USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Волинські даішники усе ж поїхали на Схід

3 Червня 2014 09:29
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про свій намір звільнити 13 даішників з Волинського ДАІ за відмову їхати на Схід.

Проте, вже наступного дня частина особового складу Державтоінспекції в області усе таки виїхала на Схід.

31 травня десять працівників ДАІ Волині відправилися на Схід для несення служби в зоні антитерористичної операції, повідомляє ВолиньPost.

"Служить стране, это значит иметь мужество, а не только палочкой махать!" - прокоментував рішення ДАІшників міністр.

Десятку автоінспекторів, які поїхали на Схід, проводжали без помпезних заходів та урочистостей. Вони прослухали інструктаж від керівника волинської міліції Петра Шпиги та начальника обласної ДАІ Володимира Кравчені.

Опісля вони вишикувалися на площі біля будівлі управління, вислухали коротку промову-настанову начальника міліції і зробили фото "на дорогу". До слова, раніше на Схід поїхали 25 працівників спеціальної роти Волинської міліції, де несуть службу на трьох блокпостах Харківської, Донецької та Луганської областей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Тарас Показати IP 3 Червня 2014 09:32
А чому лиця "позакривали" ?
111 до Тарас Показати IP 3 Червня 2014 09:37
Щоб ти мав, що запитати...
Та до Тарас Показати IP 3 Червня 2014 10:56
Щоб не було зайвих рухів щодо сімей цих даішників.
петро Показати IP 3 Червня 2014 09:40
і дійсно чому обличчя закривати? це ж не сором а такими треба пишатися
Вільна Волинь до петро Показати IP 3 Червня 2014 09:43
Вони поїхали у місце бойових дій, тому обличчя прикрили, щоб не було зайвих рухів і всього іншого зі сторони ворогів чи недоброжелателів.
Лу Показати IP 3 Червня 2014 09:46
Кацапські тролі теж цей сайт читають, тому навіщо їм ще і фото бачити працівників ДАІ.
Микола Показати IP 3 Червня 2014 09:56
засранців поки в шию не погонять то робити нічого не хочуть, дармоїди.
Анонім до Микола Показати IP 3 Червня 2014 16:44
коментар було видалено
Анна до Микола Показати IP 3 Червня 2014 20:44
Я сподіваюсь ти вже це повідомлення зі Сходу пишеш, із зони бойових дій, бо у іншому випадку ти теж ДАРМОЇД.
Українка Показати IP 3 Червня 2014 10:00
На Сході України беззуба із синім носом жінка кричала хоче Путіна захисту, а тепер з заходу України чоловіки, сини і батьки йдуть її і її дітей захищати від злочинів чеченців . Де ті сміливі жінки???? Де їх материнська мудрість була і є???? Схаменіться люди!!!!! Бійтеся гріха. Все минає, гріх зостається. Виконуйте 10 заповідей Божих. Бога не обманути. Господи спаси Україну і її людей.
Анонім до Українка Показати IP 3 Червня 2014 10:06
Та не її захищати, а вас від приходу тих самих чеченців
Андрій Показати IP 3 Червня 2014 10:31
На конях хай їдуть, а не на німецьких авто
ааа до Андрій Показати IP 3 Червня 2014 17:49
ти думаєш що пишеш?
Сонячна Показати IP 3 Червня 2014 10:55
До Андрія ! А в тебе в самого комп'ютер, планшет, телефон..( чи інший пристрій за допомогою якого ти кнопаєш отут меседжі) - вироництва місцевого колгоспу чи закордонної фірми??
Андрію Показати IP 3 Червня 2014 11:59
Тебе пошлють - на козі поїдеш, воїн х...ов.
Анонім Показати IP 3 Червня 2014 12:15
нехай Бог вас там боронить....
Лучанин Показати IP 3 Червня 2014 12:48
Всі бажаючі теж мають можливість взяти участь в АТО, але сидіти дома краще і коментувати кого куди відправили...щей об****ти..!!!
пішохід Показати IP 3 Червня 2014 13:31
Бачив звільнених даїшників - стоять при дорозі і махають пі*****и. Підуть тепер до "Правого сектору"
саня до пішохід Показати IP 3 Червня 2014 13:33
молодец! характеристика в десятку!
111 Показати IP 3 Червня 2014 14:50
за відмову до суду - порушення присяги, коли все менеться він прийде рахувати роки стажу і пенсію просити в 40 років
Анонім Показати IP 3 Червня 2014 15:53
Отож бо й воно.На трасі палкою махати і мзду вимагати - багато розуму і сміливості не треба.А коли йшли служити і присягу давали захищати Вітчизну, то не думали, що може прийдеться дотриматись тої присяги.А прийшлось.
123 до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 16:59
Не хай би не тільки ДАЇ їхало, а всі колу військовозобовязані хлопці і чоловіки!!! Як на майдан то бігли, а зараз з сімями сидять і в трубку дують.
Анонім до 123 Показати IP 3 Червня 2014 17:55
Є така професія - Батьківщину захищати.Вони її вибрали, не думаючи, що прийде проявити себе, а прийшла..Отже, не тільки гроші (чесні чи нечесні) а й ризики все це супроводжує професію міліціонера. НЕ БУВАЄ одного без іншого, так що ...
працівник УМВС Показати IP 3 Червня 2014 20:52
коментар було видалено
водій стаж 37 років Показати IP 3 Червня 2014 20:54
на схід їх , а то привикли по кущах сидіти !!!
Українка Показати IP 4 Червня 2014 13:24
Українці !!! Будьмо вже нарешті дружні , співчутливі і переживаймо один за одного!!!!! У нас в усіх одна біда- війна. КОЛИ МИ ВЖЕ БУДЕМО РОЗуМНІ і ВСІ ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ДЕРЖАВИ. НАМ І НАШИМ ДІТяМ ТУТ ЖИТИ . ОБ 'ЄДНУЙМОСЯ І ПРАЦЮЙМО НА БЛАГО ДЕРЖАВИ І ЇЇ ЗАХИСТ. СПАСИ І СОХРАНИ БОЖЕ НАШИХ ХЛОПЦІВ, МУЖЧИН- ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ УКРАЇНИ . Один в полі не воїн. Матеріально і морально один одного підтримуймо . Хто як може захищаймо і допомагаймо і армії і тих, що поруч потребують допомоги. Схаменіться люди. Мудрості всім нам. Боже спаси Україну і її людей.