USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Жінка-кандидат на пост Президента України їде в Луцьк

16 Травня 2014 13:00
У Луцьк приїде жінка-кандидат на пост Президента України.

На Театральному майдані Луцька у неділю, 18 травня, виступить кандидат у Президенти України Ольга Богомолець, повідомляють у прес-службі кандидата.

Початок заходу о 13:00.

Поспілкуватися з кандидатом у Президенти зможуть усі лучани та гості міста.

Того ж дня відбудеться і круглий стіл за участю кандидата.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
валік Показати IP 16 Травня 2014 13:05
ой який з неї президент вона як маріонетка буде що скажуть те і буде робити хоча б дітей і людей полікувала або винайшла пристрій від ракових захворювань було б краще на багато і всі люди були б вдячні
оля до валік Показати IP 16 Травня 2014 13:17
Так всі знають що вона не буде і вона це знає.Ну пропіариться і знову займеться лікуванням.
малік до валік Показати IP 16 Травня 2014 14:51
Юлеботи повилазили! На пенсію(політичну) вашого кандидата!!!
Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 13:29
Богомолець дійсно лікар, але на життя заробляє не лікуванням пацієнтів, а наводить красоту багатим жіночкам. Все решту -піар
виборець до Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 14:57
Людина працює і своєю роботою заробляє! А кому робить - то вже ринок, є попит, якість влаштовує от і платять! А якщо ви справді хочете у Європу, то не майте звички рахувати гроші в чужій кишені і принаймні вона не краде, а заробляє своєю працею! А ось Юля ... тут дуже багато питань, які давно потрібно зняти і вибори це покажуть!
Вінстон Показати IP 16 Травня 2014 13:32
ню-ню. Приїхали, побалакали, сіли - поплакали.
Олег Показати IP 16 Травня 2014 14:34
А нащо уточняти, що вона жінка-кандидат? Це типу тонкий намьок, що жінка, яка має врятувати Україну - не одна? Богомолець до рівня Тимошенко ще ой як далеко, як і більшості кандидатів-чоловіків. Тільки з таким досвідом і звязками як в Юлі можна впливати на людей і події в країні.
Віка до Олег Показати IP 16 Травня 2014 14:59
Ясна річ, що далеко, тут і до ворожки ходити не потрібно! Так брехати і красти ще вчитися потрібно!
Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 14:43
Тільки голосуватиму за Богомолець! Ті,хто ще не забув Майдан і ті,хто там справді був пам"ятають, як Ольга рятувала наших хлопців! Вона була серед перших,а не ховалась як Швайка з Вітівим в готелі!
мирна до Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 15:04
І Гриценко тікав, що аж п'яти "світили", а у Парубія серденько "прихопило"!:) Майдан зовсім не за тих стояв, хто зараз у Київських кабінетах розсівся, а вийшло як і з Україною що?! Але чомусь тиша стоїть...
Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 14:43
коментар було видалено
ja Показати IP 16 Травня 2014 15:07
зараз україна переживає надзвичайно тяжкі часи, не думаю що вона може справитись з ситуацією. буду голосувати за порошенка, бо дуже хочу щоб премєром залишився яценюк.надіюсь він його залишить.
I'm до ja Показати IP 16 Травня 2014 15:29
Тільки якщо Юлі нічого не дістанеться у владі, то буде колотити Україну...
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 16:43
http://ua-elections.com/results
Жінка Показати IP 16 Травня 2014 20:16
Вона хороший кандидат, але зараз не її час. Вона могла б бути президентом у спокійній, багатій, європейській країні. Боюсь, що її б дуже швидко "з'їли". Зараз потрібен сильний кандидат, "з зубами" Не у великому захваті від Порошенка, але, думаю, зараз його кандидатура більш актуальна (Тимошенко навіть не обговорюється). А те, що Ольга Богомолець йде у президенти - це правильно. Буде гідна конкуренція на наступних виборах.
Ольга Показати IP 16 Травня 2014 22:06
Люди, схаменіться, не голосуйте за Порошенка. Він при владі вже 10 років, очолював майже всі міністерства, він примножив свої статки за 2013 рік у 2 рази. Він - олігарх, який з нього президент, у нього будинок у вигляді Білого Дому американського президента, церква особиста в дворі, паркан висотою 6 метрів. Подумайте, кого ви приведете до влади. Думайте головою, не дивіться на рейтинги, у Порошенка стільки грошей, що він собі який хочеш рейтинг намалює. Подумайте головою і згадайте перед тим, як ставити галочку в бюлетені, Небесну Сотню, чи за таких як Порошенко вони віддали своє життя.
Андрій Показати IP 16 Травня 2014 22:55
Тільки за Порошенка.Досвідчена і освічена людина.
Дмитро Показати IP 17 Травня 2014 09:46
Оля, ти пропала з новин. Я маю на увазі новани в інтернет - стрічках. Тобі потрібно цей тиждень робити якійсь гучні "правильні" заяви, робити якісь оцінки, утворювати якісь політичні союзи, нехай навіть фіктивні. Ти з Порошенко під особливою увагою "дронів" Тимошенко та партії Батьківщина. Вони будуть тебе провокувати незручними питаннями і "лізти в очі", тому прагни їх ізолювати, та організуй зручні для себе запитання. Виступ в регіоні виправдовує лише тоді, коли від нього розходиться луна по інтернету. Інакше, ти марно витрачаєш свій час та гроші. Запам'ятай, партія "Батьківина" - це найбільш провокаційна партія України. Вони створили більше провокацій, ніж будь - яка інша партія. Зараз Батьківщина, використовуючи СБУ псує сигнал TV-5 каналу по регіонах, собливо звук. Значить "Удар - Наливайченко " веде подвійну гру. Партія Батьківщина йде в владу заради узурпації влади. Оля, не зважай, йди своєю дорогою.