Молодіжка «Волині» програла і займає останнє місце

28 Вересня 2013 08:01
Дублери з луцької «Волині» провели у Луганську матч 10 туру чемпіонату України з футболу проти «Зорі». Підопічні Олега Федюкова зазнали чергової поразки. Цього разу з рахунком 1:2.

На заповненому полі місцевого «Авангарду» при прохолодній погоді (+5 С) лучани провалили старт гри і до 13 хвилини першого тайму вже програвали луганчанам 0:2.
Після перерви активніше діяли вже волинські футболісти. На 59-ій хвилині скоротив відставання у рахунку Щедрий 1:2. Зрештою, попри старання лучан бодай зрівняти рахунок, їм цього зробити так і не вдалося.

«Волинь» провела гру в наступному складі: 1. Шеліхов, 2. Парцванія (к), 3. Харченко (13. Малик, 20, 14. Булига, 74), 4. Приндета, 8. Нємчанінов, 6. Задерецький (15. Мельничук, 86), 10. Матей (9. Коломієць, 46), 11. Мемешев, 17. Щедрий, 5. Коблюк, 7. Шумахер (12. Никитюк, 46).

Після 10 турів молодіжка «Волині» має в активі лише 5 очок і одноосібно «закріпилася» на дні турнірної таблиці.

Увечері в Луганську зіграють основні склади команд.

ДОВІДКА: Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України своїм рішенням зарахував дублюючому складу луцької «Волині» три технічні поразки з рахунком 0:3 у матчах 4 (суперник - «Металіст»), 5 («Дніпро») і 7 («Ворскла») турів молодіжної першості України. Таке покарання луцька команда отримала за надмірне використання футболістів старше 21 року.

Якщо технічні поразки у матчах з «Металістом» і «Дніпром» на кількість очок дубля «Волині» не вплинули – їх команда й так програла з рахунком 1:2 і 1:3 відповідно, то покарання за поєдинок з «Ворсклою» позбавило лучан трьох очок. У Полтаві резервісти «Волині» здобул видовищну перемогу з рахунком 4:3. Після зняття очок волинська молодіжна відкотилася на останнє місце у турнірній таблиці.