потрібно пройти ряд процедур на даний момент, термін їх виконання - вже йде 5 місяць, потрачено коштів приблизно 15000 грн. Пільг для атовців в БТІ, держархбудконтролі, нотаріусів, проектних організаціях немає. - пільги з квартплати. 75%. але... наприклад я з сім'єю проживаю в дачному будинку. не жилий фонд - пільг на газ і світло не дають. де справедливість? не даєте пільг - давайте грошову компенсацію!!! Країну захищати призвали, я під кулями і снарядами свій обов'язок виконав.... ну так і представники влади нехай свої обов'язки виконують!!! - на дачі в мене є грубка, відповідно є потреба в твердому паливі. Написав заяву в міську раду, оскільки прописка в батьківській квартирі в Луцьку. Міська рада дає відповідь -" дров не дамо - в квартирі їх не потрібно. звертайтесь в сільську раду, на землі якої розташований дачний будинок." сільська рада в свою чергу дає відповідь - "оскільки прописка в Луцьку - ідіть на ЙУХ" - безкоштовне зубопротезування. Звернувся в першу стоматполіклініку щодо безкоштовного лікування. лікарі відправили до завідуючої. Та повідомляє - міська рада не виділила коштів, тому ми не можемо вас безкоштовно лікувати. добре, фіг з вами. лікуйте як всіх, але дайте чек... словесна перепалка, зіпсований настрій але ніби робиться крок на зустріч - добре, полікуємо... полікували, але якість такого лікування - ворогу не побажаєш. - безкоштовні ліки. В поліклініці лікар виписує ліки лише вітчизняного виробника і зі списку, затвердженого завідуючою.. список дуже обмежує асортимент. В аптеці є свій список, деякі з виписаних ліків проходять, деякі ні... В даний момент, з 20 грудня аптека взагалі не відпускає ліки. оскільки до нового року закінчилось фінансування, а з 1 січня не укладений договір з міськрадою. По-факту, я від влади не отримав нічого, крім права безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Для чого воювати за країну, яка вдома кидає мене через ЙУХ???
До лучанина ато Показати IP 12 Січня 2017 13:43