USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Виправили помилку: Луцьк офіційно вивели з «червоної» зони

7 Серпня 2020 13:18
Луцьк офіційно вивели з «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Він зазначив, що чекали тиждень, аби виправити помилку.

Так, Міністерство охорони здоров'я оновило карантинні зони в Україні. Луцьк із «червоної зони» перейшов у «помаранчеву».

Як повідомлялося, 3 серпня під час сесії депутати міської ради відмовилися вводити в Луцьку жорсткий карантин.

Читати ще: Ні блокаді: в Луцьку виїхали у рейси 140 маршруток та 42 тролейбуси

31 липня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем поширення коронавірусного захворювання віднесла Луцьк до «червоної» зони. І хоч згодом голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко визнав, що це рішення було помилковим, але, незважаючи на його необгрунтованість та хибність, він наполягав на його виконанні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Полішук Показати IP 7 Серпня 2020 14:08
вупшето на тій мапі Луцьк і досє червоний!
Олександр до Полішук Показати IP 7 Серпня 2020 14:24
Не меліть дурні. На більшості ресурсів лишився відбиток зі старої мапи. На онлайн-мапі ще зранку були нові дані. Там Тернопіль взагалі зелений
Олексвндр Показати IP 7 Серпня 2020 14:20
А ХТО ЗАМІСТЬ ЛУЦЬКА?
Помідор до Олексвндр Показати IP 7 Серпня 2020 17:23
Взагалі-то, транспорт мусить працювати на всі 100% в незалежності від кольору "зони" карантину... Надягайте маски, кому страшно - вдягайте окуляри, трубки, комбінезони і вйо на маршрутку чи тролейбус.
Анонім до Помідор Показати IP 8 Серпня 2020 07:29
Не мусить. Навіть більше скажу: мусить не працювати в червоних
Активіст Показати IP 7 Серпня 2020 14:52
А хто за це відповість? Добре, що Луцька влада не виконала дебільне розпорядження.
Лучанин до Активіст Показати IP 7 Серпня 2020 15:40
Луцька влада взагалі самостійно нічого не вирішує...
Колян Показати IP 7 Серпня 2020 16:29
То барани.. то завели..то вивели..Це що іграшки чи цирк??Долбо**(и в дії..КАРАНТИН МУСИТЬ БУТИ ТОТАЛЬНИЙ!!ІНАКШЕ КВІТКА!!!ТІЛЬКИ ІДІОТИ ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮТЬ
до колянабарана до Колян Показати IP 9 Серпня 2020 13:24
тобі квітка не страшна бо ти і так зомбі.
Отже... Показати IP 7 Серпня 2020 16:58
і без посилення карантину вийшли на помаранчевий і вийдемо на зелений!
Каранойя Показати IP 9 Серпня 2020 22:44
За таку "помилку" якогось би шмигаля та "помилково" посадити років на 10...