USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Заборонити рух авто вулицею Лесі Українки. Петиція

28 Листопада 2015 16:29
У Луцьку збирають підписи за заборону руху автомобільного транспорту вулицею Лесі Українки. Про це йдеться у петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Власне, ця вулиця - пішохідна. В теорії. На практиці ж там постійно їздять автомобілі - від легкових до вантажних. Наприклад, товар для магазинів можна відвантажувати і не на центральній пішохідній вулиці, а поруч з нею», йдеться у петиції, яку подав Павло Мельничук.

Нагадаємо, у Луцьку електронні петиції приймаються на розгляд міської ради у випадку, якщо вона набирає 300 голосів.

За станом на 28 листопада петицію підписали 156 осіб з 300 необхідних.

Дата початку збору підписів: 19 листопада 2015 року, таким чином до кінця збору підписів залишилось 5 днів.

До слова, нещодавно повідомлялося, що петиція про запровадження нічної маршрутки набрала необхідних 300 голосів лучан – це зобов’язує міськраду розглядати звернення на виконкомі або сесії, а тоді дати відповідь громаді міста.

Також, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, нещодавно Луцька міська рада дала відповідь на першу електронну петицію, у якій пропонували перенести Старий ринок із центру міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 17:42
+1 бо вже дістали
Електронні петиції до Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 20:51
Якщо ми тебе дістали, то не читай нас, чоловіче. Нервові клітини не відновлюються.
Доріжка. до Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 20:19
Иреба Луцьк зробити роверним.
Ас Показати IP 28 Листопада 2015 18:08
На проспекті Перемоги і Богдана Хмельницького і Ковельській тільки Тролейбуси і електрокари і взагалі коли вже Старий ринок знусуть по Глушець теж неможливо іхати
Денис Показати IP 28 Листопада 2015 19:10
Петиціанти можуть хотіти стільки, скільки ім хочеться, але на 300 голосів "за" ніхто і ніколи звертати увагу не буде. Старий ринок не перенесуть, Вулицею Лесі Украінки іздити не перестануть і так далі, і тому подібне. Волинські новини - досить уже пхати в стрічку новин кожне хотіння-петицію, як щось супер-пупер, яке за день-два буде реалізовано. Не буде такого. А якщо хтось там собі щось хоче, то це його особиста справа!!!
А Показати IP 28 Листопада 2015 19:43
А вже петицію про перенос старого ринку підтримували. А результат? Цей збір підписів як випуск пару. Покоментуємо, повозмущємось, а луцька влада зробить, як їй зручно та вигідно. Ці петиції нова вішка, яка ні до чого не зобов'язує владу.
124--- Показати IP 28 Листопада 2015 19:53
як це? а мішки по 200-300 кг, що на гуму привозять... їх теж розвантажувати на сусідніх вулицях ? на кр.валі та с.левчанівської нема де ХОДИТИ !!!
675 Показати IP 28 Листопада 2015 20:10
Подаємо петицію на незаконну стоянку таксі,на тротуарі,на зупинці біля готелю ,,Україна". Таксисти їздять по тротуару чіпляючи пішоходів. Ні поліція ні влада не реагує.
Олексадр до 675 Показати IP 28 Листопада 2015 22:09
Шановний, ці таксисти більше 20 років там працюють, доречі офіційно. Це треба дякувати суду, що переніс зупинку - бо лексуси нема де ставити!!!!!!
Все знаю до Олексадр Показати IP 28 Листопада 2015 23:52
Якби то судді ставили лексуси біля себе, то було б логічно і зрозуміло. А насправді їх "запорожці" стоять будь-де (біля театру, біля готелю, біля Базиліка, біля Просвіти) тільки не біля суду, бо там треба щоб було гарно, чисто і не загаджено.
лучанка до 675 Показати IP 2 Грудня 2015 10:57
Ви що тупі? Продовжіть вул Медвєдева розваливши один гараж і вул Грорького підсунувши одну клюмбу...Скрізь є паралельні вулиці які захаращені шанхаєм. Не має тільки у нас ВЛАДИ у місті яка може смітник перенести на 1 метр
Бе Показати IP 28 Листопада 2015 22:30
Памятаю, цією вулицею їздили рейсові автобуси. І нікому ніщо не заваджало.
Все знаю до Бе Показати IP 28 Листопада 2015 23:55
А я пригадую, що на місці Там-Таму і Портсіті росло поле кукурудзи. І теж нікому не заважало, хай би собі росло. :)
Лучанин до Все знаю Показати IP 29 Листопада 2015 02:21
А коли таке було? Там взагалі то аеродром був.
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2015 02:28
Для чого в черговий раз показувати себе неосвітченим б*длом? Що може змінити ваша петиція, хоч хтось задумався чи вже дійсно нема чим? І без тої петиції вулицею Л.Українки не мають права їздити авто, а міськрада може лише дозволити з певних причин тудою їздити деяким авто і аж ніяк не заборонити. Давайте краще напишемо петицію щоб дозволили їхати на зелене світло і заборонили на червоне! Мають існувати органи, які б контролювали виконання законів. А ми все організовану злочинність то милими лицями називаємо, то вважаємо що підлі лиця будуть кращі. Питання тільки кращі в чому?