USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Найбільшому університету Волині повернуть стару назву?

5 Березня 2014 14:30
Депутати обласної ради хочуть повернути колишню назву навчальному закладу обласного центру, який зараз називається Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня, депутати висловили пропозицію повернути навчальному закладу попередню назву - Волинський національний університет, мовляв, назва «Східноєвропейський» - абсурдна й обурює інтелігенцію

Із відповідним зверненням до голови ОДА Григорія Пустовіта й голови облради Валентина Вітра звернувся депутат Олександр Пирожик. Він наголосив, що нова назва є незрозумілою для багатьох, особливо за межами області. Багато кого спантеличує назва вишу «Східноєвропейський» на Західній Україні.

«Нам потрібно повернутися до автентичної назви, це було гордістю Волині», - каже Олександр Пирожик.

Депутати підтримали запит до очільників області, щоб ті ініціювали повернення старої назви для СНУ імені Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:32
Вам більше нема чим зайнятися?
Лора до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:38
А чого ви дивуєтесь? Це Пирожик у всій красі, ніякого конструктиву і відповідальності!!!
ТОР до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 15:45
Шановні друзі!Я ніколи не підтримував пана Пирожика в його абсурдних ідеях.Але зараз він як не дивно правий.ВНУ ім.Л.Українки був і залишається гордістю нашого краю.Уявіть як гарно і головне співзвучно звучить Волинський Національний університет імені Лесі Українки!!!На Волині наша відома поетеса народилась,тут жила і писала свої твори.А тепер просто вдумайтесь в словосполучення Східно-Европейський національний університет імені Лесі Українки.Яке відношення Леся Українка має до Східної Европи?Назва просто абсурдна.Цю назву Коцан з придумав для "понтів" перед европейцями і самопіару перед іншими вузами України.Тому я повністю підтримую Пирожика.Нам треба вчити дітей поважати наш край,нашу державу, нашу мову і нашу культуру.
Лучанин до ТОР Показати IP 5 Березня 2014 16:24
В нас вся революція заради Європи, так що не треба ля-ля! При чому тут Коцан , назва таких установ змінюється дуже не просто і на державному рівні? А самопіаром займається саме Пирожик, знайшов вдалий час!
ТОР до Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 17:09
Заради Европи?Поїдьте у ту Европу і запитайте кому ви там потрібні.І головне ким там працюють наші українці.Навожу список що озвучила Ангела Меркель:різноробочі,посудомийки,доглядальниці,повії.Правда круто???Тут державу теба піднімати,а не бігти звідси як щурі коли державі погано.Вчора бачив по ТВІ як канадці з української діаспори "сумують" за Україною і як вони кажуть за неї переживають.Але коли журналісти запропонували їм їхати до нас і піднімати державу жоден не захотів.Отакі ви патріоти на словах,а як до діла дойде.................
lutchanka до ТОР Показати IP 5 Березня 2014 20:26
А якого це милого до нас "піднімати" мають їхати канадці?! Самим треба закачати рукави і працювати. З приводу роботи в Німеччині - наші люди там працюють не тільки прибиральницями. посудомийками... І не треба посилатися на Меркель (якщо брешете. то "навожуйте" від свого імені). Знаю особисто людей, які працюють там лікарями(анестезіологи, гінекологи та їн. - зарплата 8-10 тис. євро на місяць) , маркетологами, ІТ - фахівцями. У нас теж багато людей працють різноробочими, посудомийками. але за мізерну плату. Що стосується повій. то тут, бачу, ви-фахівець(або самі були там на таких заробітках. або дочка чи дружина0. тому вам видніше.
ТОР до lutchanka Показати IP 5 Березня 2014 22:17
:)))))))8-10 тисяч евро?Я жив в Німеччині і мої родичі зараз там живуть.Кому ви тут брешете?Ви хоч знаєте яка зарплатня в німців?З нашими дипломами ви в Німеччині працювати на високооплачуваній посаді просто не зможете:) Бо вся Європа наші дипломи практично не признає,бо знає як їх більшість отримує.Але спорити з вами не буду,якщо там ваші знайомі 8-10 тис.евро отримують і в вас їх так багато,то чому ви досі тут???:)Чи може ви тупіша за ваших знайомих???Про патріотизм і любов до України краще не пишіть,бо це при ваших коментарях смішно:)А те що я написав легко перевірити:)Подивіться виступи Меркель у німецькому парламенті(е в YouTube).
lutchanka до ТОР Показати IP 6 Березня 2014 08:03
А чому ж ви вернулись - мабуть, виявились нікудишком. совком, який не звик працювати, або не вистачає мізків. Наша дипломи (медичні) визнаються дуже швидко - треба тільки здати тест.Лікарів названих спеціальностей у Німеччині не вистачає! Може у вас диплом і куплений за сало. але не треба узагальнювати.
Лучани Показати IP 5 Березня 2014 14:39
Пирожик, уймись!!!!!!!!!!! Краще скажи в скільки обійдеться бюджету перейменування, чи ще не замислювався над тим?! Може підкинеш грошенят з свого карману, горлопан х**єров?!?! Треба створювати Кастраційний комітет, бо Люстраційного такі пирожики явно не бояться!!!!!!!!!!!!!!
ЮЛЯ Показати IP 5 Березня 2014 14:45
Якогось Яроша розшукує інтерпол - хто дасть інфу про нього - 50 штук баксів гарантовано, а ще ходять чечени його шукають...
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:47
Болить серце за Волинь....Ці "швондери" довго ще тут будуть ходити...Невже важко у Києв пожалітися! Кажуть, Сашку Бєлому вже рота закрили...а їм коли?
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:48
Чоловік каже, що Пирожик завжди був алкоголіком.
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:56
Я от хочу запитати, коли в Луцьку щось зроблять з цим "правим сектором"? Коли приберуть данильчуків, пирожиків та інших? га?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 16:36
одна надія на Бога, що він почує наші молитви... Я ось думаю.... вони хоч в думці припускають.... як їх народ ненавидить(((((
володимир Показати IP 5 Березня 2014 15:02
на бюджеті ОДА нічого не вкрадеш а ось на зміні назв на печатках та бланках трішки можна. не з того починаєте умніки ви наші. ГАНЬБА!!!
Леська Показати IP 5 Березня 2014 15:34
Од дивлюсь сесію і дивуюсь, про що вони говорять, що вони вирішують. З кожним днем все більше переконуємося що вони на владарюють так що мало непокажеться. То капец!!!!!!!
Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 15:44
"Він наголосив, що нова назва є незрозумілою для багатьох", то бухай менше, тоді дойде щось! Незрозуміло, коли мізків бракує!!!!!!!!!!!!!
лучанин Показати IP 5 Березня 2014 18:26
З того університету насамперед треба нагнати фарбованого лиса... А тоді міняти назву, висвячувати всіма конфесіями та працювати.
lutchanka Показати IP 5 Березня 2014 18:40
Щоб різні не зовсім психічно здорові крикуни - пирожики не мутили далі вод,у пропоную. вернутись до "автентичної" назви - Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки - можливо. після цього наші дупутати почнуть займатись серйозними справами - економікою. Вже сили нема слухати цю маячню - ви що там всі одночасно клепки втратили, чи - поодинці?!