• EUR 39.55 39.80

Лучани не по-гостинному повелися із харків'янами

19 Квітня 2014 18:00
Луцькі баскетболісти з команди «Лучеськ-Університет» перемогли вдома одного з лідерів Вищої ліги – харківський «Авантаж-Політехнік». Матч пройшов учора, 19 квітня.

«Лучеськ-Університет» - «Авантаж-Політехнік» - 82:77 (21:22, 18:20, 22:7, 21:28).

У першій половині гри першим номером грали гості. «Лучеськ» лише старався надто не відставати від суперника. Зовсім інша гра почалася після великої перерви. +15 в третій чверті і попереду вже господарі. Завдяки відмінній грі у відборі господарі зуміли перемогти другу команду в чемпіонаті. Найрезультативнішим у складі лучан став Дмитро Тіхонов, за гру для команди він заробив 21 очко.

- Ми виграли в тієї команди, яку маємо обходити в турнірній таблиці. Нам потрібно зараз тільки перемагати, щоб потрапти в плей-офф і мати там кращий календар ігор, - розповідає гравець «Лучеська» Едуард Федчук. - Уболівальникам хочу сказати велике спасибі, що прийшли нас підтримати.

Звитяга над харківською командою стала четвертою у переможній серії лучан. Зараз це найкращий показник у лізі.

Нагадаємо, у середу, 17 квітня, «Лучеськ» переміг «Донецьк-2».

Наступну гру лучани зіграють вдома проти МБК «Миколаїв-2» 24 квітня.