USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відсьогодні діє заборона на ввезення товарів з РФ

10 Січня 2016 18:00
Відсьогодні діє заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Відповідна постанова Кабміну №1147 від 30 грудня 2015 розміщена на сайті уряду, - інформує Громадське ТВ.

Заборона на низку товарів з РФ запроваджена Кабміном у відповідь на російське ембарго.

«Заборонити до 5 серпня 2016 ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», - йдеться в документі.

У постанові уточнюється, що заборона втрачає чинності 5 серпня або після скасування заборони ввезення на митну територію РФ українських товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини.

Зокрема, до переліку заборонених продуктів потрапили: м'ясо великої рогатої худоби, м'ясо птахів, риба і ракоподібні, харчові суміші або готові продукти з тваринних і рослинних жирів, карамель, кондитерські вироби, шоколад, продукти дитячого харчування, печиво, вафлі, хлібобулочні і борошняні вироби, кондитерські вироби, пиво, спирт етиловий, горілка, корм для собак, сигарети з фільтром, поверхнево-активні органічні речовини, інсектициди, гербіциди, оболонки штучні для ковбасних виробів, обладнання для залізниць або трамвайних шляхів, локомотиви дизель-електричні.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів затвердив перелік заборонених для ввезення в Україну російських товарів 30 грудня.

4 січня РФ припинила транзит товарів з України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 10 Січня 2016 18:14
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Січня 2016 18:22
Більше усього мені сподоболась заборона на імпорт "локомотиви дизель-електричні". Наприклад, Київський метрополітен закуповує двигуни в тричи дорожчі, чим в Росії. Вдарили по Рашці!
дідо до Анонім Показати IP 10 Січня 2016 18:40
нехай фашисти самі їздять на своїх низькоякісних локомотивах. українці не будуть спонсоррувати вбивцю Путлєра.
Анонім до дідо Показати IP 10 Січня 2016 19:13
Хохма заключается в том, что закуплены те же самые движки, но через третьих лиц.
Анатоль_ до дідо Показати IP 10 Січня 2016 19:28
Ти як думаєш податки в бюджет Рашки від славної Липецької кондитерської фабрики "Рошен" спонсорують Путіна? Га?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 10 Січня 2016 18:44
Тепер будуть закуповувати десь на інший стороні вже не втричі дорожче-а вдесятеро дорожче. Тобі, хлопче, то сподобадося бо ти ще не знаєш наших чиновників та бюрократів!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 10 Січня 2016 19:11
Чому не знаю? Я разом з ними жив з часу іх народження.
Ман до Анатоль_ Показати IP 10 Січня 2016 20:13
Чого дурні, бо бідні, а чого бідні, бо дурні. Це точно про вас.
Самі собі вороги. Показати IP 10 Січня 2016 18:40
коментар було видалено
ГАНЬБА парашенкуВОРУ Показати IP 10 Січня 2016 20:01
закулявлобте краще мерзотного пенсійного ВОРА-ЖИДЯРУ яйценюка Х У Й Л А !!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 10 Січня 2016 20:24
Несмачне і ніяке оте все лайно з Раші. Хто дурний купує?