USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцьких баскетболістів з’явилась черлідерська група підтримки

21 Квітня 2015 08:00
У останньому домашньому турі Вищої ліги з баскетболу луцький БК «Волиньбаскет» порадував вболівальників двома перемогами над кіровоградською командою «Золотой век».

«Волиньбаскет-WOG-Університет» – «Золотой век» – 80:69 (19:21; 20:12; 24:19; 17:17)

Вже до середини гри лучани зуміли відірватися від суперника на декілька очок – 39:33. Та підопічні Дмитра Чайковського розуміли, що розслаблятися не можна, адже цього сезону команда мала «прикрі уроки». Коли після чудової першої половини, на жаль, у другій волиняни дозволяли себе наздогнати. Так ледь не сталося і цього разу. В останній чверті гості навіть на мить опинилися в ролі лідера – 66:67. Та на останніх хвилинах «Волиньбаскет» мобілізував усі свої внутрішні резерви та показав блискучу кінцівку (+12) – 80:69.

Найбільший внесок в успіх луцької дружини вніс капітан команди Дмитро Швагринський, оформивши дабл-дабл (14 очок, 11 підбирань). Також 14 очок набрав Павло Хайло, а Андрій Кобець, Олег Рудаков і Артем Шевченко дружно набрали по 16 очок.

«Волиньбаскет-WOG-Університет» – «Золотой век» - 69:68 (10:19; 27:13; 21:16; 11:20)

У матчі-відповіді гра команд стала ще жорсткішою. Команди по черзі ловили кураж і виривались вперед. Нервовою стала кінцівка гри, тоді все залежало від кіровоградівця Андрія Чайки. На останній секунді гри за рахунку 69:68 він мав виконати два штрафних кидки, але Чайка не впорався зі самоконтролем і двічі схибив. В результаті лучани отримали перемогу лише в один пункт – 69:68!

Найрезультативнішими гравцями у лучан в матчі-відповіді стали Олег Рудаков (19 очок, 6 підбирань),

Артем Шевченко (17 очок, 5 підбирань, 6 передач) і Павло Хайло (16 очок, 4 передачі).

Зазначимо, відтепер домашні ігри «Волиньбаскета» стали ще цікавішими. Тепер луцький клуб має черлідерську групу підтримки «Diamond Stars».

«Все, що ми напрацьовували на тренуваннях хлопці перенесли на майданчик. В нападі проходили, єдине, що ми не думали, що у суперника буде якісний зонний захист. Та ми зуміли знайти протидію. На тренуваннях потрібно буде над цим ще попрацювати. Є деякі питання до індивідуального захисту. Та в цілому цими двома іграми та результатом я задоволений», - розповідає головний тренер «Волиньбаскета» Дмитро Чайковський.

