USD 27.6 27.9
  • USD 27.6 27.9
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Україна має нового президента

Центральна виборча комісія визнала Петра Порошенка обраним президентом України на дострокових виборах 25 травня.

Відповідний протокол було підписано всіма членами комісії на засіданні ЦВК у понеділок, - пише Українська правда..

Його також підписали уповноважені деяких кандидатів у президенти.

Як відомо, Порошенко набрав більшість голосів виборців - 54,7%. Таким чином вибори визнані такими, що відбулися в один тур.

У підсумку свій голос на виборах віддали 18 мільйонів 19 тисяч 544 українці.
Загрузка...
Коментарів: 22
якось Показати IP 2 Червня 2014 18:21
похусь....
Яяя до якось Показати IP 2 Червня 2014 20:53
Якщо тобі все так . . . . . ,то навіть не буду писати... Ще сьогодні 100 днів без яНУКОВИЧА
ми Показати IP 2 Червня 2014 18:59
полупрезидент
123 до ми Показати IP 2 Червня 2014 19:38
Полуми
Ги до ми Показати IP 3 Червня 2014 14:52
пенишься от стекломоя?:)
))) Показати IP 2 Червня 2014 19:25
сдается мне, петюня приполз ненадолго.
Ги до ))) Показати IP 3 Червня 2014 14:52
когда кажется, креститься надо:)))
Пташка Показати IP 2 Червня 2014 19:54
Вітаю з перемогою Петро Олексійович!Нація покладає на Вас великії надії,не зрадьте!
Чия до Пташка Показати IP 2 Червня 2014 19:58
Чия нацiя?
Анонім до Чия Показати IP 2 Червня 2014 20:16
Українська!,ти махмуд задрочаний!
Пташка Показати IP 2 Червня 2014 20:06
Нація незалежної і вільної держави-УКРАЇНИ,яка більшістю голосів обрала президента з надією на краще життя.
Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:17
Надовго... президент????
НЕЛУЧАНИН до Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:42
поживем-побачим. як не буде узурпатором (у чому я сумніваюсь), то років на пять мінімум
Депутатка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2014 20:55
А Ви не сумнівайтесь, це яник-2. Скажіть, нікого не насторожив факт, що не маючи офіційних результатів порошенка легітимним президентом визнав спочатку лавров, потім х...ло владімірович, а потім яник? В той час ЄС був досить стриманим. Ця нагла м...да себе ще покаже.
Ги до Депутатка Показати IP 3 Червня 2014 14:56
Ти думаєш, що ти зараз в шоу екстрасенсів?:)
Olha Показати IP 2 Червня 2014 20:26
коментар було видалено
Іст фак Показати IP 2 Червня 2014 21:32
Україні як Франції може не вистачити двох революцій
Іст фак Показати IP 2 Червня 2014 21:32
Україні як Франції може не вистачити двох революцій
та ні Показати IP 2 Червня 2014 23:31
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 3 Червня 2014 00:05
тримайте ще одного олігарха, вівці
тролі геть до Дід Панас Показати IP 3 Червня 2014 08:34
а твій президент-Путлер. Іди поцілуй його в ...упу.
ліля Показати IP 3 Червня 2014 10:27
ой вибрали олігарха якому проблеми простих людей яким найбільше потрібна підтримка не зрозуміти. він буде тільки їздити по країнах і вирішувати свої проблеми