USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яку зброю використовує волинський Правий сектор

26 Березня 2014 09:46
У Волиснькому осередку Правого сектору стверджують, що усю зброю використовують, лише керуючись діючим законом, тобто із дозволами.

Так, заступник керівника Правого сектору із політичних питань Руслан Тимощук «повернувся до резонансного питання» стосовно прикордонників і до спільного патрулювання з ними кордону бійцями Правого сектору.

«Багато людей сприйняло негативно той факт, що наші люди охороняють кордон з Білоруссю. Але справа у тому, що керівник прикордонної служби попросив у нас допомоги. Багато хто про це не знав, відповідно звідси – негативне ставлення до нас», - стверджує один із очільників організації.

Зі слів Руслана Тимощука, це сталося через те, що майже 70% особового складу прикордонників відправили охороняти державний кордон на Сході України.

«Відповідно, наш кордон став незахищеним. Нашим хлопцям не виділяли няких коштів. Вони поїхали охороняти кордон з власною, законно зареєстрованою зброєю на добровільних основах та зі своїми харчами. Я би хотів попросити про якусь елементарну підтримку як на місцях від сільських голів, так і від громадськості. В нас є перелік необхідних для хлопців речей. Адже кордон охороняти будемо не тиждень, а протягом місяця», - додав він.

Разом з тим керівник силового блоку Правого сектору на Волині Сергій Марчук зауважив, що його бійці незаконно зброю не використовують:

