USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька діти пошкодили новорічну кулю. Фото

17 Січня 2018 12:14
Невідомі знову пошкодили новорічну ілюмінацію, яка розташована на Театральному майданів Луцьку.

Про це повідомляють на сторінці муніципальної варти.

Святкову кулю попсували діти, адже на снігу чітко видно сліди від дитячого взуття. В ілюмінації порвано кріплення та гірлянди.

На даний момент муніципали намагаються самостійно полагодити обірвані проводи.
Нагадаємо, на початку січня невідомі пошкодили святкові ілюмінації, які встановлені на Театральному майдані та на вулиці Лесі Українки. В стильній кулі та сяючій арці, які вже встигли закохати в себе чимало містян, порізали гірлянди.Також хулігани відбили деталь в одній із кованих фігур, що розміщені поблизу головної ялинки міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Агnа Показати IP 17 Січня 2018 13:03
Дикуни, с?ань поліщуцька, що батьки яжематері, яжетати, що їх виводок вониждіти.
Анонім Показати IP 17 Січня 2018 13:06
Які батьки ди?ільні, такі самі і їх діти! Слідкувати треба! Ну що то за люди такі?
123 Показати IP 17 Січня 2018 13:23
А де відеонагляд?
@ Показати IP 17 Січня 2018 13:26
Вихід :Поверх ілюмінації колючий дріт вірю що блище 50 см ніхто непідійде
valdis peish Показати IP 17 Січня 2018 14:03
вихід - по муніципалу до кожноі ілюмінаціі. а то не знають чим занятись. то воду з ванни побачили то бідон в машині
Olha Показати IP 17 Січня 2018 14:20
Всі хочуть до Європи, а культура, як в дикунів. Де живете? Поважайте працю інших людей, а якщо не поважаєте, то взагалі на вулицю не виходьте. Зась нам до Європи. Штрафувати треба таких діячів-шкідників і поліцаям купити лінзи чи ще якісь пристрої, щоб вони краще бачили порушників.
лучанин Показати IP 17 Січня 2018 14:35
у би?ла не буває вихованих дітей..
Джек Показати IP 17 Січня 2018 16:31
Всьо!КАПЕЦ! !В АТО іх за таке!
Тёма Показати IP 19 Січня 2018 16:06
Треба робити якісно, а не з домашніх вогників.