USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні формують партизанські загони

18 Березня 2014 22:50
Громадянський рух Спільна справа згортає наметове містечко на Майдані. Натомість активісти починають підготовку партизанських підрозділів для створення Штабу партизанського руху України.
Водночас активісти організації продовжать утримувати будівлю ЦВК з метою контролю за виборами Президента України, запланованими на 25 травня, - інформує Кореспондент з посиланням на заяву координатора громадського руху «Спільна справа» Олександра Данилюка 18 березня.
«В умовах війни з Російською Федерацією регулярна армія є недостатньо ефективною, що визнається і командуванням ЗС України. Для підготовки симетричної відповіді загарбникам, організація повинна зосередитися на підготовці та координації дій спеціальних підрозділів, які здатні вести бойові дії на території, окупованій ворогом. На жаль, потенційно до таких територій належить більша частина України", - стверджує Олександр Данилюк.
З його слів, на Майдані залишиться лише інформаційний центр Спільної справи і пункт мобілізації в партизанські загони.
Нагадаємо, що у результаті штурму російськими військовими української військової частини в Сімферополі загинув український військовослужбовець, ще один - важко поранений. Пізніше Міністерство оборони України повідомило, що військовослужбовцям Збройних сил України дозволили застосовувати зброю для захисту свого життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:03
господи, за що воно нам це все...
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:17
http://fakty.ua/178603-svobodovcy-izbili-rukovoditelya-nacionalnoj-telekompanii-video
304 до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:24
https://www.youtube.com/watch?v=jfhoTmIzZ24
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:14
РОЗДАЙТЕ КРАЩЕ ЛЮДЯМ ЗБРОЮ ЯК В США!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 23:25
i ще мозги роздайте як в США
Екскулап до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 10:43
Мозги в аптеці не купиш!
Русский Показати IP 19 Березня 2014 06:39
Уважаемые господа украинские партизаны!Вы с кем воевать собираетесь?С нами?Да накой хрен нам ваша Западная Украина нужна?Если бы вы хоть иногда включали мозги,то поняли бы,что воевать с вами нам не за что. Ни один враг и ни одна война Украине не принесли большего горя чем ваш Евромайдан.Вам просто нужно не мешать и своими бездарными действиями вы сами без чьей либо помощи угробите Украину.
Гарбуз до Русский Показати IP 28 Березня 2014 10:44
Обізвалась жовта диня!
Партизан Показати IP 19 Березня 2014 06:41
Ідем на ви.
Lex Показати IP 19 Березня 2014 06:58
Запахло жареным, су*и решили спрятаться пока не поздно
Йовік Показати IP 19 Березня 2014 06:59
Чому в Луцьку не формуються?
Лєший до Йовік Показати IP 28 Березня 2014 10:11
Бо в Луцьку немає лісу
Lex Показати IP 19 Березня 2014 07:02
Я тоже собираю отряд партизанов нестандартной ориентации.Фашизм не пройдет.Путин ти мой герой и мать родная.
Хохол до Lex Показати IP 19 Березня 2014 13:40
Отряд пидоров собираешь? Ну -ну, и Пукина не забудь назначить командиром отряда ...
Ха-ХА до Хохол Показати IP 27 Березня 2014 20:01
Не Пукін, а Путлер)
кккк Показати IP 19 Березня 2014 07:09
Кацапи а ви недумаєте, що ми також можем піти вашим шляхом: відбирати ваше мпйно, забирати церкви, знищувати непокірних.Люди вже на межі.
Лучанин до кккк Показати IP 19 Березня 2014 08:07
100%.В Криму пролилась перша україеська кров і принцип око за око скоро спрацює.
Тетяна до Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 08:30
Не смішіть! яке там око за око, в України немає жодного шансу! Це буде схоже на дитину, яка іде битися з дорослим татом! Сміх і гріх! Краще дивіться шо там робиться в органах влади, бо саме там істинні вороги українського народу!
Витри ротік до Тетяна Показати IP 19 Березня 2014 08:34
Мабуть тебе від кормушкі відірвали?
Тетяна до Витри ротік Показати IP 19 Березня 2014 08:42
Ага, десять років тому, відірвали! причому в своєму ж домі! А зараз повірте, Витри ротік, таких проблем я вже давно немаю, білш того, мій достаток від ситуації на майдані не залежить!
РоТЯКА до Тетяна Показати IP 27 Березня 2014 20:02
У всіх залежить!
