• EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Німці показали – як треба грати на ЧС-2010

14 Червня 2010 10:10
Збірна Німеччини з футболу 13 червня впевнено переграла національну команду Австралії з рахунком 4:0 у перший ігровий день групи D на ЧС-2010.

Про це пише Gazeta.ua.

Німеччина - Австралія - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Подольскі (8), 2:0 - Клозе (26), 3:0 - Мюллер (67), 4:0 - Какау (70).

НІМЕЧЧИНА: Нойер, Лам, Мертезакер, Фрідріх, Бадштубер, Хедіра, Швайнштайгер, Мюллер, Озіл (Гомес, 74), Подольскі (Марін, 81), Клозе (Какау, 68).

АВСТРАЛІЯ: Шварцер, Вілкшир, Ніл, Мур, Чіпперфілд, Валері, Грелла (Холман, 46), Емертон (Жедінак, 74), Куліна, Гарсія (Рукавиця, 64), Кейхілл.

Попередження: Озіл (12), Мур (24), Ніл (46), Валері (58), Кака (90 +2).

Вилучення: Кейхілл (56).

Німецька збірна більшу частину матчу контролювала хід гри, а свій перший гол забила вже на восьмій хвилині зустрічі - відзначився Лукаш Подольскі. Він потужним ударом замкнув простріл з флангу.

Австралійці час від часу гостро контратакували, проте перевагу німців у майстерності позначилося знову - на 26-ій хвилині Мирослав Клозе подвоїв рахунок точним ударом головою.

Надалі гра розвивалася за схожим сценарієм. А в середині другого тайму - після вилучення півзахисника австралійців Тіма Кехілла - Німеччина провела серію вдалих атак, повністю придушивши опір Австралії.

На 68-й хвилині гол забив Томас Мюллер, а двома хвилинами потому, Какау, який вийшов на заміну, довів рахунок до розгромного.

За підсумками цього матчу Німеччина посіла перше місце в групі, в якій також виступають Гана і Сербія. Ці дві команди провели свій перший матч трохи раніше - перемога дісталася африканцям завдяки реалізованому наприкінці зустрічі пенальті.

У понеділок, 14 червня, пройдуть два матчі групи E, а також ще один - групи F. Отож, Нідерланди зіграють з Данією, Японія - з Камеруном, а діючому чемпіону Італії буде протистояти Парагвай.