USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Савченко вимагають забрати звання Героя України

24 Липня 2016 22:45
Петицію щодо позбавлення звання Героя України Надії Савченко зареєстрували на сайті Президента України.

Дану петицію можна знайти на сайті глави держави за номером №22/025543-еп від 22.06.2016 року.

Цю ідею вони пояснюють тим, що нардеп не заслуговує звання через її неоднозначні заяви.

"Відібрати у Н. Савченко звання Героя України, яке вона не заслуговує. Після того, як вона була завербована ФСБ і відпущена в Україну, Савченко почала заявляти про те, що "потрібно вести прямі переговори з бойовиками "Д/ЛНР", так само вона заявила про те, що "потрібно знімати санкції з Росії". Це що взагалі таке, пане президенте? І ця людина носить велике звання Героя України? Тоді як тисячі справжніх героїв-воїнів віддали свої життя за нашу свободу, за наше майбутнє, за нашу Україну, і вони не отримали такого звання. Якщо у нас такі ось "герої" – тоді ганьба Вам, пане Порошенко!" — йдеться у поясненні до петиції.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗА ЗАКЛИКИ ПРО ПРИМИРЕННЯ З ДОНБАСОМ САВЧЕНКО НАМАГАЛИСЯ ЗАКИДАТИ ЯЙЦЯМИ

Додамо, що за станом на сьогодні, 24 липня, петиція зібрала 4112 підписів.

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії "Батьківщина" Надія Савченко вже неодноразово заявляла, що Києву варто налагодити прямий діалог з представниками так званих ДНР та ЛНР та вибачитися перед Донбасом. Натомість українці у соцмережах гостро розкритикували таку ініціативу нардепа.

Також Савченко сказала, що в даний момент в Україні немає необхідності вводити воєнний стан і сказала, що в такому випадку ситуація стане ще гіршою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Доказ Показати IP 24 Липня 2016 22:53
А це зайвий раз доводить, що звання Герой України не потрібно давати поспіхом будь-кому.Вже проколи в цьому плані не один раз були.
боб Показати IP 24 Липня 2016 23:07
підтримую
боб Показати IP 24 Липня 2016 23:12
підтримую
АТО Показати IP 24 Липня 2016 23:16
І обміняти на полонених українців
123 Показати IP 24 Липня 2016 23:18
Все, наигрались? А как же Нади волю? А Путина воевать за г ероиню?
Анонім Показати IP 24 Липня 2016 23:20
Чим дальше в ліс, тим більше дров!!!! Да люди ви як були 100 років назад такі і остались!!! Давай революцію, мы новый мир построим - кто был ничем тот станет всем!!! Скоро будете своіх родичів вбивати!!!
лучанин до Анонім Показати IP 25 Липня 2016 00:08
Анонім,ти щось не в тему.
просто так Показати IP 24 Липня 2016 23:54
А вона права. Всяка війна рано чи пізно закінчується миром. Різниця тільки в тому - рано, чи пізно. В тому, чи залишаться ще кілька тисяч сімей без батьків чи синів, чи ні. Страшно дивитися і слухати натовп, який зазомбовано волає про війну до переможного кінця. Війну українців з українцями. То, може, не так вона і неправа, та Савченко?
321 Показати IP 25 Липня 2016 00:34
Заберуть" Героя" і в президенти.
КУМ Показати IP 25 Липня 2016 09:21
"українців",які ненавидять свою країну.Владу так,але країну,нашу рідну землю.Це не просто так.
Mark 15 Показати IP 25 Липня 2016 10:18
Надя права. всем нужен мир. оставьте злобу вашу и покайтесь в грехах ваших
лучанка Показати IP 25 Липня 2016 10:30
обміняти її та Тимошенко на наших хлопців з Волині
LEAND Показати IP 27 Липня 2016 22:12
Звание Героя она получили за свое поведение в России заслуженно, а то, что она делает сейчас -это результат ошибок окружения. Летала, воевала = пусть продолжает, если есть желание. Её просто посадили не в то кресло. Ошибка окружения.