Результати Чемпіонату України з легкої атлетики. Волинь – восьма
З результатом у 527 очок збірна Волинської області завершила змагання у Командному Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків. Водночас, Любомльська ДЮСШ виборола першість серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл всієї України.
Офіційне оголошення результатів змагань та вручення відзнак представникам команд-переможців відбулось сьогодні, 26 вересня.
Згідно з результатами дводенного змагання, першість здобули представники команди Київської області (903 очка), срібло за командою з Дніпропетровська, бронза – у харків’ян.
Що стосується рейтингу спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, то першість виборола СДЮШОР «У» з Києва, друге місце – за черкаською ОСДЮШОР «Чрк», третє місце вибороли вихованці СДЮШОР №3 міста Дніпропетровська.
Натомість, серед «звичайних» дитячо-юнацьких спортивних шкіл найкраще себе проявили волиняни. А саме – вихованці Любешівської ДЮСШ.
Друге та третє місця поділили гості з Харкова: ДЮСШ №12 та КЮСШ «ХТЗ».
Спеціальним призом «За волю до перемоги» удостоїли спортсменку з Дніпропетровська Богдану Семьонову. У фіналі бігу на 2000 метрів з перешкодами дівчина впала під час подолання останньої перешкоди вже перед самим фінішом. Проте тут же піднялась, не втратила лідерської позиції і зуміла фінішувати першою.Нагадаємо, змаганнями зі спортивної ходьби, бігом на різні дистанції та метанням списа розпочався командний чемпіонат України серед юнаків. Спортивне дійство відбулося на оновленому луцькому стадіоні «Авангард». Вперше за 30 років на головній спортивній арені області організували легкоатлетичні змагання такого рівня.
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків стартував 25 вересня.
Також у рамках змагань новий рекорд України по семиборству серед юнаків та неофіційний світовий рекорд встановила мешканка Броварів, бронзова призерка Чемпіонату світу в Колумбії 2012 року серед юніорів Аліна Шух.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Офіційне оголошення результатів змагань та вручення відзнак представникам команд-переможців відбулось сьогодні, 26 вересня.
Згідно з результатами дводенного змагання, першість здобули представники команди Київської області (903 очка), срібло за командою з Дніпропетровська, бронза – у харків’ян.
Що стосується рейтингу спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, то першість виборола СДЮШОР «У» з Києва, друге місце – за черкаською ОСДЮШОР «Чрк», третє місце вибороли вихованці СДЮШОР №3 міста Дніпропетровська.
Натомість, серед «звичайних» дитячо-юнацьких спортивних шкіл найкраще себе проявили волиняни. А саме – вихованці Любешівської ДЮСШ.
Друге та третє місця поділили гості з Харкова: ДЮСШ №12 та КЮСШ «ХТЗ».
Спеціальним призом «За волю до перемоги» удостоїли спортсменку з Дніпропетровська Богдану Семьонову. У фіналі бігу на 2000 метрів з перешкодами дівчина впала під час подолання останньої перешкоди вже перед самим фінішом. Проте тут же піднялась, не втратила лідерської позиції і зуміла фінішувати першою.Нагадаємо, змаганнями зі спортивної ходьби, бігом на різні дистанції та метанням списа розпочався командний чемпіонат України серед юнаків. Спортивне дійство відбулося на оновленому луцькому стадіоні «Авангард». Вперше за 30 років на головній спортивній арені області організували легкоатлетичні змагання такого рівня.
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків стартував 25 вересня.
Також у рамках змагань новий рекорд України по семиборству серед юнаків та неофіційний світовий рекорд встановила мешканка Броварів, бронзова призерка Чемпіонату світу в Колумбії 2012 року серед юніорів Аліна Шух.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042654)
Любешівци
Показати IP
27 Вересня 2015 17:45
Любомьська ДЮСШ не брала участь у Командному Чемпіонаті Украіни!!!!!!!!!!!!!!!!!!(І немає "Звичайних "ДЮСШ.Є----СДЮШОР-брали участь 13 команд,і є ДЮСШ-брали участ 45 команд!!!!Серед них ДЮСШ Луцького району 16 місце,В.Волиньська ДЮСШ 17 місце,Ківерцівська ДЮСШ 26 місце,Луцька обласна ДЮСШ ==36 місце!!!!!!А Любешівська ДЮШС -1місце!!(сума очок-230..а всі разом 527 очок і 8 місце =Волиньська обл.!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042654)
Великий Кнезе и Всея
Показати IP
29 Вересня 2015 10:19
Любешов лучше всех
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.