USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відомий активіст Євромайдану їде в Луцьк

11 Липня 2014 12:29
Громадський активіст, журналіст, блогер, активний учасник Євромайдану Єгор Соболєв стане гостем «Бандерштату-2014: Перезавантаження», який відбудеться 1-3 серпня в Луцьку.

Під час Євромайдану Єгор Соболєв був активним прихильником ідеї люстрації влади й після подій Євромайдану був обраний головою Люстраційного комітету України.

На «Бандерштаті» Єгор Соболєв розповість, чому Люстраційний комітет так і не набув офіційного статусу й змушений працювати як громадська організація, про успіхи й невдачі люстрації в Україні та про те, що потрібно зробити, щоб очистити владу в Україні.

Про це повідомили організатори фестивалю.


Нагадаємо, у якості запрошеного гостя на заході очікують екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Васюня Показати IP 11 Липня 2014 12:34
Хай їде на Схід, а не на Дискобандерштат. Кожен політик будує свою кар'єру як може, а той, хто не має ремурсів і ніяк не може - ходить і стогне про люстрації, кастрації, очищення, зачищення і т.д. і розповідає, що всі погані, а один він - мессія. Соболєв якраз з таких.
Осман Показати IP 11 Липня 2014 12:39
Типичный еб.нько!
Дмитро Показати IP 11 Липня 2014 12:48
і нахер він тут?
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 12:48
Треба хоч горячу воду дати щоб люди смли помитися для зустрічі з такою видатною персоною.
Дончанин до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 13:16
"Киевским ТЭЦ ограничат поставки газа, харьковским - отключат. Ограничения вводятся для экономии газа. Об этом говорится в поручении министра энергетики и угольной промышленности Юрия Продана." - А вы чем лучше?
Анонім до Дончанин Показати IP 11 Липня 2014 13:38
Не спорю- нічим не краші. А скоріше - навпаки. Це ж ми все це заварили. Ми не хотіли щоб янукович крав. Але наша влада краде не менше ніж він та ще й на крові. Нам не подобалась стабільність. Ми хотіли змін. Але змінилось на гірше. Це черехз нас страждають прості люди на сході. А там теж живуть наші родичі і знайомі. А кучка імбицилів - гузі, соболєви, саакашвілі та інші і далі промивають нам мозги. А ми і далі їм віримо і скачемо щасливі що не москалі, хоч глі босі і голодні. А далі щей будемо холодні. Так нам і треба.
Дід Панас до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 18:21
тверезий відгук.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 18:55
як ви вже за...ли задроти провокатори,третесь тут пишете свій бред,та їдіть хоч ви на х...й,ато вичислимо вас козлів і надаєма по ваших наглих мордах!яка хрен вам різниця ми скинули владу яка нам стояла поперек горла,а ви писаки проросійські сидіть в своїй рашці і трольте там же тим більше що у вашого шефа який доречі при першій же можливость буде стріляти і в вашу сторону і не дивитися що поряд з його ворогами є і ви йго прихвостні так що ще раз ідіть ви нах і ще цього ує...на Діда пилипа з собою заберіть!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 20:18
Що не подобається правда? А далі буде ще гірше.
люстратор Показати IP 11 Липня 2014 13:00
Його у Київі поперли з його люстраційними проектами, то тепер не знає де ще дешевого піару здобути і Гузь з його "фестом" це саме те і саме "той" контингент!!!:) На Схід їдь!!!
Ф-1 Показати IP 11 Липня 2014 13:34
Много люстраций есть на свете,а мне нравится люстрация по турецки. Ее боятся настолько,что даже не внесли в Википедию.Писал об этом,пишу и буду писать. В 1980 году военные в Турции хапанули власть,чтобы спасти страну от дефолта,коррупции,сепаратизма.Составили "черный" список на 1 683 ооо чел.Из этого списка 650 000чел. арестовали,230 000чел. осудили,14 000чел. лишили гражданства,50 чел. казнили.Турция забыла о коррупции и сепаратизма до сегоднешнего дня.Но там люди хотели,а у нас занимаются словоблудием.И это понятно.Если првести такую люстрацию у нас,в Украине не останется в живых ни одного,от президента до последнего чиновника.
Сократ Показати IP 11 Липня 2014 13:50
Що це всі так за гавкали гуртом ,мабуть теж грішні і люстрації боїтеся. Тількі за свою шкуру і переживаєте!
Лучанин до Сократ Показати IP 11 Липня 2014 14:04
вже мирка мав на Волині люструвати і що ? директор департаменту інфраструктури та туризму... налюстровав всі ви продажні шавкі
віра Показати IP 11 Липня 2014 15:12
Так, гавкіт підняли ще той! І те не подобаеться і те, і дончанин появився з коментами антидержавними. Коментуй в східних виданнях, там ти *дуже потрібний*
граються Показати IP 11 Липня 2014 15:56
тут Гузь із своїм бандерштатом і гостями , там цей... А нє щоб на Схід обом поїхати. А то вже соромно дивитися. Піаряться і нічого не роблять. Один популізм, блін, достали.