USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський активіст руху Медведчука причетний до прориву кордону Саакашвілі

13 Вересня 2017 12:21
До прориву державного кордону, здійсненого екс-губернатором Одеської області Михеїлом Саакашвілі, причетний скандальний активіст з Волині Назар Романюк. Який, зокрема, свого часу очолював волинське відділення громадської організації «Український вибір», створений Віктором Медведчуком, якиє є кумом президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, 10 вересня в очікуванні приїзду Саакашвілі на пункті пропуску «Краковець» у Львівській області зібралися десятки людей. Серед так званих активістів «засвітився» і нинішній керівник волинського осередку руху колишнього керівника СБУ Валентина Наливайченка «Справедливість» Назар Романюк.

Цієї неділі увага ледь не всієї України була прикута до того, як Саакашвілі проривався через державний кордон України, а президент Петро Порошенко всіма силами намагався цьому завадити. З цією метою навіть зупиняли потяг та додатково обгородили кордон колючим дротом.

Нині ж силові структури намагаються ідентифікувати осіб, які були причетні до прориву держкордону. Розпізнати одного із учасників, який засвітився на світлинах у репортажі «В очікуванні Міхо» від Дивись.info, допомогли небайдужі волиняни.
На оприлюднених фотографіях видно, що активним учасником і співорганізатором дійства на підтримку Саакашвілі був саме волинянин Назар Романюк.

Зауважимо, що популярності активіст руху кума Путіна набув завдяки своїй любові до георгіївських стрічок.
Зліва – Богдан Гончарук, по центру – Назар Романюк, праворуч – Сергій Король
Зліва – Богдан Гончарук, по центру – Назар Романюк, праворуч – Сергій Король


Будучи координатором сепаратистської організації «Український вибір» у Луцьку, Назар Романюк збирав підписи для проведення референдуму щодо об’єднання України з Росією у Митному союзі та всіляко агітував за це волинян. Зауважимо, що згодом аналогічний інструмент «волевиявлення» населення використали задля легітимізації анексії Криму провівши псевдореферендум і так званих самопроголошених «ЛНР», «ДНР».

Очевидно, що Назар Романюк і цього разу не втратив нагоду долучитися до акції посягання на державний кордон.

Відзначимо й те, що глава Держприкордонслужби Петро Цигикала кваліфікував інцидент на кордоні не тільки як незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ст. 332 КК України), а й як посягання на життя співробітників правоохоронних органів (ст. 348 КК України).

Зауважимо, аби уникнути покарання за прорив державного кордону, рух «Справедливість» намагається перекласти відповідальність на посадовців. Мовляв, у законі чітко прописано, що не є порушенням вимушене перетинання держкордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин. Про це на своїй сторінці у Facebook поінформував сам Назар Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
? Показати IP 13 Вересня 2017 12:53
Надіються, що Міхо сліпий і дурний, і весь мусор під себе підгрібе ?
питання одне до ? Показати IP 14 Вересня 2017 12:31
коли його візьмуть під варту працівники СБУ? Бо ідентифікувати, то добре, а покарати - ще краще
Пушкін Показати IP 13 Вересня 2017 13:33
Він уже підгріб... хіба не видно? Назар, Юлька, Валік, Дерев'яненко, партія львівського сміття...
Нунуну до Пушкін Показати IP 13 Вересня 2017 16:13
В порявнянні з мертвечуковцями і жоппоригами, всі вище перераховані це просто діаманти.
Вася Показати IP 13 Вересня 2017 13:38
Тих п*дор*в пора все посадити....
Активіст Показати IP 13 Вересня 2017 15:20
Так це зрада чи перемога? Чи перемога зради чи зрада перемоги. Фіг поймеш.
вася Показати IP 13 Вересня 2017 16:32
да волонтери ху?ові .... за бабло завтра путіна пустять .... ханьба назік!!!!!!!!!!!!!!!
назар Показати IP 13 Вересня 2017 16:33
Міхо усім подарував посмішку, а потім мило... вгадайте для чого мило?
друг до назара Показати IP 13 Вересня 2017 16:36
хр?ново розчаровуватись в друзях!!!!!! слава Україні
до назара Показати IP 13 Вересня 2017 17:17
мило ....аааа.... ну думаю ног-и мити!!!!!!!!!!!!!!
бизнесмен Показати IP 14 Вересня 2017 08:46
Спустя 3 года открытого грабежа Украины, спустя 3 года после Майдана и тяжелейших преступлений против собственного народа, спустя 3 года национального предательства и предательства интересов украинского народа, нынешний наполовину законный олигархический и диктаторский режим заговорил о законности. Вдруг о законности вспомнили все преступники, от Авакова до Порошенко… Так давайте же украинцы откроем глаза и посмотрим кто управляет страной после Майдана и вправе ли они говорить о законности и Законе как таковом после того как Саакашвили будучи гражданином Украины прорывался в свою Законом данную страну! Верховный Главнокомандующий Петр Порошенко имеет фабрику в глубоком тылу врага (ред. Липецкая шоколадная фабрика которая заплатила за 3 года кровопролития в Украине около миллиарда рублей в Российский бюджет) – это законно? Генеральный прокурор Юрий Луценко – кум президента, ранее дважды судимый, без юридического образования, неоднократно обвинялся в коррупции и политических преследованиях а его жена депутат без образования и опыта работы, без какого либо политического прошлого — это законно? Спустя три года после Майдана, механизм импичмента президента так и не был создан – это законно? ЦВК созданная «преступным режимом» Януковича продолжает свою работу, а президент Порошенко вручает орден её председателю Охендовскому – это законно? Кум Путина Медведчук – «представляет интересы Украины» в Минске, и летает на своём чартере напрямую из Киева в Москву и обратно, не смотря на действующий запрет. Имеет бизнес с главнокомандующим Порошенко – это законно? Прокуроры, судьи, депутаты, министры и более мелкие чиновник владеют капиталами в тысячи раз превышающим их официальные доходы – это законно? Остановка международного ж/д сообщения на несколько часов – это законно? Когда в нескольких населенных пунктах Украины глушат мобильную связь – это законно? Несколько сотен вооруженных автоматами и огнестрельным оружием титушек на границе – это законно? Ранее судимый Министр Внутренних Дел Арсен Аваков который обвинялся в заказных убийствах (90-ые годы), распиле земель и бюджетов, расправой над своими бизнес-партнерами — это законно? Пол страны контролирует Ринат Ахметов который финансировал бойню на Донбассе, а сейчас скупает активы для Петра Рошеновского — это законно? Десятки тысяч жертв, миллионы переселенцев и сотни тысяч пострадавших от войны, а украинцы больше боятся свою власть чем Путина — это законно? Этот список можно продолжать бесконечно. Так, что прикусите свои жала, «законники» ху?вы…».
Небайдужа Показати IP 14 Вересня 2017 12:50
Респект. Все більш ніж правда
Ау Показати IP 14 Вересня 2017 15:05
А на задньому плані фотографії з тією трійкою хлопчаків нікого не помітили?