USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Вони гукали: «Чорні!» - темношкірі студенти з Луцька про побиття

6 Серпня 2017 16:17
Прикрий інцидент трапився днями у Луцьку.

3 серпня на групу молодих людей з Намібії, які вчаться у Східноєвропейському національному університеті, напали молодики, які побили студентів. В результаті, троє молодих людей опинилися в лікарні, хоча від госпіталізації відмовилися.

У сюжеті, який опублікував Андрій Гнатюк, намібійці розповіли, що лучани дещо упереджено ставляться до іноземців, бо не розуміють їх.

Щодо нападу, то кажуть, що почувають себе в небезпеці, оскільки побоюються нової агресії. Також не виключають прояву расизму, оскільки чоловіки кричали: «Чорні!».

Проте відзначають, що коли невідомі молодики накинулися на них у центральному парку міста, то чимало перехожих кинулися на допомогу.

Нападників досі не знайшли, їм світить до 4 років позбавлення волі.

Детальніше дивіться у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
скептик Показати IP 6 Серпня 2017 16:27
і те б*дло хоче в Європу ?!!!!!
Свідомий до скептик Показати IP 6 Серпня 2017 17:11
Запитайте студентів що вони робили перед тим , як їм пояснили правила поведінки на зрозумілій їм мові?
приматам до Свідомий Показати IP 6 Серпня 2017 19:41
звісно ж, темношкірі хлопці, як Тарзани, хапали українських білявок і - гайда - на березу, а темношкірі дівчата українських хлопчиків-блондинів зубами покусали за рожеві п'ятки.... і хто зна, чим би все закінчилось. якби не зграя гієн у чорних футболках.... "Свідомі пояснювачі" - ви не українці, ви - стадо приматів
скептик до Свідомий Показати IP 6 Серпня 2017 19:56
а хто ти такий, щоб комусь щось пояснювати ?
Пройшло Показати IP 6 Серпня 2017 16:53
В чорних футболках і спортивної статури .а на футболках случайно не пітбуль
Кіндрат Панасович Показати IP 6 Серпня 2017 17:36
Значить було за що. Може самі винуваті?
ну-ну до Кіндрат Панасович Показати IP 6 Серпня 2017 19:49
якщо було за що - на те є поліція, а так - расизм з боку неповноцінних. Мільйони !!! українців нині за кордоном і зіштовхуються з такими ж ксенофобськими істотами, у тій же Польщі, а тут, бачте, Кіндрат Панасович без суду і слідства вирішує "значить було", "самі винуваті", тільки одного вечора ті недоумки переключаться на Кіндрата Панасовича, і то вже дійсно буде за що!!
Олег Показати IP 6 Серпня 2017 17:50
В чорних однакових футболках на Бандерштадті є члени Нацкорпусу Азов. Лідер Азову Білецький проповідує нацизм і ненависть. Нещодавно в Харкові азовці нізащо побили темношкірих студентів. Тепер дійшла черга до Луцька.
анон до Олег Показати IP 7 Серпня 2017 13:05
так і думав що це гості Бандерштату -_- не могло бути таке співпадіння
Ірина Показати IP 6 Серпня 2017 18:22
Та полішва все робить для того,щоб весь світ думав,що ми всі тут такі безмозглі.
ще не зовсім свідоми до Ірина Показати IP 6 Серпня 2017 22:08
Я, так, розумію, що ти парижанка, чи так само заробітню плату, як жителв Полісся, в гривнях отримуєш?
andrij до Ірина Показати IP 8 Серпня 2017 13:42
pravdy ne zkruesh....
мама Показати IP 6 Серпня 2017 20:15
я завжди ставилася дуже добре до цієї раси, поки не стався один випадок. В магазині сільпо я з 10 річною дочкою здійснювала покупки. ми підішли до рибного відділу, перед нами стояли двоє чорношкірих хлопців. вони зробили покупку та настала наша Черга. проте коли я робила замовлення відчула що моя дочка притулилася до мене, сильно. я встигла побачити, як вона відвела раптово голову у бік від руки одного з чорношкірих. коли я спитала що він робив, вона сказала він рукою затуляв їй рота тав його руці щось було біле. я не витримала стала кричати до нього,але він зробив вигляд що мене не чує. тепер я до них ставлюся зовсім по іншому. і це відношення не з кращих. хай вчаться вести себе. а то як ті вибачте мавпи.
бритва оккама до мама Показати IP 6 Серпня 2017 21:20
неподобство...Щось біле в руці...От якби чорне до рота пхав,мама б не кричала...
мама до бритва оккама Показати IP 7 Серпня 2017 07:42
коли в тебе будуть діти от тоді і поговоримо. коли з ними будуть так поводитися ,тоді і будеш показувати своє "остроумство". мабуть тобі в той момент також буде весело.
Станок до бритва оккама Показати IP 7 Серпня 2017 10:26
Запхати тобі те чорне неподобство в одне місце,щоб мозок на місце став.
бритва оккама до Станок Показати IP 7 Серпня 2017 12:52
а у тебе,видно,мозок на місці...
