USD 27.20 27.30
  • USD 27.20 27.30
  • EUR 30.50 30.80
  • PLN 6.55 6.70

Загиблому в АТО волинянину місяцями не присвоюють «Героя України»

Найвище державне звання хочуть присвоїти загиблому під час виконання завдань АТО волинянину Ігорю Філіпчуку. Подання на нього подали в Київ два місяці тому, втім, батько, який втратив сина, не розуміє, чому досі звання не присвоїли.

Про це йшлося під час особистого прийому громадян у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 7-го грудня 2015-го року.

«Я зустрічався з народним депутатом Ігорем Лапіним, він казав, що подав мого сина до нагородження, але він кривив душею і нічого не подавав. Вже пройшло понад два місяці, нас всі люди питають, чому його досі не нагороджують!?», – дивується Ярослав Володимирович Філіпчук.

З цього приводу йому повідомили, що з облдержадміністрації робили подання на Ігоря Філіпчука щодо присвоєння звання «Герой України» ще два місяці тому. Та додали, що відмова не надходила, тому присвоювати звання будуть, лише потрібно, аби відбулися необхідні бюрократичні процедури.

Нагадаємо, Ігоря Філіпчука лучани провели в останню путь 17-го серпня 2014-го року.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало спогади близьких про загиблого героя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus