USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За потрощене приміщення УМВС у Луцьку карати не будуть

4 Квітня 2014 18:39
Правоохоронці не відкриватимуть кримінальних справ за зруйноване приміщення обласного УМВС України.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 4-го квітня.

Заступник начальника УМВС України у Волинській області Олександр Никитюк повідомив, що цей факт зареєстрований, однак до Єдиного реєстру досудових розслідувань не внесений.

Каже, що до цього міліціонери віднеслися лояльно.

«Ми розуміємо тодішнє становище й врахували яка політична ситуація тоді була, й в які умови поставили український народ», - пояснює Олександр Никитюк.

Депутат Луцькради Андрій Осіпов поцікавився в правоохоронця, чи будуть порушувати кримінальні справи через інші події під час революції. Він сказав, що є така інформація, мовляв працівники МВС готуються порушувати кримінальні справи щодо революціонерів за знущання й тортури над екс-губернатором Олександром Башкаленком, руйнування ОДА та інших адмінбудівель.

Олександр Никитюк запевнив, що за цими випадками кримінальних справ не відкривали. Однак, додав міліціонер, щодо завдання тілесних ушкоджень - кожен має право звертатися. Але таких заяв не було.

Втім, одна кримінальна справа відкрита. Це стосується заподіяння тілесних ушкоджень працівникам ДАІ на Цуманському посту та за фактом заволодіння табельною зброєю. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 3 квітня працівники СБУ виявили схованки з цією зброєю на території «Меморіалу вічної слави» у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
дідо Показати IP 4 Квітня 2014 18:42
Не будуть карати,тому що гроші витрачені на ремонт є незаконними. Когось видоїли.
Анонім до дідо Показати IP 4 Квітня 2014 19:39
На який ремонт, попередній? А яке це відношення взагалі до чогось має, законно чи незаконно? Є факт нищення будівлі та майна, за це і треба відповідати! Поки будуть подібні випадки безвідповідальності та покриття збитків нанесених певними людьми за рахунок платників податків, країна все далі і далі влазити в задній прохід!
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 18:53
ну нормально. все потрощили і ніхто не винен. людьми треба бути,а інакше ці нічим не відрізняються від тих, хто безсовістно крадуть. вони крадуть, а ці трощать.
бабо Показати IP 4 Квітня 2014 19:01
Страна непуганых идиотов.
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 19:09
Нехай ПС візьме активну участь у відновлені УМВС,за напад на ДАІ мають понести покарання.Варто навести в місті порядок,який відповідатиме чинному законодавству.
Київський до Лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 22:41
Завтра у Києві ПС суботник оголосив - то нехай самі і прибирають! Кияни туда не підуть!!!
Громадянин Показати IP 4 Квітня 2014 19:11
Якщо Закон один для всіх,то при чому тут якісь обставини?Хуліганьйо з усіх боків при любих обставинах має каратись і не міліціонерам вирішувати щодо обставин.Так ми вже ступили на стежку беззаконня..Тому треба покарати тих,хто прикрив злочин.
Лучанин до Громадянин Показати IP 4 Квітня 2014 19:41
І вже необхідно карати ще й тих хто це все прикриває!
))) до Громадянин Показати IP 4 Квітня 2014 21:47
це і називається розвал країни. реально, жах, немає інших слів. є купа відео. хто розтрощив, той нехай валить і ремонтує.
Крук Показати IP 4 Квітня 2014 19:25
коментар було видалено
Анонім до Крук Показати IP 4 Квітня 2014 19:35
і Клімчуку також.
лучанин до Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 19:37
коментар було видалено
він до лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 19:46
100%
лучанка до він Показати IP 4 Квітня 2014 20:30
підтримую розумних людей, а ті що хочуть крові це мабуть не люди, а в*родки
707 Показати IP 4 Квітня 2014 20:39
коментар було видалено
лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 22:32
веселі брати часи настали..
діловий Показати IP 4 Квітня 2014 22:39
Країна неляканих ідіотів!!! Не сподобається мені завтра щось, прийду растрощу... спробуйте завести "справу"... ЦУ вже отримали від "нових"?! Можете не відновлювати, бо з таким підходом незабаром по новому громити люди прийдуть!:)
лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 23:37
Пропоную громити банки... і почати з банків наших олігархів.. потім плавно помститися російським банкам )) за крим.. думаю за погроми відкривати справ не будуть.. через місяць пояснить Олександр Никитюк.: «Ми розуміємо тодішнє становище й врахували яка політична ситуація тоді була, й в які умови поставили український народ» і взагалі.. пора розкуркулювати всіх у кого хатинки по 3 поверхи ввер і 2 вниз ))
йохохо Показати IP 4 Квітня 2014 23:51
Ремонт за рахунок платників податків, тож не будуть скидатись самі копи собі на ремонт. Він на роботу прийшов, в кабінети більш меньш, справи порішав сів в Х5 і додому, йому фасад будівля до дупи
Альона Показати IP 5 Квітня 2014 12:04
Нікого і нічого не громіть,краще заставте,щоб Башкаленко поремонтував всі будівлі за свої гроші,кабінет не вдалося поремонтувати,то хай ремонтує те,що через нього поламали.
Володимир Показати IP 5 Квітня 2014 19:40
Рощіть, хлопці, ще, все рівно нікому нічого не буде!