Тата Показати IP 19 Березня 2014 08:19
Давно пора!Кацапури кремлівські разом із запроданцями холуями аксьоновими і т.д. заслуговують на справедливу кару -мішок на голову і в Дніпро!!!
Хохол до Тата Показати IP 19 Березня 2014 13:36
Ні, краще у якесь гниле болото .
Юрій Показати IP 19 Березня 2014 08:19
Не заради землі, нам би тій що залишилась раду дати. Заради честі і совісті, на нас напали в момент нашої слабкості за це потрібно віддячити, око за око, зуб за зуб. Тільки так тебе будуть поважати і щоб хто не говорив так було, так є і так буде допоки по цій планеті буди ходити двуногий хижак - людина. Щоб ви розуміли я за те щоб дати східним та південним областям можливість визначитись, вони з нами чи ні. Але не так щоб спочатку іноземні війська а спочатку референдум і в разі негативної відповіді - нехай мастять собі голову як хочуть. Вже за Крім воювати немає змісту, хіба на наших військових нападуть. Треба чекати моменту коли Росія спіткнеться а це стається з усіма. Я готовій змусити себе поважати, як цього не уникнути то і грубою фізичною силою. Кажу прямо, краще вмерти стоячи чим жити на колінах.
Хохол до Юрій Показати IP 19 Березня 2014 13:44
Наших військових у Криму кинули немов сліпих кошенят ... А одного разу, рОСІЮ таки роздеруть на шматки.
Святослав до Юрій Показати IP 21 Березня 2014 18:40
повністю згідний
Волинь Показати IP 19 Березня 2014 08:22
На Волині потрібно націоналізувати всі заправки Лукойл.
екстреміст до Волинь Показати IP 19 Березня 2014 08:30
Правильно. Тільки не зараз, а після судових рішень.
Тетяна до Волинь Показати IP 19 Березня 2014 08:37
Треба то треба, а от російські ринки збуту для волинських підприємств вже давно закриті! Українські підприємці зараз почнуть поголовно скорочувати робочі місця, бо нема для кого вирощувати худобу на експорт, самі українці стільки не з"їдять! Українці занадто перебільшують свою незалежність і змогу жити в реальній незалежності!
Анонім до Тетяна Показати IP 19 Березня 2014 08:47
Що ви так за російський ринок збуту переживаєте? Найдем куди продавати, а від Росії треба відмежуватись десятиметровою стіною і непускати сюди цю вузколобу чуму.
Тетяна до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 08:54
Я переживаю за людей на Волині, які зараз без роботи дома сядуть, а дитина до тата прийде і скаже: купи іграшку і цукерку, яку по телевізору рекламують! А тато очі вниз опустить і все! В мене мала дитина і я знаю про шо говорю! Так шо не трема вишукувати в моїх словах хвиловання за шось російське! Ви однобоко дивитесь на ситуацію! Давай НАТО і все! а якою ціною? нема значення!!!
my_gift до Тетяна Показати IP 19 Березня 2014 10:06
Просто не вмикайте телевізор. Паралельно на електроенергії зекономите.
Тетяна до my_gift Показати IP 19 Березня 2014 10:33
Дякую за пораду))), а ще вимкну холодильник і світло, запалю свічку і увімкну радіо, повернусь в часи юності своєї бабусі))) і буду сидіти дома і бухтіти: більшовикі такі, більшовикі сякі )))
Вершник апокалыпсису до Тетяна Показати IP 27 Березня 2014 19:52
Хм, такое уже было.. Помните конец света?
Вибирай до my_gift Показати IP 27 Березня 2014 19:53
Бо ТВ нам в голови ллє лайно!
Святослав до Тетяна Показати IP 21 Березня 2014 18:56
показуйте для дітей нормальну іграшку а не руськую ... молоко погане сир поганий цукерки говно .Дороги як після війни. Поїдьте до Польші подивіться на бідну країну в порівняні з Україною яка за сім років стала набагато багатшою для простих людей
Анонім до Волинь Показати IP 19 Березня 2014 12:48
Ну націоналізуєш, а закачувати бензин туди хто буде? Чи ти думаєш, що бензин туди закачується сам по нафтопроводу Одеса-Броди?
Автобус феерверк Показати IP 19 Березня 2014 08:31
Умаров как ты был прав!!!!
Пательня Показати IP 27 Березня 2014 19:51
Рийте, рийте нори, бо смаженим запахло!
Дід Максим Показати IP 28 Березня 2014 10:20
Ех, достану я свого Маузера з підвалу, тра певно почистити.