«Насправді дуже важко зрозуміти, що на основі того ж самого АК є зразки мисливської зброї, що за своїми характеристиками мало чим поступаються реальному автомату. Тобто, коли люди бачать в інтернеті знімки наших бійців на кордоні, у багатьох закрадається підозра, що це – незаконна зброя. Насправді усе законно. Люди мають дозвіл на володіння нею. Візуально ця зброя – повноцінний автомат Калашникова, але це – всього лиш мисливська рушниця. Це формат напівавтоматичної гвинтівки, видають її особам, які не мають судимості або психічних відхилень, наркотичної чи алкозалежності. Єдине, що є вікове застереження, тобто не дозволяють носити зброю особам, яким менше 25 років», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
))) Показати IP 26 Березня 2014 09:54
припиніть писати про цих неповносправних.
Ок до ))) Показати IP 26 Березня 2014 10:03
коментар було видалено
345 до ))) Показати IP 26 Березня 2014 10:48
коментар було видалено
Ок до 345 Показати IP 26 Березня 2014 10:58
Модер не тупи. +9 а ти пост удаляєш. Не встигаєш боротися з свободую слова?
НЕЛУЧАНИН до Ок Показати IP 26 Березня 2014 11:31
ТАК БОРЮТЬСЯ З ТРОЛЯМИ
Ок до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:40
Дуже вигідне пояснення. Краще б вони боролись з вузьколобими імбіцилами.
Працівники Олики до Ок Показати IP 26 Березня 2014 11:42
коментар було видалено
Ок до Працівники Олики Показати IP 26 Березня 2014 11:54
Ти не працівник ти хворий Олики.
Працівники Олики до Ок Показати IP 26 Березня 2014 12:49
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Ок Показати IP 26 Березня 2014 12:40
а що з тобою боротись ? твої тупі коменти видають в тобі гобліна
Василь до ))) Показати IP 26 Березня 2014 11:47
Скільки тобі платять, або скільки ти вкрав коштів перебуваючи раніше на посаді. Таку ахінею може писати тільки така людина.
))) до Василь Показати IP 26 Березня 2014 12:42
ахінея - це те, чим наповнені ваші пусті голови. подивись на своїх клоуноподібних ідолів і заплач разом зі мною.
не вішайте людям лап Показати IP 26 Березня 2014 09:55
З любою мисливською рушницею неможна ходити відкрито по місту, а можна лише використовувати у період відкриття полювання у спеціально відведених на те місцях. Дозвіл на носіння вогнепальної зброї по місту чи селу в Україні ще ніхто не видавав
Про право на зброю до не вішайте людям лап Показати IP 26 Березня 2014 11:06
Читати, читати і ще раз читати http://zbroya.info/uk/blog/735_pro-pravo-na-zbroiu-posibnik-dlia-tupikh-ovets/
304 до не вішайте людям лап Показати IP 26 Березня 2014 11:32
+100
НЕЛУЧАНИН до не вішайте людям лап Показати IP 26 Березня 2014 11:33
А ХТО ВИДАВАВ ДОЗВІЛ ВБИВАТИ ЛЮДИНУ СЕРЕД БІЛОГО ДНЯ БЕЗ СУДА ?
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:13
А автомати і пістолети - це теж мисливська зброя?? А в Аркашки є хочаб дозвіл на її носіння..??? Він же явно неадекватний
Я до Анонім до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 12:15
+1000 знаю Аркашу реально неадекватна людина!! алкаш неврівноваженн й, і доречі ПМ з цуманського поста в нього хвастався деяким людям ним і казав що сам там був коли бомбили там все, МВС чи СБУ чому його досі ніхто не затримав зброя наруках в хворої людини??
Олесь Показати IP 26 Березня 2014 10:14
що ви мутите? Хочете служити - йдіть до війська! Щхщронники, прости Господи! В армії не служили, понапялювали бронежилети для понту...-добре що ні один диверсант москальскій на тих пацанів-охоронників в лісі не вийшов. Стер би всіх і не помітив! Вишкіл вони в лісі порходять! Піар, газети , Інтернет!!!- щоб стати Воїном, хоч яким потрібно вчитись по спец методикам, роками, у прфі. А тут- пацани з рогатками! Максимум на що годні- недовга партизанська війна , в якості "м"яса" Тому хто за Україну зі зброєю в руках- до ВІСЬКА! Хто за порядок на вулицях зі зброєю в руках (час такий)- У міліцію! Там вас організують , там дисципліна, Закон ( надіюсь буде). Решта озброєн гопоти в бронежилетах крім рекету -(лук ойл - приклад)- та самопіару нічого доброго робити не може. Навпаки- саме ці люди по тупості своїй, або навмисне колять Україну. Нима москалі лякають ООН, ними лякають східняків...- їхні дибільні дії і заяви є гарним приводом для риторики антиукраїнців Ми хочемо в Європу? Але ж там ЗАКОН, ПОРЯДОК і ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА! А бандити, гопніки, грабіжники і рекитири за гратами. Невже ви думаєте, що з такими "структурами нас туди приймуть? ОГтлж- став правий сектор партією-чудово- працюйте у законний спосіб. не подобається, що ж- бандитам тюрми!
Ок до Олесь Показати IP 26 Березня 2014 10:18
Повністю з Вами згідний.
за до Олесь Показати IP 26 Березня 2014 10:18
+100500!!! І нема що більше добавити, все вірно і по суті!!!
НЕЛУЧАНИН до Олесь Показати IP 26 Березня 2014 10:19
МУЛЮДЕЦЬ!!!!!!! відпрацював свої 2 гривні. бандити, гопники, грабіжники і рекетири пробують знову просунутись у владу. а дехто звідти і не вилазив. для і потрібний правий сектор, щоб не допустити повторної бандитизації влади
345 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 10:52
Підписуйся силюк призвіщем чому боішся херов герой!!! знаєте що ви слідуючі, тому уже в пампірсах!!!
Грамотєєві до 345 Показати IP 26 Березня 2014 11:14
Навчись спочатку писати грамотно, сЕлюче. Також рекомендую дослідити де на клавіатурі розміщена буква Ї. НАСТУПНА порада для тебе полягає в тому, щоб ти нарешті замінив свій смердючий пампЕрс, в якому ти ходиш з самого дитинства.
НЕЛУЧАНИН до 345 Показати IP 26 Березня 2014 11:34
ТИ СПЕРШУ ВИВЧИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ, МІСТЯНИН СРАНИЙ, ПОТІМ БУДЕШ КОГОСЬ ВЧИТИ
Олесь до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:39
коментар було видалено
Олесь до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:39
