USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Завтра закінчується прийом заяв у поліцію Луцька

17 Серпня 2015 14:20
18 серпня закінчується реєстрація кандидатів у патрульну поліцію Луцька. Протягом двох тижнів 3 787 осіб виявили бажання стати поліцейськими. Про це повідомляє «Район.Луцьк» з посиланням на перс-службу У МВС Волинської області .

Як ідеться в повідомленні, конкурсний ажіотаж помітно спав: за перші сім днів подали 2 356 заяв, а за останні – 1 431. А це означає, що черг в пункті прийому анкет уже немає.

Нагадаємо, у луцькій патрульній службі буде задіяно 160 поліцейських, із них щоденно працюватиме 20 постійно діючих патрулів. Так, патрульна служба працюватиме 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Отож, дані свідчать: відбір буде жорстким. Із 24 кандидатів лише один стане поліцейським.

Наразі у Луцьку триває прийом анкет для всіх бажаючих поповнити лави нової поліції.

Зауважимо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим.

Як повідомлялося, патрульна поліція Києва показала свою відмінність від міліції, опублікувавши результати своєї роботи за перший місяць існування у вигляді інфографіки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 14:34
а план по мобілізаціі ? напевно 99 % ?
Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 14:47
а кажуть в ато нема кого брати. Не пройшов в поліцію - а ато приймуть.
The Best Ever до Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 15:29
Написав що-небудь на сайті ще й з помилкою... " - а ато приймуть." Можуть і не прийняти.
303 до Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 22:51
Всі хочуть прилаштувати ср*ку в тепле місце, в ато забирайте!
Анатоль_ Показати IP 17 Серпня 2015 14:51
А коли у Нововолинську почнуть заяви приймати? Ми з панею Наталкою Семенівной також хочемо у поліції по 8 тисяч получати зарплатні
НЕ СМІШІТЬ до Анатоль_ Показати IP 17 Серпня 2015 17:50
ше вас там нехватало сиди одне з другим.. дай дорогу молодим і амбіційним
Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 15:35
в Ельдорадо нормальні продавці по 10 тисяч отримують, ліниві - 3,5 тисячі. Директор 20 тисяч.
Волинь Показати IP 17 Серпня 2015 20:49
Геть старих пердунів , дорогу молодим. Наші заслужені пенсіонери хочуть як Клімчук померти на роботі. Живіть довго, але не принижуйте себе і колег по роботі маразмом, якщо не напрацювалися до пенсії, то ви не працювали на роботі, а сиділи. В усіх державних структурах дуже багато пенсіонерів, а молоді спеціалісти вимушені шукати заробітки на краю світа.
молодий до Волинь Показати IP 17 Серпня 2015 21:47
саме так кричали на майдані коли обливали і принижували башкалєнка!! де ті молоді спеціЯЛІСТИ?..під шумок бабла скосили і кіоски для морзива по місту пічкають.Не важливо якого ти віку..важливо для кого чи для чого)) ти робиш.
до волинь Показати IP 17 Серпня 2015 21:57
Ти хоча б думаєш, що пишеш - "Геть старих пердунів , дорогу молодим"!Середній вік патрульного міліціонера (пепеесника) для тебе пояснюю, щоб ти- хоч трішки щось знав в цьому житі, складає в середньому 23 - 25 років!І ще будь уважний коли пишиш різну дурню - набір проходить в патрульну поліцію!Якщо ти вважаєш що 25 річні хлопці старі пердуни то звернись будь - ласка долікара!!! P.S.Шановний а нарахунок лікарая незатягую,а то стан може погіршитись! 2
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 23:58
а коли почнеться прием на работу кваліфікованих працівників на нові заводи- фабрики-підприемства ? куди цим молодим спеціалістам дипломи показувати -так ні одного дня непропрацювавши незаробивши ні трудодня ні стажу : було 17 потім 22- зо- вже і 40 здоровья на заробітках підірване :- і причому тут поліція ми вже 23 роки бачили міліцію . -і 23 роки ті самі які керували міліціею і всіма силовими структурами дальше продовжують покращення.
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 21:38
Капец а де були афіши про відбір до поліціі?я тоже хотів заявку подати на відбір