• USD 39.40 39.70
  • PLN 9.75 9.88

Луцькі волейболістки – у трійці лідерів Суперліги

14 Листопада 2016 08:44
Волейбольна команда «Волинь-Університет-ОДЮСШ» продовжує впевнено набирати очки в елітному дивізіоні вітчизняного волейболу. Лучанки довели, що перемога над вінницьким «Білозгаром» в Кубку не була випадковістю і двічі повторили успіх у третьому турі Суперліги.

На правах господарок лучанки активніше почали матч, а після другого технічного тайм-ауту – 16:11 – у перемогу волинянок повірили усі – 25:18. У другій партії вже гості показали свій максимум... і повели – 2:5, 6:10. Лучанкам вдалось відновити паритет, але «гойдалки» в рахунку підвищували напругу. Нерви міцніші виявились в підопічних Богуслава Галицького – 25:23. Наступний сет закріпив перевагу «Волині» - 25:18.

Недільний матч-відповідь почався під диктовку гостей. У напруженій першій партії лучанки зуміли встояти – 25:21. Наступний сет зафіксував перевагу вінницьких «медиків» з рахунком 16:25. Але перелому в грі не сталося. Волинянки навпаки зібрались і видали свої дві найкращі партії в сезоні, розгромивши Вінницю 25:9 та 25:15.

«Волинь» - «Білозгар»

Перша гра: 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)

Друга гра: 3:1 (25:21, 16:25, 25:9, 25:15)

«З кожною грою ми ростемо як команда, відчувається справжня командна гра, є довіра до своїх партнерок на майданчику. Ми боролися, стараємося виправляти свої помилки, але ідеальними матчі назвати не можна – результатом задоволені, але це не є наш максимум. Цьогоріч ми можемо піднятися і вище третього місця», - розповіла зв’язка волинянок Олена Рудик.

Максимальних шість очок у домашньому турі дозволили покращити й турнірне становище. Луцька «Волинь» вже третя серед жіночих команд Суперліги. У четвертому турі лучанки вирушать до Рівного, де зіграють з місцевою «Регіною». Матчі заплановані на 18-19 листопада.