«Континіум-Волинь-Університет» програв п’ятиразовому чемпіону

19 Листопада 2015 11:19
У п’ятому турі Суперліги луцька волейбольна команда «Континіум-Волинь-Університет» вдома приймає п’ятиразового чемпіона країни южненський «Хімік». У першій грі титуловані гості без проблем перемогли лучанок.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Хімік» - 0: 3 (18:25, 17:25, 15:25)

Старт гри виявився більш успішним для господарів майданчика. З експрементальним складом «Хіміка» лучанки грали рівно і навіть до другого технічного тайм-ауту були по переду - 6:5, 10:7, 16:13. Та партію виграти підопічні Богуслава Галицького не змогли - 18:25.

У другому сеті у «Хіміка» на майданчик вийшли низка гравців основного складу – Алла Політанська, Анастасія Чернуха і Міна Томіч. З'явилася на майданчику свого рідного залу й лучанка Інна Молодцова. «Хімік» відразу перейняв ініціативу: 2:6 після удару Тетяни Козлової, 4:8 - після пострілу із задньої лінії Анастасії Чернухи. Перед перервою гості вели «+3» - 13:16. Далі питань не виникало, що цілком логічно, враховуючи різницю в класі - 13:20. Два ейси у виконанні Олени Напалкової подарували южненчанам перемогу в другій партії - 17:25.

У третій партії все стало ясно вже на старті: на подачі Напалкової «Хімік» повів 0:6. У результаті - 25:15 в партії і 3:0 в матчі - прогнозована перемога лідера чемпіонату.

«З Южним завжди важко грати. Ми старалися виконувати настанови тренера, та не завжди вдавалося. З кожної гри ми стараємося взяти максимум для себе. Навіть поразки бувають корисними. Тоді видно над чим потрібно працювати далі», - розповіла гравець ВК «Континіум-Волинь-Університет» Анастасія Тищенко.

Нагадаємо, у четвертому турі лучанки здобули дві перемоги у Рівному.

Матч-відповідь команди зіграють у четвер, 19 листопада, о 12:00.