USD 27.65 27.95
  • USD 27.65 27.95
  • EUR 31.55 31.85
  • PLN 7.25 7.37

У ЗМІ несправедливо звинуватили волинянина, назвавши «тітушкою»

Вчора у ЗМІ поширилася інформація про те, що нібито у Харкові мітингувальники затримали "тітушку" - ймовірно, працівника волинської міліції Валентина Середюка. Матеріал з'явився на сторінці групи "Волинська люстрація" у мережі Фейсбук.

Рідні волинянина, зокрема, дружина Марія Олександрівна, повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини, що її чоловік давно не працює в міліції і, до того ж, жодного разу не був у Харкові.

Рідні чоловіка стурбовані тим, що неправдиву інформацію прочитало багато людей, і тепер сам Валентин Середюк і його сім’я можуть постраждати через такі повідомлення.

«У нього хвора мама, чотиримісячна дитина. Як мені з дитиною і чоловіком тепер приїхати до Луцька?» - турбується дружина.

Інформацію не підтвердили й у волинській міліції. Керівник Центру зв’язків з громадськістю обласного МВС Оксана Блищик зазначила, що в обласному управлінні МВС немає жодних відомостей про цей випадок.

Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини просить вибачення за поширення неперевіреної інформації. Ми стежитимо і перевірятимемо інформацію про долю сім'ї несправедливо обвинуваченого Валентина Середюка.
Загрузка...
Коментарів: 10
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 15:57
Люди, якщо препече ви біжите до міліції, якою б вона не була. Це люди, живі люди, із своїми недоліками і своїми достоїнствами.А що робити коли однокласники знущаються над дитиною, тому що батько працює в беркуті? І чи не поставлять діти на коліна його тому, що батько стояв? З "гарячки" такого робити не можна.
Віта до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 20:06
А потім дивуємося, звідки беруться відеоролики, зняті на телефон, де малолітки знущаються з своїх однокласників, б'ють і принижують. Після того бідне дитя не хоче йти до школи, або не приведи Господи вчинить самогубство.
читач Показати IP 25 Лютого 2014 16:41
бажання допомогти революції біжить попереду здорового глузду. журналістам треба було б як ніколи вивірено ставити матеріали - що Боже борони не підставити звичайну людину, як от наприклад цього чоловіка, батька малої дитини. Наслідки таких публікацій можуть бути жахливими. Тому всім журналістам - ОБЕРЕЖНІСТЬ І так як і будівельникам - сім раз відмір - один раз відріж. інакше будинок завалиться і накоїть біди
Чесний Показати IP 25 Лютого 2014 16:44
Догралися у революцію, війну... Тепер усі плачуть. Дуже шкода дітей, які загинули ні за що- гузь бондар шиба сцуки ті ще, а тепер ще і данильчук відморозок. А усі засцяли відразу від фашистів. Хіба можна таку обл. раду тримати за владу?! Хто нами керує тепер?! Фашистня недобита! Зганьбили Луцьк на весь світ- поляки в шоці, німці обурені- що робиться в Україні?! І не прикривайтеся патриотизмом- їм тут і не пахне, сволота!
нечесний до Чесний Показати IP 25 Лютого 2014 16:56
Це такий патріотизм. Дурним українцямт треба це пережити,щоб більше не хотілось революцій
Середюк Валентин до нечесний Показати IP 9 Квітня 2016 14:56
коментар було видалено
Петрович до Чесний Показати IP 25 Лютого 2014 17:38
Зганьбили?Їдь до своїх поляків, німців,фашистів!А де були твої німці із санкціями, які б зупинили відразу б кровопролиття, що треба цим німцям, італійцям та іншим демократам робоча сила,яка б пахала б на них за копійкі, яка б боялась депортацій!Чому ми звикли так швидко до демократій, толерантності, коли живемо під керівництвом злочинців?Скинути всіх корумпованих посадовців, забрати накрадене майно і будувати незалежну Україну!Задрожала сволота яка звикла обкрадати народ і хоче спокійне гріти ноги біля каміну,брати автомат і викидати злодюг з їх помешкань,їдьте цілину освоювати!
до Вн Показати IP 25 Лютого 2014 17:01
менше шліфуйте одне місце нинішнім самозванцям, а то спішите за "смаженими" фактами.
просто Показати IP 26 Лютого 2014 11:12
У погоні за рейтинговою новиною журналісти вже навіть не перевіряють інф-ю перед опублікуванням, а через це можуть постраждати ні в чому не винні люди!!!
Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 15:33
Ось так наші доблесні журналісти створюють новини у нас в регіоні - передирають коментарі з соціальних мереж та передруковують новини один в одного. Розміщують непровірені дані заради "гаряченького". Куди ділись справжні журналісти? СОРОМ!!!