USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У селищі на Волині жорстоко вбивають собак

14 Грудня 2016 19:56
В селищі Іваничі так звані "доґгантери" (особи, що з власноï ініціативи займаються винищенням бродячих псів - ред.) масово труять собак. Мешканці неодноразово помічали помираючих в муках тварин.

Про це у спільноті Іваничівщина у Facebook написав депутат обласної ради Олесь Бик.

"Увага! Оце "Європу" у нашому селищі зробили! У цю мить в Іваничах діють догхантери! Має місце масова потрава собак. Конаючі в муках собаки помічені в районі податкової біля гаражів (велика собака з нашийником), біля п'ятиповерхівки - район ринку "Модуль" (є відео). Поступає інформація з інших місць. Господарі тварин, будьте обачні - ваші вихованці можуть бути у небезпеці", - йдеться у дописі.

Факт отруєння тварин підтвердив інший мешканець Іванич: "Так годинами, в страшних конвульсіях, на очах у переляканих дітей вмирає Білочка, улюблениця мешканців будинку №39, що по Грушевського", - пише у коментарях Андрій Сімчук.
"Також нагадую, кому небайдуже, що відповідно до ст. 299 Кримінального кодексу України - Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців. А у присутності малолітнього, - караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років", - повідомив Олесь Бик.

У вересні Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про двох підлітків, які продемонстрували своє жорстоке ставлення до котеняти, записавши власні дії на відео та опублікувавши його на каналі YouTube. Нещодавно поліція оголосила про підозру підліткам та передала справу до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
а тяжко Показати IP 14 Грудня 2016 20:33
відловити тих хантерів
упс до а тяжко Показати IP 14 Грудня 2016 21:28
відловіть псів бродячих,закрийте в себе в хаті і корміть до смерті....ґуманісти бл*..
Alex до упс Показати IP 23 Грудня 2016 20:17
Правильна думка.
00000 Показати IP 14 Грудня 2016 20:52
Нелюблю собак!
до тебе до 00000 Показати IP 14 Грудня 2016 23:41
А я не люблю таких, як ти!
34 до до тебе Показати IP 15 Грудня 2016 04:39
А якби у тебе (не дай бог) бродячих пес когось покусав з близьких, то ти б почав не любити бродячих псів
Хантовбивця Показати IP 14 Грудня 2016 21:22
А може вони херої майдану або ще чогось і у них депресія треба виділити побільше грошей на регабілітацію цих хантерів і заживемо а саме головне щоб побільше потріотичних гаселів було треба ж марсом чимось приховати
Патріот Показати IP 14 Грудня 2016 21:47
бродячі собаки це агенти кремля, вони загроза для нашої держави!
Анатоль_ Показати IP 14 Грудня 2016 22:37
А от як ті собаки дитину покусають? Правильно в Іваничах роблять, бо то безпека громадян в першу чергу!
Інна до Анатоль_ Показати IP 14 Грудня 2016 23:40
Від алкоголіків і наркоманів більша загроза і шкода, але ж їх не вбивають. А от собаки таким, як ти, нелюдам, заважають. Люди якісь черстві і жорстокі, хіба дійсно є стільки покусаних тваринами? А от таких, шо їм все заважає - повно.
Популяцію бродячих с Показати IP 14 Грудня 2016 23:45
Популяцію бродячих собак в населених пунктах потрібно контролювати і крапка. Наслідки від їх розмноження плачевні...
Петро Показати IP 15 Грудня 2016 00:07
Задовбали ті собаки, дитина в школу не може спокійно зайти. Не знаю що, але хай з ними щось роблять. Ті хто їх дуже любить - нехай стають у чергу і забирають собі додому по декілька. Хто найбільше забере, той - сама класна людину. Конкурс розпочато. Уперед!!!!!!
правда Показати IP 15 Грудня 2016 07:03
Інна, порівнювати людей (навіть якщо це алкоголікт і наркомани) з бродячими псами некоректно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Від алкоголізму та наркоманії ніхто не застрахований (ні Ви, ні ваші діти).
Ак Показати IP 16 Грудня 2016 00:47
Правильно робблять забрати всіх собак з вулиці . І не робити для них безглуздих притулків так як у Луцьку Дітей багато безпритульних Оце деградація діти хай помирають в підвалах а собак не чіпай хай бігають
Гпп до Ак Показати IP 17 Грудня 2016 03:02
Краще таких, як ти, забрати і твоіх дітей. Чим ти кращий за собаку? Яка з тебе користь? А ніяка , більше шкоди , набагато більше за собак.