Рибний відділ до мама Показати IP 6 Серпня 2017 23:20
вже ким тільки чорнофутболочники не прикинуться, аби забалакати тему - вигадані історії не допоможуть. Питання тільки до поліції - є конкретні обставини - виявляйте свідків,оприлюднюйте відео з камер спостережень і встановлюйте "героїв", і доведіть. що ви не тільки цукерки на день поліції можете роздавати.
123 до Рибний відділ Показати IP 7 Серпня 2017 09:58
Чорнофутболочники,що за вигадка.ти ііх бачив?чи хто ііх бачив,придумають таке.може ти один з них?а тут мульку різну пишеш.
Ігор Показати IP 6 Серпня 2017 20:42
на передову те би*ло хай там кулаками махають, ...... жалко що і досі комунізм в деяких індивідумів процвітає
Лучанка Показати IP 6 Серпня 2017 23:03
Жаль що ніхто не буде наказаний за побиття , а хотілося щоб ті виродки отримали по заслузі
Олена Показати IP 6 Серпня 2017 23:33
Дуже шкода що у нас так реагують на темношкірих людей та і взагалі на іноземців.Таке відчуття як ми з лісу повилазили і людей з іншим кольором шкіри не бачили чи іншу мову не чули.Прикро що в людей ще і досі є поняття "расизму".Відностесь до людей так,як би ви хотіли щоб відносились до Вас!Може хоч тоді світ стане добріший.Миру і добра всім нам!
9 до Олена Показати IP 7 Серпня 2017 19:27
Дитино ти була за кордоном. Ставлення до іноземців однакове -бо ти іноземець. Скільки людей наших працює,закордоном. Спитай у них, яке там ставлення до українців.В кожного своя культура та звичаї. Однак якщо люди не вміють себе вести в чужій країні то ви мене вибачте. А расизм тут не до чого. Ну чорними їх на звали і що?.МИ білі. вони чорні, є ще жовті. Було б біди.
88 Показати IP 7 Серпня 2017 01:09
Хана державі, приймайте більше усіляких іноземців і незабаром як в Лондоні, корінного населення менше 50 відсотків. І мер пакистанець.
Нато до 88 Показати IP 7 Серпня 2017 13:25
Та ми поки що зарплатами не вийшли. Не переживайте. Мер пакистанець нам не світить років 20 мінімум.
Свідок Показати IP 7 Серпня 2017 06:13
Якби вони нахабно не вели себе, не чіплялись до дівчат, ніхто нетрогав би їх. Дивують коменти людей, які не знають із-за чого виникла бійки!!!. Я б хотів поглянути на тих евроінтеграторів, якби їхню доньку почали двоє нігерів! Ну і для інформації населенню, в подальшому при перевірці данних осіб виявилось, що один темношкірий мав проблеми з законом. Був звинувачений за торгівлю наркотиків, але справу "чомусь" закрили.
скептик до Свідок Показати IP 7 Серпня 2017 10:18
та чорношкіра дівчина також до дівчат чіплялась ? а номер 102 вам відомий ?
Свідок до скептик Показати IP 7 Серпня 2017 12:31
Будеш телефонувати 102, коли дочку твою будуть гвалтувати. І головне не вмішуйся, а дочекайся поліції.
Нато до Свідок Показати IP 7 Серпня 2017 13:30
За цих чорношкірих не скажу, але зо 2 роки тому бачила, як білявенька дівчина сама почала розмову з чорношкірим хлопцем в черзі в Сільпо (ЦУМ). Так що не переживайте за свою дочку. Свої деколи страшніші.
Євро до Нато Показати IP 7 Серпня 2017 14:04
А ти позаздрив,що не з тобою,а з чорним як ніч мужиком,бо наші страшніші,мда сумно
скептик до Свідок Показати IP 7 Серпня 2017 14:04
ти не сип з хворої голови на здорову . чи у даному випадку хотіли гвалтувати групу молодиків у чорних футболках ? а може їм самим захотілось екзотики ?
Василь Показати IP 7 Серпня 2017 08:42
То це цигани неандертальської зовнішності із "пітбуль" били?
Олексій Показати IP 7 Серпня 2017 10:53
Моє враження про н*ерів склалась років15 назад, коли перебував на заробітках в Португалії. Понапиваються на будівництві, а потім з нами бійки влаштовували. Нічого доброго для нашої країни вони не зроблять. А через фіктивне платне студенство, вони легалізовуються тут. На дійсності , займаються зовсім іншими справами.
скептик до Олексій Показати IP 7 Серпня 2017 15:22
а ти нічого не переплутав ? практично ніколи не бачив пяних африканців, а от пяних словян - куди не плюнь
Ірина Показати IP 7 Серпня 2017 23:38
Ти,Альоша,певно справді в Португалії добре сам закладав,бо "чорні" ліниві і до алкоголю не схильні,а наші за кордоном на роботі пашуть,як дурні,щоб пів-зарплати зразу пропити і бикувати так,що весь регіон чує(не всі,але багато),і вся Європа думає,що українці всі такі і так до них і ставляться.
А до Ірина Показати IP 8 Серпня 2017 07:44
коментар було видалено
лучанин до Ірина Показати IP 8 Серпня 2017 09:14
Ти напевно сама з секти бикуватих
АНДРІЙ Показати IP 10 Серпня 2017 19:05
НЕХАЙ ЇДУТЬ ДОДОМУ !!!!!