• EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волиньбаскет» – чемпіон України

23 Квітня 2012 11:16
БК «Волиньбаскет», двічі обігравши кременчуцький «Кремень», здобув звання чемпіона України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги.
Матчі останнього туру відбулися 21 та 22 квітня в Луцьку.
У першому поєдинку лучани обіграли гостей з рахунком 80:72. Волиняни віддали «Кременю» лише останню чверть – 10:24.
Варто відзначити, що одним з найкращих у стані «Волиньбаскету» був Олексій Рябінін, який закинув 18 очок. Найбільше підбирань зробив Іван Каляєв – 8.
У наступному матчі господарі знову були кращими. Вирішальною стала друга чверть гри, яку лучани завершили з 16-ти очковою перевагою.
Хоч гості й виграли два періоди матчу, але цього не вистачило для перемоги. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів – 83:72.
Найкращим у складі волинян в цій грі був Богдан Каребін. На його рахунку – 28 очок.
Завдяки цим перемогам та осічці конкурентів, волинські баскетболісти вперше стали чемпіонами України.