Наступні ігри волиняни зіграють у Дніпропетровську проти місцевого «Дніпра» 25-26 квітня. «Ми ретельно готуватимемось до ігор в Дніпропетровську. Основне це – командна хімія. Зупинимося не тільки на ігровій, а й внутрішньо командній дисципліні», - каже Чайковський.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучанин Показати IP 21 Квітня 2015 08:38
ойойойойооййойо ! ДЕвченки супер!!!
лучанка Показати IP 21 Квітня 2015 08:41
баскетболісти тоже так нічо=)))
луцкий Показати IP 21 Квітня 2015 09:05
у чёрненькой классная попка)))
Андрій до луцкий Показати IP 21 Квітня 2015 10:44
Там всі чорненькі!!! Тільки одна - руденька
Лучанка Показати IP 21 Квітня 2015 09:49
це убожество, а не черлідерки.. вони зробили хоч один стрибок з переворотом у повітрі..шпатат??? а попка....попка й в мене СУПЕР!
111 до Лучанка Показати IP 21 Квітня 2015 10:38
покажи
Андрій до 111 Показати IP 21 Квітня 2015 11:15
Так-так, покажи! Про-си-мо, про-си-мо
ЧОРНЕНЬКА до Лучанка Показати IP 22 Квітня 2015 22:02
може ти бачила лише 1 наш самий маленький виступ у перерві? бо в інших є і шпагати, і перевороти....і номерів і трюків є ще багато в запасі - ми ж не можем в кожен виступ втиснути все що вмієм. та й не цікаво було б тоді.....
Лучанка Показати IP 21 Квітня 2015 11:54
розбіглась...її лише один мужчина може бачити
твій критик до Лучанка Показати IP 23 Квітня 2015 16:20
Лучанка 21 Квітня 2015 11:54 відповісти розбіглась...її лише один мужчина може бачити І чогось мені здається той чоловік ти сама!!!!!!))))))))))
Катя Показати IP 23 Квітня 2015 13:11
Ой,ніфіга вони не можуть. Сальто- то вже точно не зможе жодна з цих дівчат. У них лише забагато самовпевненовті,яка не відповідає рівню. Кому це подобається- насправді просто не бачив професійні виступи. От і все. "Зіркова хвороба" там, а не щось аж вау. Гляньте "Битву салонів" з луцька. От там можна поржати з цих дівчат:)))
ЧОРНЕНЬКА до Катя Показати IP 23 Квітня 2015 14:46
А з чого ти взяла що ми самовпевнені і у нас, як ти кажеш, "Зіркова хвороба"? Ми просто любимо те чим займаємся і постійно вдосконалюємся. Ми не ідеал, але прагнемо до цього. А стосовно того "Ой,ніфіга вони не можуть. Сальто- то вже точно не зможе жодна з цих дівчат" - і сальто дехто може, й інші трюки..... але хіба це показник для групи підтримки? Потрібно розрізняти спортивну команду черлідерів і групу підтримки! Там і там різні вимоги, різні завдання, різні програми....Ми не на змаганнях! А підтримуємо наших спортсменів та розважаєм вболівальників. Ну а щодо "Битви салонів" - сама не задоволена, бо з технічних причин наш виступ не зняли, а змонтували кусочки нашого попереднього тренування...та й інші були там тяжкі моменти, як наприклад в маленькому приміщенні де купа дзеркал, скла і людей станцювати і зробити хоч маленькі підтримки. Тобі легко судити сидячи перед екраном монітора.....
Та дівчина) Показати IP 23 Квітня 2015 14:02
Шановна Катя! Не потрібно стверджувати того, чого не знаєте. Сальто? Та без питань. Зроблю!!! І краще бути впевненими в собі, ніж сірими мишами, які тільки те і вміють, що писати усілякі коментарі. Вам аби "поржати"? .. ви в своє коритце краще дивіться... ще раз повторюсь, не знаєте всього, не суньте носа...
Лана Луцьк до Та дівчина) Показати IP 23 Квітня 2015 15:04
коментар було видалено
Волинська Показати IP 23 Квітня 2015 17:24
Дівчата розумниці. Виступи круті і цікаві. Якого милого обс*рати те, що самим не по зубах?
его Показати IP 23 Квітня 2015 22:31
Вийдіть та зробіть краще, якщо не подобається. Писати коменти вміє кожен. Що стосується критики, то вона сприймається лише від осіб, котрі не сидять в інтернеті висловлюючи своє незадоволення, а роблять щось краще чи якісніше. Всюди є вищий рівень, куди не глянь, і до нього треба прагнути. Але це не діло одного виступу. Покищо ваше невдоаолення виглядає як заздрість.
Рижа Показати IP 24 Квітня 2015 11:18
Викличи на батл,зроби краще,і вот тоді о***ирай!!!!!!!!!!!! Дуже розумно нічого не робити і критикувати!
фанатка рижої до Рижа Показати IP 24 Квітня 2015 11:22
та тебе на батл викликати не потрібно з тобою все ясно ти як клоун з цією зачіскою тіла ваші білі в солярій походіть дівчата
Рижа Показати IP 24 Квітня 2015 11:20
А дівчатка просто супер!!!!!!!!!!!!
фанатка рижої до Рижа Показати IP 24 Квітня 2015 11:26
а ваш виступ 1+1 просто агонь!!!сором!!!!!!
День Показати IP 26 Квітня 2015 10:41
Спробуйте спочатку щось зробити, а потім ляля! Тупо говорити, коли сам нічого не зробив