USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Заступника Авакова спіймали на хабарі в 2 млн грн, - ЗМІ

28 Липня 2017 14:15
Заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Вадима Трояна спіймали на хабарі у 2 млн грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, 8 лютого 2016 року Кабінет міністрів України призначив Вадима Трояна заступником міністра внутрішніх справ.

До призначення Троян обіймав посаду виконувача обов'язків керівника Національної поліції.

Також того ж дня Кабінет міністрів призначив головою Національної поліції Сергія Князєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Українець Показати IP 28 Липня 2017 14:22
Спіймали, поцілували і вибачилися. Такі у нас ср*ні міністри. Про що можна говорити про якийсь Луцьк?
василь Показати IP 28 Липня 2017 14:40
Скотиняка
Федір Т. Показати IP 28 Липня 2017 14:40
Як спіймали , так і відпустять , тільки з вибаченням ... Це влада України ...
Кіндрат Панасович Показати IP 28 Липня 2017 14:42
Прівет Арсен Борисович ! Ну як там рехформа? як конкурсні набори в поліцію?!
124 Показати IP 28 Липня 2017 15:46
Він мав поділитись з босом.
Факт Показати IP 28 Липня 2017 16:24
Нічого не змінилося на краще, скорше навпаки...
Ворон Показати IP 28 Липня 2017 18:58
Для цього вони i рвалися до влади любими шляхами, i на майданi якiсь шнайпери..... Дивно.
Гебельс Показати IP 28 Липня 2017 19:43
Найголовніший показник роботи правоохоронних органів - довіра і ставлення громадян. По коментарях та й загалом по ситуації ми бачимо до чого призвело і призводить все те бл...тво що відбувається в системі МВС.
петька маруськин Показати IP 29 Липня 2017 16:08
Вор на вре сидить и вором поганяе! Слава воровской Украине! Слава ворам в законе -де пута там! Про ср* ли Украину!