USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Вірмени в Луцьку хочуть збудувати свій храм

19 Жовтня 2015 15:12
Представники вірменської общини просять владу посприяти з будівництвом їхнього храму.

Про це стало відомо під час зустрічі голови ОДА та представників нацменшин сьогодні, 19 жовтня.

Як зазначив представник вірменської громади Нішан Антонян, вірмени луцька планують збудувати в місті власний храм. Він запитав у голови облдержадміністрації, чи не можна оформити всі документи для цього об’єкту за спрощеною системою.

Як згодом пояснив Нішан Антонян, вже є попередні погодження з управлінням архітектури міської ради. З його слів, вірменську церкву запланували збудувати на вулиці Боженка, навпроти заводу АТ «СКФ Україна» (публічнe).

Він зауважив: вірмени не просять повернути їм їхній старовинний храм, який давно реквізувала радянська влада і нині використовується як житловий будинок (на фото). Натомість вони хочуть збудувати новий храм.

Зі слів Нішана Антоняна в Луцьку є 150 представників вірменської общини, половина з них написали заяви на вступ до вірменського товариства.

Довідково. Вірменська церква Святого Стефана — давній храм луцьких вірмен. Збудований приблизно у XV- XVI столітті. В радянський час перебудований у житловий будинок, яким є і нині. Знаходиться за адресою вулиця Галшки Гулевичівни, 12.

Східна строна
Під'їзд
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
пп Показати IP 19 Жовтня 2015 17:01
для чого будувати? зараз храми модньо захоплювати.
312 Показати IP 19 Жовтня 2015 17:22
нах і вірмен, і інших нацменшин. є вірменія - там і будуйте.
підтримую до 312 Показати IP 19 Жовтня 2015 21:32
напроти СКМ лише паркова зона яка на*ер архітектура дає дозвіл.89 соток для храму на 150 чоловік а вот для християн 4 сотки на дружби народів.рівноправність...Архітектора на мило чи за армянський коняк продав 1 га землі!!))
галя Показати IP 20 Жовтня 2015 01:38
а як це в церкві хтось живе? ще й приватизував? ще й таке все обдерте (місто поремонтує). може просто повернути ВЛАСНИКАМ....
Юрист Показати IP 20 Жовтня 2015 08:58
Всі вірмени зібрались на жд вокзалі сіли до потягу і гуртом рушили до Вірменії та збудували на своїй землі храм заходите до нього та робите що хочете!!! Нам тут своїх циганів нема куди подіти.
ги до Юрист Показати IP 20 Жовтня 2015 13:37
в них українські паспорти, рота прикрий.
АА до Юрист Показати IP 28 Жовтня 2015 12:05
"своїх циганів", "подіти", а ви власне хто щоб розпоряджатися кому де жити?
АА до Юрист Показати IP 28 Жовтня 2015 12:10
особисто у вас ніхто нічого не просить! Так що не вам вирішувати строїти Божий храм чи ні