Відкрили справу проти луцького судді
![](/files/news/2015/02-25/145871/57676767.jpg)
Розпочато кримінальне провадження щодо судді Луцького міськрайонного суду, який постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі. Про це інформують у прес-службі прокуратури області.
Слідчим відділом прокуратури Волинській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за фактом постановлення завідомо неправосудного рішення одним із суддів Луцького міськрайонного суду.
Наразі встановлено, що цей суддя, всупереч вимогам Конституції України та Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у квітні 2011 року постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі, яким задовольнив позовну заяву громадянина до його цивільної дружини без дослідження матеріалів справи та за межами позовних вимог.
Таке рішення дозволило жінці вивести з-під заборони відчуження 27 об'єктів нерухомості та визнати недійсними договори іпотеки, застави приміщень, укладені нею з банками на загальну суму близько 25 мільйонів гривень.
Задля швидкого, повного, всебічного та неупередженого розслідування кримінального провадження постановою прокурора області створено міжвідомчу робочу групу за участі співробітників УСБУ і УМВС України у Волинській області та групи слідчих прокуратури, яка нині здійснює першочергові слідчі (розшукові) дії.
Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво яким здійснює прокуратура Волинської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Слідчим відділом прокуратури Волинській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за фактом постановлення завідомо неправосудного рішення одним із суддів Луцького міськрайонного суду.
Наразі встановлено, що цей суддя, всупереч вимогам Конституції України та Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у квітні 2011 року постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі, яким задовольнив позовну заяву громадянина до його цивільної дружини без дослідження матеріалів справи та за межами позовних вимог.
Таке рішення дозволило жінці вивести з-під заборони відчуження 27 об'єктів нерухомості та визнати недійсними договори іпотеки, застави приміщень, укладені нею з банками на загальну суму близько 25 мільйонів гривень.
Задля швидкого, повного, всебічного та неупередженого розслідування кримінального провадження постановою прокурора області створено міжвідомчу робочу групу за участі співробітників УСБУ і УМВС України у Волинській області та групи слідчих прокуратури, яка нині здійснює першочергові слідчі (розшукові) дії.
Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво яким здійснює прокуратура Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
1111
Показати IP
25 Лютого 2015 11:58
хто знає призвіще судді
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
2222 до 1111
Показати IP
25 Лютого 2015 12:17
ковтуненко,а хто ж іще до такого додумаеться за бабло
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
Вася
Показати IP
25 Лютого 2015 13:03
По ходу Кушніриха влупила когось. Там не тільки був Ковтуненко. Ця шахрайка бігала до всіх.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
Світлана
Показати IP
25 Лютого 2015 17:22
А може то Крупінська
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
Анонім
Показати IP
25 Лютого 2015 17:25
Першо чергові дії мали б проводитись ще в 2011 році а не 2015 не смішіть народ
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
Лучанин
Показати IP
25 Лютого 2015 19:17
Ту с***ку крупінську давно пора судити
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
тагіл
Показати IP
25 Лютого 2015 20:28
сбушники в 2012 році і направили ці матеріали в прокуратуру але прокурори тоді кащали що немае складу злочину - всім відомо що в прокурватурі сидять естонські скороходи - немає кращої справи яка вилежана а може тоді ковтуненко вигідний для них був хто його знає
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
семен до тагіл
Показати IP
26 Лютого 2015 18:55
ці матеріали зібрали взагалі то хлопці з убозу і дійсно в 2012 році вони прийшли в прокуратуру області і вона ініціювала поршення справи щодо цього судді перед ГПУ (бо згідно закону, що діяв на той час справу міг порушити тільки Генеральний або його заступник) але ГПУ тоді не порушила справу. Немає чого тянути одіяло на чекістів, бо роботу зробив убоз і немає чого винити прокуратуру області бо тупікнули в ГПУ. Тре ще глянути, що з того получиться, підозру судді також в ГПУ тільки мож затвердити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
до семена до семен
Показати IP
27 Лютого 2015 14:50
Убоз щось робив! Не потрібно людей дурити! Останні роки убоз тільки гроші з підприємців і не тільки збивав.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043033)
так, вірно, тільки гроші збирають, сбу-ники теж в сплячці, мабуть немає по кому працювати - всі чесні))) мені здається, можна любого суддю брати - буде матеріал, тільки це ж працювати треба, а вони замість того щоб працювати з ними каву разом п’ють, чи щось гарячіше! ПРОКИДАЙТЕСЬ, ми вже чекаємо нових справ! але чи нас, звичайних людей, хтось послухає??
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.