На розгляд скандального матчу «Волині» та «Металіста» останніх не запросили

24 Грудня 2014 08:56
Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ взявся за скандальний матч 10-го туру чемпіонату України "Волинь" - "Металіст", що відбувся 7 грудня.

23 грудня КДК займався поєдинком. До зали запросили представників "Волині" та правоохоронних органів. А ось "Металіст" свого запрошення не дочекався.

Після того, як Комітет вислухав сторони, він взяв паузу і час на прийняття остаточного рішення.

Зауважимо, раніше повідомлялося, що рішення буде ухвалено після Нового року.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що поєдинок 10-го туру між "Волинню" та "Металістом" перервали на 88 хвилині після того, як вболівальники вибігли на поле стадіону "Авангард". Фанати луцької "Волині" ледь не вчинили самосуд над головним арбітром матчу 10-го туру чемпіонату України проти "Металіста" Дмитром Кутаковим.

Фанатів заспокоювали і футболісти, і стюарди. У підсумку останні хвилини матчу не дограли, завершивши гру з рахунком 2:1 на користь "Металіста". З цього приводу "Волинь" вимагає дискваліфікації арбітра Кутакова та перегравання матчу.

ФК «Волинь» разом із протестом до Прем`єр-ліги надіслав й диск із вибраними моментами матчу «Волині» та «Металіста».