USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як поліція супроводжує російські фури в Ковелі. ВІДЕО

18 Березня 2016 13:36
Декілька вантажівок російських фур під конвоєм української поліції проїхали через пункт пропуску Доманове у Волинській області в суботу, 27 лютого.

Відео, на якому зафіксовані вантажівки з російськими номерами у супроводі авто поліції в Ковелі, Інформаційному агентству Волинські Новини надали очевидці.

Російські фури в Ковелі



Як повідомляло ІА Волинські Новини, 14 березня у супроводі поліції 8 російських вантажівак проїхали Луцьком. ФОТО.

Нагадаємо, з 25 лютого 2016 року в Україні відновили використання українських транзитних дозволів для вантажних транспортних засобів з місцем реєстрації Російської Федерації, призупинене призупинене Кабміном 15 лютого.

А вже з 26 лютого активісти відновили акція протесту щодо транзиту російських вантажівок українською територією.

Як раніше повідомлялиучасники акції з блокування проїзду російських вантажівок, вартість проїзду однієї російської фури через територію Волинської області під супроводом поліцейського конвою коштує 1170 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 13:54
Поліція себе дискредитує на кожному кроці.Д*полизи окупантські.Таких в період війни треба *************
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 15:00
Охорошеть можно. Вообще-то тут уже все охорошевшие.
Ярослав Показати IP 18 Березня 2016 14:08
Для таких супроводів знайдено вільний автомобіль і паливо і 2 члени екіпажу з зарплатнею 7000++. За наші податки дорогі земляки. Будуть сльози на очах тих хто це організовує і підтримує. Покидь..и в погонах!!!
Народ Показати IP 18 Березня 2016 14:14
П*дари... як влада так і ті хто їх супроводжує
Антиполіція Показати IP 18 Березня 2016 14:38
Уроди
Ратно Показати IP 18 Березня 2016 17:17
це простий рекит самооборона не пропускає бесплатно РФ фури приїджає поліція і супровождає них за енну суму а пізніше вони ділять дані кошти
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 18:37
Возный Володя я тобі співчуваю
Лана Показати IP 19 Березня 2016 10:18
Ворога супроводжують, щоб наші не затримали. Чи перевірили у фурах груз, може там зброя проти нас? Це відкрита і узаконена зрада України!
Калян Показати IP 19 Березня 2016 17:19
Су *і... Так не робиться... Скільки Волинян полягло на сході... А ці пі*ари їздять з почестями по нашому краю... Немає просто слів((( Я ше півтора тижня назад бачів конвой біля Рокинь проїзджав-аж в середині, щось перевернулось... ГАНЬБА!!!