USD 27.2 27.5
  • USD 27.2 27.5
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.15 7.24

Найбільшому університету Волині повернуть стару назву?

Депутати обласної ради хочуть повернути колишню назву навчальному закладу обласного центру, який зараз називається Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня, депутати висловили пропозицію повернути навчальному закладу попередню назву - Волинський національний університет, мовляв, назва «Східноєвропейський» - абсурдна й обурює інтелігенцію

Із відповідним зверненням до голови ОДА Григорія Пустовіта й голови облради Валентина Вітра звернувся депутат Олександр Пирожик. Він наголосив, що нова назва є незрозумілою для багатьох, особливо за межами області. Багато кого спантеличує назва вишу «Східноєвропейський» на Західній Україні.

«Нам потрібно повернутися до автентичної назви, це було гордістю Волині», - каже Олександр Пирожик.

Депутати підтримали запит до очільників області, щоб ті ініціювали повернення старої назви для СНУ імені Лесі Українки.
Загрузка...
Коментарів: 19
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:32
Вам більше нема чим зайнятися?
Лора до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:38
А чого ви дивуєтесь? Це Пирожик у всій красі, ніякого конструктиву і відповідальності!!!
ТОР до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 15:45
Шановні друзі!Я ніколи не підтримував пана Пирожика в його абсурдних ідеях.Але зараз він як не дивно правий.ВНУ ім.Л.Українки був і залишається гордістю нашого краю.Уявіть як гарно і головне співзвучно звучить Волинський Національний університет імені Лесі Українки!!!На Волині наша відома поетеса народилась,тут жила і писала свої твори.А тепер просто вдумайтесь в словосполучення Східно-Европейський національний університет імені Лесі Українки.Яке відношення Леся Українка має до Східної Европи?Назва просто абсурдна.Цю назву Коцан з придумав для "понтів" перед европейцями і самопіару перед іншими вузами України.Тому я повністю підтримую Пирожика.Нам треба вчити дітей поважати наш край,нашу державу, нашу мову і нашу культуру.
Лучанин до ТОР Показати IP 5 Березня 2014 16:24
В нас вся революція заради Європи, так що не треба ля-ля! При чому тут Коцан , назва таких установ змінюється дуже не просто і на державному рівні? А самопіаром займається саме Пирожик, знайшов вдалий час!
ТОР до Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 17:09
Заради Европи?Поїдьте у ту Европу і запитайте кому ви там потрібні.І головне ким там працюють наші українці.Навожу список що озвучила Ангела Меркель:різноробочі,посудомийки,доглядальниці,повії.Правда круто???Тут державу теба піднімати,а не бігти звідси як щурі коли державі погано.Вчора бачив по ТВІ як канадці з української діаспори "сумують" за Україною і як вони кажуть за неї переживають.Але коли журналісти запропонували їм їхати до нас і піднімати державу жоден не захотів.Отакі ви патріоти на словах,а як до діла дойде.................
lutchanka до ТОР Показати IP 5 Березня 2014 20:26
А якого це милого до нас "піднімати" мають їхати канадці?! Самим треба закачати рукави і працювати. З приводу роботи в Німеччині - наші люди там працюють не тільки прибиральницями. посудомийками... І не треба посилатися на Меркель (якщо брешете. то "навожуйте" від свого імені). Знаю особисто людей, які працюють там лікарями(анестезіологи, гінекологи та їн. - зарплата 8-10 тис. євро на місяць) , маркетологами, ІТ - фахівцями. У нас теж багато людей працють різноробочими, посудомийками. але за мізерну плату. Що стосується повій. то тут, бачу, ви-фахівець(або самі були там на таких заробітках. або дочка чи дружина0. тому вам видніше.
ТОР до lutchanka Показати IP 5 Березня 2014 22:17
:)))))))8-10 тисяч евро?Я жив в Німеччині і мої родичі зараз там живуть.Кому ви тут брешете?Ви хоч знаєте яка зарплатня в німців?З нашими дипломами ви в Німеччині працювати на високооплачуваній посаді просто не зможете:) Бо вся Європа наші дипломи практично не признає,бо знає як їх більшість отримує.Але спорити з вами не буду,якщо там ваші знайомі 8-10 тис.евро отримують і в вас їх так багато,то чому ви досі тут???:)Чи може ви тупіша за ваших знайомих???Про патріотизм і любов до України краще не пишіть,бо це при ваших коментарях смішно:)А те що я написав легко перевірити:)Подивіться виступи Меркель у німецькому парламенті(е в YouTube).
lutchanka до ТОР Показати IP 6 Березня 2014 08:03
А чому ж ви вернулись - мабуть, виявились нікудишком. совком, який не звик працювати, або не вистачає мізків. Наша дипломи (медичні) визнаються дуже швидко - треба тільки здати тест.Лікарів названих спеціальностей у Німеччині не вистачає! Може у вас диплом і куплений за сало. але не треба узагальнювати.
Лучани Показати IP 5 Березня 2014 14:39
Пирожик, уймись!!!!!!!!!!! Краще скажи в скільки обійдеться бюджету перейменування, чи ще не замислювався над тим?! Може підкинеш грошенят з свого карману, горлопан х**єров?!?! Треба створювати Кастраційний комітет, бо Люстраційного такі пирожики явно не бояться!!!!!!!!!!!!!!
ЮЛЯ Показати IP 5 Березня 2014 14:45
Якогось Яроша розшукує інтерпол - хто дасть інфу про нього - 50 штук баксів гарантовано, а ще ходять чечени його шукають...
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:47
Болить серце за Волинь....Ці "швондери" довго ще тут будуть ходити...Невже важко у Києв пожалітися! Кажуть, Сашку Бєлому вже рота закрили...а їм коли?
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:48
Чоловік каже, що Пирожик завжди був алкоголіком.
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 14:56
Я от хочу запитати, коли в Луцьку щось зроблять з цим "правим сектором"? Коли приберуть данильчуків, пирожиків та інших? га?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 16:36
одна надія на Бога, що він почує наші молитви... Я ось думаю.... вони хоч в думці припускають.... як їх народ ненавидить(((((
володимир Показати IP 5 Березня 2014 15:02
на бюджеті ОДА нічого не вкрадеш а ось на зміні назв на печатках та бланках трішки можна. не з того починаєте умніки ви наші. ГАНЬБА!!!
Леська Показати IP 5 Березня 2014 15:34
Од дивлюсь сесію і дивуюсь, про що вони говорять, що вони вирішують. З кожним днем все більше переконуємося що вони на владарюють так що мало непокажеться. То капец!!!!!!!
Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 15:44
"Він наголосив, що нова назва є незрозумілою для багатьох", то бухай менше, тоді дойде щось! Незрозуміло, коли мізків бракує!!!!!!!!!!!!!
лучанин Показати IP 5 Березня 2014 18:26
З того університету насамперед треба нагнати фарбованого лиса... А тоді міняти назву, висвячувати всіма конфесіями та працювати.
lutchanka Показати IP 5 Березня 2014 18:40
Щоб різні не зовсім психічно здорові крикуни - пирожики не мутили далі вод,у пропоную. вернутись до "автентичної" назви - Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки - можливо. після цього наші дупутати почнуть займатись серйозними справами - економікою. Вже сили нема слухати цю маячню - ви що там всі одночасно клепки втратили, чи - поодинці?!