USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські університети «очистять» від корупції

12 Березня 2014 13:32
Активісти Самооборони Волині планують «очистити» університети від корупції. Зокрема, у соціальній мережі вони опублікували прохання до студентів.

«Студенте! Якщо тобі відомі факти корупції у ВУЗі, якщо тебе змушують оплачувати запис в заліковій книжці, якщо твоїм викладачам для лояльності потрібне матеріальне заохочення, повідом нас про ці факти.

Викладачу! Якщо ти знаєш про факти зловживань з боку керівництва, про розкрадання ресурсів і хочеш змінити цю систему, повідом нас про такі факти», - йдеться у тексті звернення.

Самооборона майдану Волині Тел.: 067 110 05 77, 066 341 80 53 E-mail: [email protected] Київський майдан, 9, каб. 209 (приймальня голови ОДА).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
111 Показати IP 12 Березня 2014 13:50
Ви гоните самооборона які факти!!! їдете у Політех звідки у Божидарника Тараса синочка Мерс ,дім який коштує 200000$, а що є в домі,---???? рахунки, ви заїдьте і попросіть нехай заяву напише, звідки він професора получив яким чином??????????????-загадка купив у Табачника як може кандитат получити без доктора професора !!!! Вам потрібно їхати і говорити з ними!!!!!
Професор Показати IP 12 Березня 2014 14:01
А судді хто - невдахи двієчники
небайдужий Показати IP 12 Березня 2014 14:01
Ми знову наступаємо на ті ж граблі, В СРСР наприкінці 40-х студенти виганяли професорів, як безродних космополітів, в 60-х в КНР хунвейбіни били викладачів і гнали їх на с/г роботи на "перевиховання". А результат ... ?
ой до небайдужий Показати IP 6 Квітня 2014 09:08
в кндр результат є
Олександр Показати IP 12 Березня 2014 15:59
Що правда, те - правда, а що ідіотизм - те ідіотизм. "Як може кандитат получити без доктора професора" - пише 111... Не знаю, чи плакати, чи сміятися... Так ось: кандидат може "получити" професора без доктора, і таких професорів я знаю особисто достатньо. "Кандидат наук" - науковий ступінь, а "професор" - звання, яке присвоюється після "доцента" за наукові досягнення. І вже зовсім інше питання, які "досягнення" є у Т. Божидарника.
Коцан Показати IP 12 Березня 2014 16:37
Корупція - це директор бібліотеки Східновропейського університету В.Собчук, який тупо не приходить на роботу зі своєю дружиною (теж працівник бібліотеки), а зарплату отримує сповна. Вони в цей вільний від роботи час займаються вихованням єдиного синочка, який побив темношкірих іноземців.
Допитливий Показати IP 12 Березня 2014 17:15
Кажуть, що завбібліотекою вже відкупив синочка у нової міліції. Правий сектор, ви де?
555 Показати IP 12 Березня 2014 17:43
Відповідь для 111. Дивно, коли людина пише інформацію, в якій не розбирається. Людина може отримати ВЧЕНЕ ЗВАННЯ навіть з науковим ступенем кандидата наук. Це, по-перше. По-друге, надзвичайно легко перевірити наявність наукового ступеня доктора наук в Тараса Божидарніка. Введіть в google запит і вам видась на яку тему, коли і де був захист докторськоїї дисертації. Почитайте, а тоді уже пишіть.
я до 555 Показати IP 12 Березня 2014 23:42
google - гуллом "а розуму то не прибавилось ні в сина ні в доці зорянки
444 Показати IP 12 Березня 2014 18:03
Скоро почнеться в ЛНТУ захист магістерських, дипломних. Просто прийдіть і послухайте виступи,зразу буде видно хто купив дипломні... це 80%. Не для кого не секрет, що декани розподіляюь хто, кому і за скільки буде робити дипломну роботу
Прокурор до 444 Показати IP 12 Березня 2014 23:38
Усі хто любить хабарі: я йду до вас!
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 18:56
Не розумію чому ви так про керівника бібліотеки, достойна людина, знає і виконує свої посадові обов'язки, а те що одна мадам претендує на його місце це ще не привід дескредитувати людину.
Допитливий Показати IP 12 Березня 2014 19:09
А я й кажу: перевірити треба.
Петро Показати IP 12 Березня 2014 23:36
Треба, щоб і студенти були поактивнішими. Хоче препод хабаря - а студент хай йде до прокуратури. А то вже позажиралися! Одного би прохфесора посадили - то і іншим не повадно би було. Вну треба теж перевірити.
санта Показати IP 6 Квітня 2014 13:30