Є грузинський досвід. Люстрації, скорочення держ спиногризів відсотків на 50, легалізації майна неправедно набутого зі сплатою податків,або конфіскацією... у Грузинів спрацювало! Поїдьте, погляньте! Люстрація за законом- Якщо ПС партія? розробіть закон! Йдіть на вибори, подивимось скільки відсотків загалу за вас. Наше запрошення в Європу і так ситуативне, на хвилі путінської агресії Ви хочете все зіпсувати? Зрадити пам"ять тих дітей що за Європейський вибір з фанерними щитами йшли на снайперів? Оголошуєте війну міністрам, колете суспільство - путін вам аплодує!
НЕЛУЧАНИН до Олесь Показати IP 26 Березня 2014 12:46
а верховна зрада проголосує за ті закони, які внесе ПС ? ті, хто вчора гнобив країну , вбивав людей, вже починають знову піднімати хвоста і лізти у владу. закон про люстрацію ?!!!!!!!! ДЕ ВІН ?!!!!!!!!
олесь до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 13:00
Так напишіть його! Правда це не рекет, тут потрібні мізки. А ВР треба переобирати. Так і буде. Ото і поглянемо хто підтримує ПС.
Лучанин Показати IP 26 Березня 2014 10:18
100% підтримую Олеся.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 10:27
http://vidia.org/2014/21273 от вам реальне українське військо - зграйка боягузів і зрадників під керівництвом недалекоглядного командування і суперобережного політичного керівництва. влада не бореться із тими, хто вбивав людей на майдані, хто закликає до сепаратизму, зі зброєю здійснює провокації по всій Україні, зате із задоволенням цькує , шельмує і вбиває справжніх патріотів Україні. для ліквідації Сашка Музичка знайшлись бравурні вояки, яких не видно у справді "гарячих" точках на південному сході України, де російські спецслужби господарюють як у себе вдома. ГАНЬБА !!!!!!!!
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Березня 2014 11:15
Щось твого Музичка також не було видно в тих точках!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 26 Березня 2014 11:37
ДЛЯ ТОГО Є БРАВУРНІ ВІЙСЬКА, ЯКІ ДАВАТИ ПРИСЯГУ НАРОДУ УКРАЇНИ. А ТО КАДРОВИМ ВІЙСЬКОВИМ, ЯКІ ДЕЗЕРТИРУЮТЬ, ЗБІЛЬШУЮТЬ ЗАРПЛАТУ, А СЛУЖИТИ ПРИЗИВАЮТЬ РЕЗЕРВІСТІВ
Прикордонник Показати IP 26 Березня 2014 11:17
БРЕХНЯ!!! НАЧАЛЬНИК ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ У ЦИХ БАНДИТІВ НІЧОГО НЕ ПРОСИВ!!! ПРОШУ ЖУРНАЛІСТІВ ПОСПІЛКУВАТИСЬ З ПОЛКОВНИКОМ БІЛЮКОМ З МЕТОЮ ВИСАІТЛЕННЯ ПРАВДИ!!!
Люди до Прикордонник Показати IP 26 Березня 2014 11:32
Шановні наші офіцери і солдати прикордонники! Ніхто цим бандитам не вірить. А вірим ми в наше військо. Уявляю як вони вам набридли.
НЕЛУЧАНИН до Люди Показати IP 26 Березня 2014 11:37
ЩО ТИ ТАМ УЯВЛЯЄШ СВОЄЮ УБОГОЮ УЯВОЮ ?
Працівники Олики до Прикордонник Показати IP 26 Березня 2014 11:41
коментар було видалено
Олег Показати IP 26 Березня 2014 11:20
"керівник прикордонної служби попросив у нас допомоги", шо за брєд, на кого розрахований? А керівник може просто подзвонити і попросити? Чи має бути відповідний дозвіл, але дозвіл на допомогу не у купки дармоїдів, а у хоча б МВС! Це не сусіда попросити допомогти диван винести!
Лучани Показати IP 26 Березня 2014 11:25
Цей дибільнуватий Тимощук думає, що всі такі придурки, як в ПС і повірять в цю ахінею??????
Анонім до Лучани Показати IP 26 Березня 2014 11:38
Культурою від тебе так і пре. Підніми дупу від компа, а то скоро геморой-батюшка прийде, зайди в ПС, поспілкуйся і потім нам розкажеш чи всі там придурки.
Лучани до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 12:06
Просто почали розмовляти на вашій мові, щоб до бандюганів з ПС краще дійшло! Хто б говорив про культуру!!!!!
Баба Иария - Тебе ви до Лучани Показати IP 26 Березня 2014 11:40
коментар було видалено
Анонім до Баба Иария - Тебе ви Показати IP 26 Березня 2014 11:57
Ото тебе плющить!
дід Панас Показати IP 26 Березня 2014 12:40
Верхівка ПС сьогодні у Рівному, а мелкотня засіла за компи і відписки строчить!:) На вулиці похолодало - краще у теплі посидіти, поумнічати, построчити...!:))) А то "босс" повернеться і знову маскарадити кудись потяне... :)))
"БОСС" до дід Панас Показати IP 26 Березня 2014 14:40
Починаєм маскарадити. А від тебе, діду, бачу і баба втікла. Так що злазь з печі і забирай калачі - поїдеш освоювати Магадан.
володимир Показати IP 26 Березня 2014 13:43
пс готовий до всього аби нічого не робити. понапялюють на себе комуфляжі намотають на шию брудні густки і корчать з себе крутеликів. краще зібралися в парку та сміття позбирали. захисники м..ь вашу. ганьба. до роботи!!!
НОНА Показати IP 26 Березня 2014 14:22
Як що ПС хоче допомогати прикордонникам зі зброєю то треба спочатку отримати державний статус. При охороні кордону в певних ситуаціях треба застосовувати зброю, а у власників мисливської нарізної зброі немає статусу застосовувати її по людям. По - друге приймати участь у охороні кордону мають право виключно громадські формування і там стоїть питання виключно про травматичну зброю. То що робити з прогалинами в національному законодавстві? В Україні буде порядок коли закон буде один для всіх. Слава Україні!
Обріз Показати IP 26 Березня 2014 16:33
Юродива комунофашистка Баба Иария перекочувала сюди з "Ковельської правди".
сраному сектору Показати IP 26 Березня 2014 19:50
Хлопаки!. Навчіться розмовляти по-людськи з людьми. Розповідав знайомий з Ратнівського району, що їхав в неділю автомобілем поблизу Заболоття. Зупринили даішники. Представились. Попросили відкрити багажник. Розмовляли на диво ввічливо. Підходить неголене чмо в камуфляжі і відразу% "Покажи, що в багажника, що везеш, куди їдеш і т.п." Ні тобі "вибачте" ні тобі на "ви". На запитання. хто такий - відповідь - правий сектор. Це по-людськи. по-справедливому? Хами і все.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 20:11
де вас стільки набралось що не люблять правий сектор виходьте на майдан а не сидіть тут писаки .маленькі януковичі і путіни)))